Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem pod lidlem 18,30 szarym sedanem na WPR.pozdrawiam

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniakowy..stare i nie jare :)

Opublikowano

witam :)) mam pytanko czy ktos z w-wki wybiera sie w strone malopolski lub slaska ?))) gg7238194 lub na priva

Opublikowano

Nieźle :wink4:

Opublikowano

Norrrmalnie się kurna wzruszyłem ;(

No, dzięki, dzięki wszystkim i Dziewczynom i Chłopakom i dorosłym i dzieciakom :decayed:

Za życzenia te gorące, długie, krótkie i samospełniające :decayed:

P.S. Brynia! Wszystko się spełnia-na bieżąco :D

witam :)) mam pytanko czy ktos z w-wki wybiera sie w strone malopolski lub slaska ?))) gg7238194 lub na priva

Ja na weekend do Tarnowa.

oniakowy..stare i nie jare :)

Oniak, w kasku? :mysli: To musibyć aktualne...po wczorajszym piciu :D

Opublikowano

Witoldzie ...100 lat :drunk: i generalnie rock&roll :punk:

cholera jeszcze nie mam twojej przesyłki...jednak pojawiłeś się na spociku szybciej niż zapowiadałeś :wink4:

Opublikowano

Norbiasty czemu dzisiaj tak szybko uciekles chcialem sie sprobowac z S4 czy daleko mi odjedzie :decayed:

Opublikowano

Lukas ucieklas tak szybko...a ja nie zdazylam Ci dac kubka :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
Lukas ucieklas tak szybko

Angela ledwo 2 udało mi sie zapiać :gwizdanie:

a ja nie zdazylam Ci dac kubka

nie mialem gdzie go schowac nastepnym razem jak bede puszka to zabiore :wink4:

Opublikowano

Lukas ucieklas tak szybko

Angela ledwo 2 udało mi sie zapiać :gwizdanie:

a ja nie zdazylam Ci dac kubka

nie mialem gdzie go schowac nastepnym razem jak bede puszka to zabiore :wink4:

hehe...nie poznalam Cie w tym przebraniu :decayed:

Na nastepnego spota masz byc :a4fan::acute:

Opublikowano
Na nastepnego spota masz byc

jak odpali i bedzie padał deszcz :decayed:

Opublikowano

qwa jeździłem dzisiaj lukasową strzałą na luzie :) zbiera się to zbiera :shocked::blink:

Opublikowano

Norbiasty czemu dzisiaj tak szybko uciekles chcialem sie sprobowac z S4 czy daleko mi odjedzie :decayed:

No baaa :decayed:
Opublikowano

Lukas[/b] ucieklas tak szybko...a ja nie zdazylam Ci dac kubka

i tak by nie dostał tak szybko :decayed: przypominam takie małe cośsię zatrzasło :naughty:

wlamnm4.jpg

Opublikowano

Lukas[/b] ucieklas tak szybko...a ja nie zdazylam Ci dac kubka

i tak by nie dostał tak szybko :decayed: przypominam takie małe coś się zatrzasło :naughty:

wlamnm4.jpg

:decayed: ...ej.. no bo się wzięło i zatrzasło .. :gwizdanie:

Opublikowano

oj no po prostu złośliwość rzeczy martwych :gwizdanie:

Opublikowano

o to widze ze jeszcze byly jakies atrakcje na spocie :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.