Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po tych rzeczach co piszecie to można tylko :suicide1:

Ja też nie rozumiem Krzyńka postów...

Norbi, sie znaczy już do gór pojechałeś i mówisz, że tam śnieg pada?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po tych rzeczach co piszecie to można tylko :suicide1:

Ja też nie rozumiem Krzyńka postów...

Norbi, sie znaczy już do gór pojechałeś i mówisz, że tam śnieg pada?

Norbi na biturbie zjeżdża wdół po śniegu :drunk:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 14:50 _________________________________________________

Trzymta się ogry i ogrzyce śnieg za oknem dowalił to na nartach trza pojeździć :kox:

Widze wasze wstretne mordy za tydz. :tongue4:

na biturbie :evil:
Opublikowano

Po tych rzeczach co piszecie to można tylko :suicide1:

Ja też nie rozumiem Krzyńka postów...

Norbi, sie znaczy już do gór pojechałeś i mówisz, że tam śnieg pada?

Norbi na biturbie zjeżdża wdół po śniegu :drunk:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 14:50 _________________________________________________

Trzymta się ogry i ogrzyce śnieg za oknem dowalił to na nartach trza pojeździć :kox:

Widze wasze wstretne mordy za tydz. :tongue4:

na biturbie :evil:

biturbo zostało w domu, w końcu jemu też należy się urlop.

Opublikowano

to mam juz odpowiedź avant-a nie bedzie w ten wtorek wyjeżdża na północ więcija chyba nie bede ale zobaczy sienajwyzej padlinąprzyjade

Opublikowano

Halo halo.Komunikat do 3 Dzików Warszawskich , których nicki zaczynają się na literki P , N i A miejcie się na baczności bo .......................................... mamy wspólny pokój w Wisłece :polew:

Opublikowano

Czyżby Prezesuncio był wyposzczony :sex:?

Jak wyłączyć podusię w fotelu pasażera? Chyba wreszcie muszę zakupić instrukcję obsługi bo coraz więcej niewiadomych pojawia się :embarrassed:

Opublikowano

fotki chętnie obejrze to kiedy wylot macie?

Opublikowano

A w ten wtorek gdzie jest spocik też w tym podziemiach jak tydzien temu? :) :)

Opublikowano

Halo halo.Komunikat do 3 Dzików Warszawskich , których nicki zaczynają się na literki P , N i A miejcie się na baczności bo .......................................... mamy wspólny pokój w Wisłece :polew:

łale o kogo chodzi?? :kox:

Opublikowano

A w ten wtorek gdzie jest spocik też w tym podziemiach jak tydzien temu? :) :)

tak :wink4:

Opublikowano

A czy w Wiśle jest izba wytrzeźwień :polew:?

Jeżeli tak to niech Prezes rezerwuje 3 łóżka :laghing2:

Opublikowano

A czy w Wiśle jest izba wytrzeźwień :polew:?

Najbliższa Izba Wytrzeźwień znajduje się w Krakowie na ul. Rozrywka 1

tel. Izby Wytrzeźwień 012-411-41-21, 012-411-94-02, faks 012-410-56-22,

tel. Punktu Konsultacyjnego 012-411-41-21 wew. 30

Godziny pracy:

Izba Wytrzeźwień

całą dobę

Administracja

poniedziałek 9:00 - 17:00

od wtorku do piątku 7:30 - 15:30

Punkt Konsultacyjny

poniedziałek, środa, piątek 8:00 - 16:00

wtorek 12:00 - 20:00

Istnieje możliwość uzyskania porad i informacji całodobowo we wszystkie dni tygodnia u pracownika Punktu Konsultacyjnego tel. 0-12-411-41-21 wew. 30

Opublikowano

No prosze prosze. Widać kto jest stałym bywalcem izby... :decayed:

Opublikowano

No prosze prosze. Widać kto jest stałym bywalcem izby... :decayed:

Tak, ale niech podadzą ile maja miejsc wolnych na dobę, bo możemy się nie zmieścić

skombinują sobie łóżka piętrowe i będzie git :naughty:
Opublikowano

a czy tam jeszcze trochę śniegu zostało ?? :decayed:

Opublikowano

a czy tam jeszcze trochę śniegu zostało ?? :decayed:

kpisz?? :naughty:

Opublikowano

a czy tam jeszcze trochę śniegu zostało ?? :decayed:

kpisz?? :naughty:

no nie :naughty: jak tak patzre na parking w Białce to nie wygląda to obiecująco

big.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.