SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

oki Kasia bo cena rzeczywiscie dobra. na ebay.de przednie od eSy są po 350e a tylne ok 300e.

Znalazłam nówke przednią za 1000 zł, więc czekam na odpowiedź od tej osoby w jakim jest stanie i jeśli nie jest zbyt dobry to chyba wezmę tamten za tysiaka.[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 12:48 _________________________________________________Adecneo, cos dla Ciebie.

Dzięki, widziałem już wcześniej, 260 zeta za komplet chce, a właśnie teraz kupiłem nowencje za 130 zeta (depo)

zaraz idę ją montować ;)

A żaróweczka jakoś sama zaczęła działać wczoraj wieczorem :mysli:

Adecneo ten Twój samochód nie ma przypadkiem modułu "autofix" :decayed: już drugi raz się sam naprawił

... może to transformers ? albo grzybki :kox: :>

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

No w opcjach wyposażenia znalazłem coś takiego : T-X (T-101) Moduł autofix- moduł pożyczony od terminatora"autoadjustacja" a jeżeli chodzi o żarówkę - to była pożyczona od Krzyńka , pewnie wersja nagrzybkowana :kox:

wit.s przyznaję się

dobrze się za Tobą jechało :evil:

tylko tankowanie w busku mnie rozłączyło :decayed:

a potem w kielcach przy 101,5 km/h granatowa octavia nagrała mi film za 10 pkt i 500zeta

TKN - Końskie ..

a avancik jest grafit :http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25657.0

Noooo... 1,9? Całkiem nieźle sobie pradziło.

Jakbym wiedział, że tankujesz - też bym zajechał - ja stawałem w Kielcach.

Flyer wpakuj takie kapcie do swojej błekitnej strzały

z tego co mówi konstruktor to ten golf jest jak pizza ...zebrali smieci z koncernu i wyszło im takie cuś ....yess sehhhr good :polew:

Nie mów Kasia! Pamiętasz jak Kasia w Kaletce mówiła, żeby nazywać ją Kaśka? No to mów Kaśka!

oj wiesz Tomku po tym wszystkim co .... :kox: to chyba mogę mówić Kasia :gwizdanie:

Aa, no to ja już dalej nie zaczepiam... :gwizdanie:

Przepraszam że zmienie temat ale po moim pierwszym spocie jak się napatrzyłem na nie które felgi to złapało mnie ciśnienie na jakieś felunie na lato. Znacie w Wawie jakieś punkty z uzywanymi felgami?jak tak to będe wdzięczny :>

Noo, przyjeżdzaj na spota, tam pełno chętnych do pocięcia fiata, wybierzesz se jakiś silnik i sie coś wyreza. Ale pamietaj, zebys se wziął troche drobnych na taksówkę.. :decayed:

Powiem Ci , że na giełdzie na Słomczynie ma kolo duzy wybór felg z oponkami . Widziałem tam S-line i od A3ki ..repliki czy nie dowiem sie w niedziele :naughty:

Jakby ktoś szukał kolo stoi od strony głównej bramy zaraz przy WC :cool:[br]Dopisany: Luty 21, 2008, 09:15:29 _________________________________________________

Nawet narzędzia sie znajdą :decayed:

:th:

Jakby ktoś szukał kolo stoi od strony głównej bramy zaraz przy WC

może ma problem z pęcherzem :decayed:

Byl sobie facet, który dbal o swoj wyglad. Pewnego razu stanal przed lustrem, rozebral sie i zaczal podziwiac swe cialo. Ze zdziwieniem stwierdzil jednak, iz wszystko jest pieknie opalone oprócz jego czlonka! Nie podobalo mu sie to, wiec postanowil cos z tym zrobic.

Poszedl na plaze, rozebral sie i zasypal cale swe cialo, zostawiajac czlonka sterczacego na zewnatrz.

Przez plaze przechodzily dwie staruszki. Jedna opierala sie na lasce. Przechodzac obok zasypanego faceta ujrzala cos wystajacego z piasku. Koncem laski zaczela przesuwac to w jedna, to w druga strone.

- Zycie nie jest sprawiedliwe - powiedziala do drugiej.

- Czemu tak mówisz? - spytala tamta zdziwiona.

- Gdy mialam 20 lat bylam tego ciekawa, gdy mialam 30 lat bardzo to lubilam, w wieku 40 lat juz sama o to prosilam, gdy mialam lat 50 juz za to placilam, w wieku 60 lat zaczelam sie o to modlic, a gdy mialam 70 to juz o tym zapomnialam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosna na dziko, a ja se k**wa nawet przykucnac nie moge !