Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra pany moze was znjade w najblizszy wtorek bo to tak byc nie moze:grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znajdziesz znajdziesz, w tym tygodniu to już na pewno będę :grin:

Opublikowano
znajdziesz znajdziesz, w tym tygodniu to już na pewno będę :grin:

nie obiecuj nie obiecuj :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:decayed::grin::grin:
Opublikowano

co do autka w sniegu to ja jak nie miałem garażu to używałem wosku z teflonem i sie nawet powiem szczerze miło zaskoczyłem bo sie syf nie lepił i snieg nie łapał az tak bardzo. na szybe niewidzialną wycieraczke zaaplikuj i też może coś tam pomóc

Opublikowano

Z tym podpisem Chopin to trochę przesadziłeś, jak 1.9TDI FWD może być lepsze, fajniejsze od 330d RWD??? i to RWD z potencjałem.

Opublikowano

:bry:

Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007.

Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa :wink:

Opublikowano
:bry:

Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007.

Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa :wink:

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :naughty:

Opublikowano
Z tym podpisem Chopin to trochę przesadziłeś, jak 1.9TDI FWD może być lepsze, fajniejsze od 330d RWD??? i to RWD z potencjałem.

Może nie wszyscy lubią ciągle latać bokiem, czasem by sie przydało jechać normalnie :P by nie dostać skrętu szyi :decayed::decayed:

Opublikowano

Norbi chyba nie Tobie to oceniać co ? miałem sprzedałem i jestem mega happy ponieważ teraz mam taką a4 o jakiej marzyłem. Samochód bezawaryjny, oszczędny i przede wszystkim praktyczny , wszystko w nim jest na swoim miejscu, ładne , poukładane z klasą a bmka miała wszystko na odwrót. Było to moje marzenie dopóki sobie nie kupiłem , po pierwszym serwisie pogoniłem i jestem mega szczęśłiwy. A skoro taka za***ista jest to dlaczego sobie nie kupisz? i czemu latasz Audi ? Zależy jak kto podchodzi do auta - ja mam w swoim wszystko to czego od samochodu oczekuje , AMEN .

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

a poza tym AVF w serii ma więcej niż 131 km co czuć pod butem i mi to wystarcza , bo bardzo dużo jeżdżę i najbardziej mi zależy na tym żeby autko mało paliło i było ekonomiczne.

TROUDYL DZIĘKI ZA WSPARCIE CHOPIE :D:hi:

Opublikowano

on już miał taką :wink:

Opublikowano

Każdy ma co chce :decayed:

a tu nabytek po modach 0,5 tyskiego przechodzi :polew: niżej się nie da :polew:

2012090910043967.jpg

Opublikowano

k**wa , znowu odśnieżanie

Opublikowano

lepiej odśnieżanie niż 12 stopni zimą i same zarazki wirusy i grypy :) dziecko na sankach można powozić , na nartki wyskoczyć :) Poza tym nie możesz kupić sobie "tropika" na auto ? Ja mam , kosztuje to 100 zł , ale przykrywasz auto na noc , rano tylko ściągasz i autko nawet ma cieplej i lepiej pali i nic nie musisz skrobać rysować odśnieżać , tylko wyczepać tropik i złożyć i do bagażnika :)

Opublikowano

Przepraszam, ze tutaj, ale potrzebuje Waszej pomocy. Mam info, ze moje autko lapie sie na akcje serwisowa audi - sprawdzaja pompowtryskiwacze. I nie wiem, jakie ASO w wawie lub okolicach mam wybrac. Pomozecie?

Opublikowano

Ja pisałem o podwórku :)

Opublikowano
Przepraszam, ze tutaj, ale potrzebuje Waszej pomocy. Mam info, ze moje autko lapie sie na akcje serwisowa audi - sprawdzaja pompowtryskiwacze. I nie wiem, jakie ASO w wawie lub okolicach mam wybrac. Pomozecie?

Obojętnie które.. wszyscy partaczą tak samo.

Opublikowano
Przepraszam, ze tutaj, ale potrzebuje Waszej pomocy. Mam info, ze moje autko lapie sie na akcje serwisowa audi - sprawdzaja pompowtryskiwacze. I nie wiem, jakie ASO w wawie lub okolicach mam wybrac. Pomozecie?

Jak już to Szewczyk na Radzymińskiej , powiedz tylko że chcesz być przy samochodzie w trakcie prac :)

Opublikowano
on już miał taką :wink:

I był nawet uhahany:radocha: :radocha: Do chwili , aż nie przyszła zima :whistling: :whistling::nabijasie:

Opublikowano

Suli żyje , ja pitole :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.