Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś może instrukcję obsługi do B6 po polsku? Chciałbym pożyczyć na tydzień :decayed:

Ja mam :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde.

Wycieraczka tylnej szyby zaczęła mi żyć własnym życiem ...

Włącza się kiedy chce :shocked:

Opublikowano

Czy mógłby ktoś na jutrzejszy spot zabrać jakiś specyfik do usuwania smoły z lakieru?

Kapnęli mi na maskę jakąś żywicę :wallbash:, po dobroci zejść nie chcę a jak zacznę skrobać ... :no:

kto Ci kapnął? może to nie żywica tylko jakieś zmazy nocne :naughty:

W tym wieku? To chyba synrdrom EBK, :polew: zwany przez bardziej doświadczonych życiem EBZ :kox::nabijasie:

EBK - Ewidenty Brak Kobiety

EBZ - Ewidentny Brak Zołzy

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 11:09 _________________________________________________

Kurde.

Wycieraczka tylnej szyby zaczęła mi żyć własnym życiem ...

Włącza się kiedy chce :shocked:

Też tak miałem, zaczęła żyć własnym życiem - w sensie odeszła na dobre :nabijasie::polew:

Więc wymieniłem ją na nowszy model :wink4:

:polew:

Opublikowano

Kurde.

Wycieraczka tylnej szyby zaczęła mi żyć własnym życiem ...

Włącza się kiedy chce :shocked:

A gadają, że FIAT to rupieć, a tu w AUDI takie numery :polew:

Opublikowano

(...)

Też tak miałem, zaczęła żyć własnym życiem - w sensie odeszła na dobre :nabijasie::polew:

Więc wymieniłem ją na nowszy model :wink4:

:polew:

k**wa - no nie nabijajcie się...

Wyobraźcie sobie taką sytuację: ruszam z piskiem opon ze świateł, a moja wycieraczka macha wszystkim na pożegnanie :> :> :>[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 11:41:51_________________________________________________Czasem też do mnie macha :polew:

Opublikowano

Zgrywuska ta Twoja wycieraczka. :decayed:

Opublikowano

Zalotna :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 11:45 _________________________________________________Kto sie ze mna spieral na spocie, ze nie bedzie RS6 w sedanie? :naughty:

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/calkiem-nowe-audi,1161011

Opublikowano

No ale to niebieskie na zdjęciu to jest chyba RS4 ? :mysli:

Opublikowano

Nie, to poprostu C6 po lifcie od razu.

Opublikowano

Ktoredy aktualnie najlepiej jest dojechac z Zoliborza na Ursynow w godzinach szczytu (16-17) ? :mysli:

Oplaca pchac sie Wislostrada jadac z okolic Powazek?

Czy to samo wyjdzie jak polece przez "miasto" ? (powazkowska>okopowa>zwirki>raclawicka>woloska>rzymowskiego>pulawska)

Opublikowano

Wisłostrada bym rzekł.

Na początek masz remont wiaduktu na Powązkowskiej - korki 24 h.

Przebijaj się bielanami/Żoliborzem do Wisłostrady, unikaj trasy AK.

Opublikowano

Wisłostradą

Opublikowano

Czy ktoś moze usunac kilka niefortunnych znaków z tytułu tego wątku?

Odp: SPOCIKI WARSZAWSKIE WTOREK godz.19:00 Promenada ul. Ostrobramska

Flyer

Jak lece z Woli w okolice Galerii Mokotów, to nie spotykam korków, wiec don't worry. :evil:

Opublikowano

Na początek masz remont wiaduktu na Powązkowskiej - korki 24 h.

Wiem, bo pracuje tutaj :tongue4: ...i prawie korkow nie ma :tongue4:

Opublikowano

Czy ktoś moze usunac kilka niefortunnych znaków z tytułu tego wątku?

Odp: SPOCIKI WARSZAWSKIE WTOREK godz.19:00 Promenada ul. Ostrobramska

ale o co chodzi :mysli: bo nie kumam :decayed:

Opublikowano

o zwrot "Odp:" na początku tematu spotów warszafskich

Opublikowano

o zwrot "Odp:" na początku tematu spotów warszafskich

jaki spostrzegawczy :decayed: ja nawet tego nie zauwazylam :decayed:

Opublikowano

zna ktos moze "dobrego i taniego" blacharza-lakiernika. w warszawie lub okolicach :embarrassed:

Opublikowano

Czy ktoś moze usunac kilka niefortunnych znaków z tytułu tego wątku?

Odp: SPOCIKI WARSZAWSKIE WTOREK godz.19:00 Promenada ul. Ostrobramska

Gotowe :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.