Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kup bmw :naughty:

Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...

:decayed:

Będziesz Miał Wydatki :wink:

Takie k**wa same jak przy ałdi :decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kup bmw :naughty:

Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...

:decayed:

Będziesz Miał Wydatki :wink:

Takie k**wa same jak przy ałdi :decayed:

ale zawsze przyrezać coś można :naughty:

Opublikowano
kup bmw :naughty:

Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...

:decayed:

Będziesz Miał Wydatki :wink:

Takie k**wa same jak przy ałdi :decayed:

ale zawsze przyrezać coś można :naughty:

No taa bo w Bumie nie można :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Kuurrwa się pytam już poraz drugi i pewnie znowu zostanie post wyebany, co sie stało z tym forum, dlaczego takim c**jeem wieje. Paść jakich w sieci mało... Żekurwanada!!!

Opublikowano
kup bmw :naughty:

Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...

:decayed:

Będziesz Miał Wydatki :wink:

Takie k**wa same jak przy ałdi :decayed:

ale zawsze przyrezać coś można :naughty:

No taa bo w Bumie nie można :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Kuurrwa się pytam już poraz drugi i pewnie znowu zostanie post wyebany, co sie stało z tym forum, dlaczego takim c**jeem wieje. Paść jakich w sieci mało... Żekurwanada!!!

Chamom nikt nie chce odpowiadać :decayed::decayed: Co to za rynsztokowy język ? :grin:

Opublikowano

Rosjanie w Londynie zdobyli 24 złote medale, 26 srebrnych i 32 brązowe. Sportowcy odebrali po ceremonii luksusowe prezenty. Ci, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium, dostali Audi A8, zdobywcy drugiego miejsca - Audi A7, a brązowi medaliści - Audi A6.

Opublikowano
kup bmw :naughty:

Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...

:decayed:

Będziesz Miał Wydatki :wink:

Takie k**wa same jak przy ałdi :decayed:

ale zawsze przyrezać coś można :naughty:

No taa bo w Bumie nie można :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Kuurrwa się pytam już poraz drugi i pewnie znowu zostanie post wyebany, co sie stało z tym forum, dlaczego takim c**jeem wieje. Paść jakich w sieci mało... Żekurwanada!!!

Chamom nikt nie chce odpowiadać :decayed::decayed: Co to za rynsztokowy język ? :grin:

Jak to nikt :grin:
Opublikowano

Kuurrwa się pytam już poraz drugi i pewnie znowu zostanie post wyebany, co sie stało z tym forum, dlaczego takim c**jeem wieje. Paść jakich w sieci mało... Żekurwanada!!!

Lepszy Facebook.

:naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Kuurrwa się pytam już poraz drugi i pewnie znowu zostanie post wyebany, co sie stało z tym forum, dlaczego takim c**jeem wieje. Paść jakich w sieci mało... Żekurwanada!!!

Lepszy Facebook.

:naughty:

Nie wiem, nie uczestniczę i nie nam zamiaru. Chyba że Ty sie wylogujesz to pomyśle :decayed:
Opublikowano

Wyszedłem z założenia, że może to co było defektem w 2008 u "nowicjuszy", zostało poprawione w późniejszych produkcjach.

no zayechal gosc ....

a co bylo defektem ?

dawaj liste, bom ciekaw, co mi sie powinno spierd.... dawno temu, a bajgla do dzisiaj jak trza :whistling:

Opublikowano

Jutro się ktoś wybiera? :)

Opublikowano

Nie

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

:decayed:

Opublikowano

Panowie....

Gdzie znajduje się jakieś fajne miejsce na wypicie browarka w okolicach Marszałkowskiej??:naughty:

Opublikowano

pod PKiN bo "pod latarnią zawsze najciemniej"

:P

Panowie....

Gdzie znajduje się jakieś fajne miejsce na wypicie browarka w okolicach Marszałkowskiej??:naughty:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a czytałeś rozwinięcie skrótu audi ?? :P:decayed: AUDI

kup bmw :naughty:

Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...

:decayed:

Będziesz Miał Wydatki :wink:

Takie k**wa same jak przy ałdi :decayed:
Opublikowano
Rosjanie w Londynie zdobyli 24 złote medale, 26 srebrnych i 32 brązowe. Sportowcy odebrali po ceremonii luksusowe prezenty. Ci, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium, dostali Audi A8, zdobywcy drugiego miejsca - Audi A7, a brązowi medaliści - Audi A6.

Celowałbym w srebro:kox:

Opublikowano

ktoś*się*dzisiaj rusza? mam ochotę*podjechać :decayed: Norbi weź swojego parcha i podbijaj :decayed:

Opublikowano
ktoś*się*dzisiaj rusza? mam ochotę*podjechać :decayed: Norbi weź swojego parcha i podbijaj :decayed:

A co masz ochotę żeby pożądane auto zlało Ci d*pę?:decayed:

Opublikowano

niech będzie i tak :decayed:

Opublikowano
niech będzie i tak :decayed:

A ile to ATU z dołożonym przednim napędem ma koni, żebym se wioski nie narobił :decayed:

Opublikowano

seria :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.