Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomasz co to za laska :kox:

A nowych zapraszamy nie ma czego sie obawiać tylko prosimy o umycie i zatankowanie aut po sam korek przed zjazdem na parkind podziemny :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomasz co to za laska :kox:

Pozazdrościłem chłopakom fajnych lasek w awatarach, no i...

Opublikowano

tylko uważaj bo coś słyszałem jak Poziowy dopytywał się o numer do tej twojej a wiesz jakim on jest psem na laski :polew:

Opublikowano

A tak wogóle to gdzie we wtorek jest spot ??? fort wola czy promenada ????

Opublikowano

tylko uważaj bo coś słyszałem jak Poziowy dopytywał się o numer do tej twojej a wiesz jakim on jest psem na laski :polew:

Nie dla psa kiełbasa. :naughty:

Opublikowano

Coraz więcej nowych.. :th:

będzie więcej aut do upalania :kox:

Opublikowano

tylko uważaj bo coś słyszałem jak Poziowy dopytywał się o numer do tej twojej a wiesz jakim on jest psem na laski :polew:

Nie dla psa kiełbasa. :naughty:

Taka kiełbaskę to ja wiesz, z majonezem ładnie przyrządzam... :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

ooo, Czesc Poziek, dawaj wykres...

Opublikowano

Nie ma sie czym podniecac, 224 :kox:

Opublikowano

Nie ma sie czym podniecac, 224 :kox:

aaaa, to rzeczywiście nie ma :decayed:

Opublikowano

Wykres jest nie kompletny...nie dociągnał do odcinki...ale mozna się domyslec ile będzie przy 7000rpm...Jak juz wszystko obczaje to zrobie oddzielny temat we właściwym dziale i wszystko wkleje ze zdjęciami itd.

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2008, 10:51 _________________________________________________A dzisiaj do domku przyszło to cos fajnego, dobrze że siorka mi fotki podesłala by bym nie wyrobił...

turbo2.jpg

Opublikowano

O qwa ale kozak :shocked:

moze teraz mu to auto w koncu zacznie jakos jezdzic :polew:

Opublikowano

To jakas kuchenka turystyczna?

Opublikowano

To jakas kuchenka turystyczna?

To odkurzacz liści z ogródka.Przecież jak On to qwa odpali to mu psa z budy wyciągnie :polew:

Opublikowano

Suszarka do włosów...nie trzeba po niej rozczesywać :cool: :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież jak On to qwa odpali to mu psa z budy wyciągnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to teraz pewnie bedzie z 250 kuni .. jak w seryjnym dizlu .... :polew:

Opublikowano

Przecież jak On to qwa odpali to mu psa z budy wyciągnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to teraz pewnie bedzie z 250 kuni .. jak w seryjnym dizlu .... :polew:

Zapraszam cie wąski na jazdę próbną :th: Choćby dzisiaj :th: Możesz zabrać ze sobą O. tez ją "przewiozę" :naughty:

Opublikowano

już taka widziałem - sąsiad ma gospodarstwo i do ursusa kiedyś taka zamawiał

Opublikowano

Przecież jak On to qwa odpali to mu psa z budy wyciągnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to teraz pewnie bedzie z 250 kuni .. jak w seryjnym dizlu .... :polew:

Zapraszam cie wąski na jazdę próbną :th: Choćby dzisiaj :th: Możesz zabrać ze sobą O. tez ją "przewiozę" :naughty:

jak zalozysz tego potwora to nie omieszkam skorzystac z zaproszenia .... :naughty::kox:

ale k**wa wielka locha .... :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.