Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:

Jest szansa że dzisiaj się pojawię i przedstawię ale tylko na chwilę :)

PS. gdzie dokładnie się spotykacie przy Promenadzie?

jesli sie nic nie zmienilo od mojego pierwszego i poki co ostatniego razu to na parkingu promenady na gorze.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka :hi:

Jest szansa że dzisiaj się pojawię i przedstawię ale tylko na chwilę :)

Przyjedź, przyjedź, tego ICka bym obejrzał ;)

Opublikowano

Przyjedz, przyjedz, AndyN dokumentuje wszystkie IC w klubie, bedziesz kolejnym.

:tongue4:

Opublikowano

Przyjedz, przyjedz, AndyN dokumentuje wszystkie IC w klubie, bedziesz kolejnym.

:tongue4:

No ba, co tydzień, w każdy wtorek wieczorem, zdjęcie nowego ICka wieszam sobie nad łóżkiem :polew: obok zdjęć Dody, Sabriny :drool: i Sigourney Weaver :laghing2: (wszystkie naked :travolta: )

Opublikowano

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak przyjechać i się pochwalić a że wczoraj zmontowałem wszystko do kupy więc już jest co pokazywać :wink4:

PS. Spanky to się czasem pokazuje na spotach a4?

Opublikowano

Spanky to się czasem pokazuje na spotach a4

Leszcze nie przyjezdzają na spoty i on też ma juz zakaz :naughty:

Opublikowano

spanky... spanky... jak on wygladal :mysli:

Opublikowano

spanky... spanky... jak on wygladal :mysli:

łysiejący, betonowy klocek :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 14:19 _________________________________________________dla wtajemniczonych woli chłopców :seksiasty:

Opublikowano

Spanky'ego znam już dobre kilka lat ze spotów/zlotów AKP i jakoś nie kojarzę go z betonowym klockiem :wink4:

Opublikowano

łysiejący, betonowy klocek :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 14:19 _________________________________________________dla wtajemniczonych woli chłopców :seksiasty:

Skurczybyk :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z reszta ja i tak muszę przyjechać :D

Dokładnie :wink4:

Kryty wjazd od tyłu :przebiegly:

:polew:

Opublikowano

Spanky'ego znam już dobre kilka lat ze spotów/zlotów AKP i jakoś nie kojarzę go z betonowym klockiem :wink4:

hehehe spoko loko nothing personal, just anal :naughty:

Opublikowano

Siemka :hi:

Jest szansa że dzisiaj się pojawię i przedstawię ale tylko na chwilę :)

Przyjedź, przyjedź, tego ICka bym obejrzał ;)

no to pewnie ucieszy Cię widok zawartości mojego IC po zmieleniu suszarki :decayed:

dsc00362ce6.jpg

Opublikowano

Kryty wjazd od tyłu :przebiegly:

wjazd kryty od tylu-lepiej chyba fonetycznie :>,

ja niestety mialem sie pokazac ale sie wszystko poje..lo, moze uda sie za tydzien.pozdrawiam

Opublikowano

Kryty wjazd od tyłu :przebiegly:

wjazd kryty od tylu-lepiej chyba fonetycznie :>,

ja niestety mialem sie pokazac ale sie wszystko poje..lo, moze uda sie za tydzien.pozdrawiam

Zapraszamy serdecznie :)

Opublikowano

Widze że jednak ktoś będzie :) . Może pomiędzy tymi filarami nie będzie tak wiało :wink4: .

Ja kończe jeść paróweczki i odpalam :cool1:

Opublikowano

a ja Was pozdrawiam ze sztormowego jantara :evil:

Opublikowano

a ja z wietrznego Józefowa :tongue4:

Opublikowano

Bardzo dziękuję za naprawę przełącznika szyb! :notworthy:

-----

Zobaczyłem ten przełącznik rozebrany na czynniki pierwsze. Według Volkswagen Audi Group te kilka blaszek, plastiku i podzespołów elektronicznych jest warte na polskim rynku 160 zł brutto ..... :disgust:

Ciekawe ile by on kosztował zrobiony przez "third party company" przez jakiegoś małego Chińczyka jego małymi zółtymi łapkami :mysli:

Opublikowano

0,29gr brutto z robocizną..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.