Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląd to nie wszystko :naughty: :naughty:

Nie pier**l :decayed:

Nie wiesz co mówisz, synku :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wygląd to nie wszystko :naughty: :naughty:

Nie pier**l :decayed:

Nie wiesz co mówisz, synku :decayed:

Tera mnie będzie oświecał ? :naughty::cool1:

Są typy kobiet którym inteligencja nie jest potrzebna :decayed:

Opublikowano

wygląd to nie wszystko :naughty: :naughty:

Nie pier**l :decayed:

Nie wiesz co mówisz, synku :decayed:

Tera mnie będzie oświecał ? :naughty::cool1:

Są typy kobiet którym inteligencja nie jest potrzebna :decayed:

Czy przemyślałeś dogłębnie to co napisałeś ? :gwizdanie: Teraz Adaś ma pełne prawo jebnąć Ci z liścia :decayed:

Opublikowano

Czy przemyślałeś dogłębnie to co napisałeś ? :gwizdanie

Oczywiście.

Teraz Adaś ma pełne prawo jebnąć Ci z liścia :decayed

Wydaje mi się, że nie bo w żaden sposób nie odnosiłem się do niego ( bo niby jakim prawem :wink4: ) a swoich doświadczeń :) więc czillałtuj poślady i nie doszukuj się obrażania kogoś :wink4:

Opublikowano

Teraz Adaś ma pełne prawo jebnąć Ci z liścia :decayed:

Adaś to mięczak także nawet Raguś da mu radę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ogry

malutka prośba - może ktoś przypomnieć linka sprzed paru tygodni ze stroną namierzającą numery komóreczek i miejsce aktualnego przebywania urządzenia?

śmiszne to dość było, czas puścić w polskę i rozbić parę małżeństw :wink4:

Opublikowano

Teraz Adaś ma pełne prawo jebnąć Ci z liścia :decayed:

Adaś to mięczak także nawet Raguś da mu radę :naughty: :naughty: :naughty:

Ta..Adaś to prawie dwa razy ja :D

Opublikowano

Ta..Adaś to prawie dwa razy ja :D

Ale to tylko pozory - on pod ubrania wkłada takie wkładki pompowane - weź szpilkę i wbij mu w biceps :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wygląd to nie wszystko :naughty: :naughty:

Nie pier**l :decayed:

Nie wiesz co mówisz, synku :decayed:

Tera mnie będzie oświecał ? :naughty::cool1:

Są typy kobiet którym inteligencja nie jest potrzebna :decayed:

Czy przemyślałeś dogłębnie to co napisałeś ? :gwizdanie: Teraz Adaś ma pełne prawo jebnąć Ci z liścia :decayed:

Karwaaaa umierłem!!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:33_________________________________________________

Teraz Adaś ma pełne prawo jebnąć Ci z liścia :decayed:

Adaś to mięczak także nawet Raguś da mu radę :naughty: :naughty: :naughty:

Ta..Adaś to prawie dwa razy ja :D

No co ty?? A to mientki pytong jak sie ma :decayed: kiedyś się prężył przede mną zdejmując koszulkę, śmiech po prostu śmiech :decayed:
Opublikowano

na spoty sie jezdzi jak sie ma wolny czas - jak sie ma zajecia to sie nie jezdzi :)

Ale gadałeś że przyjedziesz i tyłek Kolkovovi zawracałeś. A Kolkov czekał na Ciebie i wyjechał pewnie jako ostatni razem z Kokosem..[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:39_________________________________________________

stalow, brzezka, zabkowska i okolice, najciekawsze miejsce :gwizdanie: okolice wilenskiego, same asy tam mieszkaja

Dobra dzielnica.. Mieszkałem tam :naughty:

Opublikowano

Ta..Adaś to prawie dwa razy ja :D

Ale to tylko pozory - on pod ubrania wkłada takie wkładki pompowane - weź szpilkę i wbij mu w biceps :kox: :kox: :kox:

Chyba nie odważyłbym się dźgnąć Adasia szpilą :D:kox: :kox:

No co ty?? A to mientki pytong jak sie ma :decayed: kiedyś się prężył przede mną zdejmując koszulkę, śmiech po prostu śmiech decayed

Miałem okazję widziec tego zwierza w bitwie i na miętkiego to on nie wyglądał :naughty: :naughty: :kox:

Kurfa po tamtym wieczorze do tej porty mam palca u nogi nie poskładanego zgodnie z założeniami natury :doh1: :acute:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

:jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

:przebiegly:

:jerk: :jerk: :jerk:

Co to znowu za podniety ? :naughty:

Opublikowano

Jak już było to przepraszam, jeśli nie zapraszam na hiciora

Opublikowano

Jak już było to przepraszam, jeśli nie zapraszam na hiciora

Kichol dałeś do pieca!!! REWELA!!!
Opublikowano

Jak już było to przepraszam, jeśli nie zapraszam na hiciora

KICHOL mordo gdzie się podziewałeś tyle lat ??

Opublikowano

na spoty sie jezdzi jak sie ma wolny czas - jak sie ma zajecia to sie nie jezdzi :)

Ale gadałeś że przyjedziesz i tyłek Kolkovovi zawracałeś. A Kolkov czekał na Ciebie i wyjechał pewnie jako ostatni razem z Kokosem..[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:39_________________________________________________

stalow, brzezka, zabkowska i okolice, najciekawsze miejsce :gwizdanie: okolice wilenskiego, same asy tam mieszkaja

Dobra dzielnica.. Mieszkałem tam :naughty:

AMEN,ostatni wyjechal,a troche posiedzielismy

Opublikowano

panowie

Ma ktos opis blokow do AEB?

dzisiaj probowalismy z Goralem ogarnac moje auto

0 bledow

ale niestety nie mielismy rozpiski jakie sa optymalne wartosci w poszczegulnych blokach - jak ktos ma to moze sie podzieli ?

wyszlo ze 2 cewki maja sporo nizsze napiecia niz 2 pozostale i autko na jalowym dosc nerwowo chodzi - moze byc to przyczyna ze auto nie jedzie ?

pozdro :)

Goral dzieki za pomoc a co do krowy napewno damy rade :)

Opublikowano

panowie

Ma ktos opis blokow do AEB?

dzisiaj probowalismy z Goralem ogarnac moje auto

0 bledow

ale niestety nie mielismy rozpiski jakie sa optymalne wartosci w poszczegulnych blokach - jak ktos ma to moze sie podzieli ?

wyszlo ze 2 cewki maja sporo nizsze napiecia niz 2 pozostale i autko na jalowym dosc nerwowo chodzi - moze byc to przyczyna ze auto nie jedzie ?

pozdro :)

Goral dzieki za pomoc a co do krowy napewno damy rade :)

hehe :kox: krowa mrozić będzie się :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.