Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- nie stary i brzydki a piękny:grzywa: i młody (ale dojrzały :kox::naughty:)

:decayed:

aaaaa pier**lisz..... :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

- nie stary i brzydki a piękny:grzywa: i młody (ale dojrzały :kox::naughty:)

:decayed:

aaaaa pier**lisz..... :decayed:

Ależ oczywiście, że tak:naughty::naughty::naughty: :kox:

Opublikowano
a to specjalnie dla Jarka :P z czasów kiedy jeszcze go nie było nawet na forum co by żałował że tak późno dołączył :P:P:P :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

a>

:shocked::sick3::sad::beksa:

:grin: oko za oko spot za spot :polew::polew::polew:

Jarek pozdro :hi:

I wszystko jasne :wink:

:wink::wink::wink::naughty:

no nieźle chopin bojownikiem spotowym :P <LOL> :grin::grin::grin:

Opublikowano
a to specjalnie dla Jarka :P z czasów kiedy jeszcze go nie było nawet na forum co by żałował że tak późno dołączył :P:P:P :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

a>

:shocked::sick3::sad::beksa:

:grin: oko za oko spot za spot :polew::polew::polew:

Jarek pozdro :hi:

I wszystko jasne :wink:

:wink::wink::wink::naughty:

no nieźle chopin bojownikiem spotowym :P <LOL> :grin::grin::grin:

Troudyl jak ja się pojawiłem to Ty zniknąłeś :P a ja ostro spotowałem :P:grin::polew::hi:

Opublikowano

Chopin to tylko chwilowa przerwa, w tym tyg na 99% się pojawię :) będziesz?

Opublikowano
Chopin to tylko chwilowa przerwa, w tym tyg na 99% się pojawię :) będziesz?

chciałbym ale zobaczymy co najbliższe dni przyniosą, ostatnio dużo spraw we Wrocławiu do załatwienia

Opublikowano
:hi: Wstawać dziewczyny :naughty:
Opublikowano
:hi: Wstawać dziewczyny :naughty:

i znowu kurna nie bede we wtorek bo Wrocław nie chce mnie wypuścić :) ale za to bede na Wrocławskim spocie :D Hornet sie ucieszy :P:decayed:

Opublikowano

poprzednie masz nieusprawiedliwione :decayed:

Opublikowano

nie macie jakiegoś szpeca od awaryjnego otwierania samochody?:decayed:

Opublikowano
poprzednie masz nieusprawiedliwione :decayed:

szkurna a już myślałem że mi sie upiecze :facepalm::thumbdown:

Opublikowano
nie macie jakiegoś szpeca od awaryjnego otwierania samochody?:decayed:

1088_d.jpg

Opublikowano
nie macie jakiegoś szpeca od awaryjnego otwierania samochody?:decayed:

Moskal + siekiera

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Oniak 100 Lat :hi:

Opublikowano
nie macie jakiegoś szpeca od awaryjnego otwierania samochody?:decayed:

gdzie mam podjechac ??

Opublikowano

Ludziska macie jakis sprawdzony link do mapek nowych. Bo ostatnio nagrywałem, ale nie chulają.

A specjalnie pod to kupiłem liton ihas 122 :kwasny: Chyba, że problem leży w tym że mam podłączoną do lapka stacjonarą nagryware przez adapter ?

Opublikowano
Ludziska macie jakis sprawdzony link do mapek nowych. Bo ostatnio nagrywałem, ale nie chulają.

A specjalnie pod to kupiłem liton ihas 122 :kwasny: Chyba, że problem leży w tym że mam podłączoną do lapka stacjonarą nagryware przez adapter ?

no może tak być, walnij do peceta chyba że nie masz to lipa.

Opublikowano
Ludziska macie jakis sprawdzony link do mapek nowych. Bo ostatnio nagrywałem, ale nie chulają.

A specjalnie pod to kupiłem liton ihas 122 :kwasny: Chyba, że problem leży w tym że mam podłączoną do lapka stacjonarą nagryware przez adapter ?

no może tak być, walnij do peceta chyba że nie masz to lipa.

No właśnie lipa :kwasny:

Opublikowano

Czym wypalasz? Może to wina softu i ustawień.

Opublikowano
Czym wypalasz? Może to wina softu i ustawień.

Zgodnie z wątkiem który znalazłem, zreszta bardzo często się pojawiał na wielu forach:

1. Nagrywać wyłącznie na płytach Verbatim DVD+R DL (8.5GB)

2. Plik *.mds otwieramy za pomoca ImgBurn

3. BookType ustawiamy na DVD-ROM

Oczywiście z prędkością 2.4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.