Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadnij dlaczego ze mną jest?

Dla ściemy ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poziek pszech :polew::tongue4:

a dzieki :th: J. mówi to samo :polew::naughty:

Tak, tak. Wiemy wszyscy :) .

A później nikt już nic nie mówi, czujesz szturchanie i sen się kończy, a Ty się jak zwykle koło jakiejś kozy się budzisz :naughty::decayed:

Wiciu widać wyprowadziłem Cie słońce z rownowagi skoro wyciągasz moje sprawy najskrytsze z mej przeszłości :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...)

Wiciu widać wyprowadziłem Cie słońce z rownowagi skoro wyciągasz moje sprawy najskrytsze z mej przeszłości :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Ogromnie :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 10:28:28_________________________________________________

P.S. Przeszłości??? Hmmm... A mówią, ze stara miłość nie rdzewieje...

Opublikowano

Najlepszego ...

Opublikowano

Ono all the best 4 u!!!

Opublikowano

(...)

Wiciu widać wyprowadziłem Cie słońce z rownowagi skoro wyciągasz moje sprawy najskrytsze z mej przeszłości :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Ogromnie :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 10:28:28_________________________________________________

P.S. Przeszłości??? Hmmm... A mówią, ze stara miłość nie rdzewieje...

I tak to jest powiedziec cos przyjacielowi :tongue4::polew:

Witek siorka dzisiaj na zajęciach na AM zrobi ci te 10 niebieskich tabletek...wytrzymaj :naughty:

Opublikowano

Dzieki wszystkim za życzenia :) :) :) :) :) :) :)

Opublikowano

Dzieki wszystkim za życzenia :) :) :) :) :) :) :)

spoko..kiedy pijemy ? :tongue4::slina:

Opublikowano

niebawem synu , niebawem :)

Opublikowano

Ja robię sobie przerwę od % na jakis czas... :wink4: No chyba, że urodziny oNiAkA to zrobię wyjatek :polew: :polew:

Opublikowano

no to 100 lat

wino10.jpg

Opublikowano

Najlepszego Oniaczku :drunk:

Opublikowano

liczyliście kiedyś ile osób było w wawie na spocie?

Opublikowano

Czesto jest ~20.

Opublikowano

liczyliście kiedyś ile osób było w wawie na spocie?

średnio 15-20 fur co wtorek

Opublikowano

liczyliście kiedyś ile osób było w wawie na spocie?

Na ostatnim, licząc tych od Seicento, Cinquecento, Mazdy oraz naszych AUDI to było nas pewnie z 50 osób :polew:

Opublikowano

najlepszego ono :th:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego najlepszego

Opublikowano

Na ostatnim, licząc tych od Seicento, Cinquecento, Mazdy oraz naszych AUDI to było nas pewnie z 50 osób

ha ha ...że już nie wspomnę o tych wyjebistych modach typu LEDy rodem z R8 w zderzaku CC :polew: :polew:

Opublikowano

To znowu jakiś ŁUN ma święto? No to najlepsiejszego. :drunk:

Opublikowano

To jeszcze ja dorzucę swoją foteczkę z wyjazdu do Wisły :evil:

a959499c1d113629.jpg

A poniżej fotka Łukasza.Twardo mnie gonił :polew:

foto.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.