Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurvva nawet się pracować nie chce po takich mailach z rana :polew: :polew: :polew:

oswiadczyny2mm2.th.jpg

Hornet, czyścisz mi monitor. Łahahahahehehehehe. :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurvva nawet się pracować nie chce po takich mailach z rana :polew: :polew: :polew:

oswiadczyny2mm2.th.jpg

Buehehe :polew: :polew: Aż sie zaplułem .. Pół mojej firmy umiera :sarcastic: :sarcastic: :heat:

Mógł sobie jeszcze w d*pe kwiatka wsadzić.. :polew:

Opublikowano

kurvva nawet się pracować nie chce po takich mailach z rana :polew: :polew: :polew:

oswiadczyny2mm2.th.jpg

Buehehe :polew: :polew: Aż sie zaplułem .. Pół mojej firmy umiera :sarcastic: :sarcastic: :heat:

Mógł sobie jeszcze w d*pe kwiatka wsadzić.. :polew:

W DONICZCE :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ale ludzie maja psychy poryte , boze... PIES KUNDEL Z TORUNIA :polew:

Opublikowano

kurvva nawet się pracować nie chce po takich mailach z rana :polew: :polew: :polew:

oswiadczyny2mm2.th.jpg

ja sie wlasnie pozbieralem, kumpel w pracy jeszcze lezy i ryczy :laghing2: :polew:

Opublikowano

(...)Wiciu (bla, bla, bla)

A Ty nie komentuj, tylko w ciszy i pokorze ucz się - może co z Ciebie wyrośnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...)Wiciu (bla, bla, bla)

A Ty nie komentuj, tylko w ciszy i pokorze ucz się - może co z Ciebie wyrośnie :polew: :polew: :polew: :polew:

YES MY MASTER.... :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pomocy

takich ludzi to trzeba leczyć :)

Opublikowano

(...)Wiciu (bla, bla, bla)

A Ty nie komentuj, tylko w ciszy i pokorze ucz się - może co z Ciebie wyrośnie :polew: :polew: :polew: :polew:

YES MY MASTER.... :decayed:

Dzieciaki :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieciaki :gwizdanie

Kasia masz dzisiaj chyba słabszy dzień :decayed:

Opublikowano

Dzieciaki :gwizdanie

Kasia masz dzisiaj chyba słabszy dzień :decayed:

Nie wydaje ci się :tongue4:

Opublikowano

Słuchajcie czy jest ktos może chętny na upalanie jutro na torze w Lublinie ? Mam 2 miejsca wolne. Koszt 100 zeta i śmigamy z pomiarem czasu od 10 do 16.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 16:36 _________________________________________________charli.jpg

Wrrrr :kox:

Opublikowano

Słuchajcie czy jest ktos może chętny na upalanie jutro na torze w Lublinie ? Mam 2 miejsca wolne. Koszt 100 zeta i śmigamy z pomiarem czasu od 10 do 16.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 16:36 _________________________________________________charli.jpg

Wrrrr :kox:

Spamer :decayed: Wszędzie ją wklejasz.

Opublikowano

Słuchajcie czy jest ktos może chętny na upalanie jutro na torze w Lublinie ? Mam 2 miejsca wolne. Koszt 100 zeta i śmigamy z pomiarem czasu od 10 do 16.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 16:36 _________________________________________________charli.jpg

Wrrrr :kox:

Hmm, ta pani kosztuje 100 zeta i od 10:00 do 16:00 można..? :mysli:

Myślę, że szybko dosztukujesz chętnych na brakujące miejsca...

Opublikowano

Spamer :decayed: Wszędzie ją wklejasz.

Zazdrośnica :tongue4: :>

Opublikowano

Poziu, kiedy ciachałeś :tongue4:??

Opublikowano

Poziu, kiedy ciachałeś :tongue4:??

Hmm kiedy to było, niech sobie przypomne :naughty:...chyba w poniedziałek :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj o 10 ..byłem pierwszy w kolejce :kox::cool1:

Opublikowano

Hmm, ta pani kosztuje 100 zeta i od 10:00 do 16:00 można..? :mysli:

Myślę, że szybko dosztukujesz chętnych na brakujące miejsca...

Musiałem jakoś zachęcić ludzi :kox:

Opublikowano

Spamer :decayed: Wszędzie ją wklejasz.

Zazdrośnica :tongue4: :>

Tylko trochę. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.