Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

znajdziesz znajdziesz, w tym tygodniu to już na pewno będę :grin:

nie obiecuj nie obiecuj :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do autka w sniegu to ja jak nie miałem garażu to używałem wosku z teflonem i sie nawet powiem szczerze miło zaskoczyłem bo sie syf nie lepił i snieg nie łapał az tak bardzo. na szybe niewidzialną wycieraczke zaaplikuj i też może coś tam pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym podpisem Chopin to trochę przesadziłeś, jak 1.9TDI FWD może być lepsze, fajniejsze od 330d RWD??? i to RWD z potencjałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007.

Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007.

Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa :wink:

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym podpisem Chopin to trochę przesadziłeś, jak 1.9TDI FWD może być lepsze, fajniejsze od 330d RWD??? i to RWD z potencjałem.

Może nie wszyscy lubią ciągle latać bokiem, czasem by sie przydało jechać normalnie :P by nie dostać skrętu szyi :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi chyba nie Tobie to oceniać co ? miałem sprzedałem i jestem mega happy ponieważ teraz mam taką a4 o jakiej marzyłem. Samochód bezawaryjny, oszczędny i przede wszystkim praktyczny , wszystko w nim jest na swoim miejscu, ładne , poukładane z klasą a bmka miała wszystko na odwrót. Było to moje marzenie dopóki sobie nie kupiłem , po pierwszym serwisie pogoniłem i jestem mega szczęśłiwy. A skoro taka za***ista jest to dlaczego sobie nie kupisz? i czemu latasz Audi ? Zależy jak kto podchodzi do auta - ja mam w swoim wszystko to czego od samochodu oczekuje , AMEN .

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

a poza tym AVF w serii ma więcej niż 131 km co czuć pod butem i mi to wystarcza , bo bardzo dużo jeżdżę i najbardziej mi zależy na tym żeby autko mało paliło i było ekonomiczne.

TROUDYL DZIĘKI ZA WSPARCIE CHOPIE :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej odśnieżanie niż 12 stopni zimą i same zarazki wirusy i grypy :) dziecko na sankach można powozić , na nartki wyskoczyć :) Poza tym nie możesz kupić sobie "tropika" na auto ? Ja mam , kosztuje to 100 zł , ale przykrywasz auto na noc , rano tylko ściągasz i autko nawet ma cieplej i lepiej pali i nic nie musisz skrobać rysować odśnieżać , tylko wyczepać tropik i złożyć i do bagażnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze tutaj, ale potrzebuje Waszej pomocy. Mam info, ze moje autko lapie sie na akcje serwisowa audi - sprawdzaja pompowtryskiwacze. I nie wiem, jakie ASO w wawie lub okolicach mam wybrac. Pomozecie?

Obojętnie które.. wszyscy partaczą tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze tutaj, ale potrzebuje Waszej pomocy. Mam info, ze moje autko lapie sie na akcje serwisowa audi - sprawdzaja pompowtryskiwacze. I nie wiem, jakie ASO w wawie lub okolicach mam wybrac. Pomozecie?

Jak już to Szewczyk na Radzymińskiej , powiedz tylko że chcesz być przy samochodzie w trakcie prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on już miał taką :wink:

I był nawet uhahany:radocha: :radocha: Do chwili , aż nie przyszła zima :whistling: :whistling::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...