Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor naklejki klubowe robił, 20 zł przyjoł :gwizdanie: i przestał być klubowiczem :bicz3: :rant:

Masz jego profil na naszej klasie to pisz i nich kasę oddaje.Nie dość , że te naklejki to wyglądały jak z odrzutu , a kosztowały tyle co full profi.Wystarczy zobaczyć po ile zrobił naklejki Sławek.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spróbuję, z ciekawości :mysli:

Opublikowano

OT

Chcę się zarejestrować na jakimś forum A3, możecie podrzucić linka do jakiegoś zaprzyjaźnionego klubu. :)

Opublikowano

stan posiadania

Chyba przesadziłeś....

Trochę tak :wink4:

Zależy ile zdjęć w profilu na NK zamieści i na tle czego będzie się fotografował :naughty::evil:

Opublikowano

OT

Chcę się zarejestrować na jakimś forum A3, możecie podrzucić linka do jakiegoś zaprzyjaźnionego klubu. :)

www.a3-club.net
Opublikowano

Co tu tak cicho :shocked:

Je tu kto ? :nuda::patrzy:

Opublikowano

spac idź. rano do pracy wstać trzeba.

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Z rana się pochwalę :gwizdanie:

200zł / 6pkt. Ciśnienie 140/70

Dziękuję :papa:

Ps.Fajne nowe emoty.. :good:

Opublikowano

gratki Nosfer :kox: ale co tak mało, zwalniałeś już :gwizdanie:

ps. a CB to Wy nie macie? :mysli:

Opublikowano

Gratuluje Przem :D:decayed:

Opublikowano

CB w bagażniku.. :strzal:

Pojechałem z Kasią do kina w sobotę, wyjechałem z Nadarzyna w stronę Janek i ustawili się max 100m przed stałym fotoradarem.. Wyszedł zza krzaczorów, Ja hebel... i na pobocze ;) ,

Przejeżdzałem tamtędy 100.000.000 razy.. pierwszy raz tam widziałem Policję.. :gwizdanie:

Opublikowano

Nosfer Hehe.. no pięknie :)

Opublikowano

Przejeżdzałem tamtędy 100.000.000 razy.. pierwszy raz tam widziałem Policję.. :gwizdanie

Bardzo często tam stoją....

Opublikowano

Ktos tu przed chwila mowil o ochronie danych osobowych, naszej-klasie, Pesel-ach i Audi ;)

Opublikowano

Poziek, jak żyję to ich jeszcze nie widziałem w tym miejscu.. :disgust:

Ktos tu przed chwila mowil o ochronie danych osobowych, naszej-klasie, Pesel-ach i Audi ;)

Częstuj się.. :wink4:

Opublikowano

Nosfer

No to mamy Twoje imię i nazwisko, adres, numer PESEL i dowodu. :naughty:

Fajnie, wezmę sobie "kredyt na dowód" :evil:

MODERATOR: Chciałem prosić o zedytowanie tego obrazka. Chwila w Paincie żeby dane osobowe zamazać :wink4:

Opublikowano

Poziek, jak żyję to ich jeszcze nie widziałem w tym miejscu.. :disgust:

Ktos tu przed chwila mowil o ochronie danych osobowych, naszej-klasie, Pesel-ach i Audi ;)

Częstuj się.. :wink4:

już nie ma czym, i słusznie

Opublikowano

Dzięki za troskę... :tongue4::kox: Obrazek za jakiś czas bym usunął..

Z samymi danymi nie jest tak łatwo wziąć kredyt, a nawet jeśli się uda, to nie jest to aż tak wielkim problemem, żeby obalić to później przed sądem.. (żeby nie być gołosłownym: na co dzień zajmuję się takimi sprawami) Ale AndyN masz rację, lepiej dmuchać na zimne :wink4:

Opublikowano

Dlatego dmuchnąłem i po sprawie :hi:

Opublikowano

Dzięki :> W końcu nie jeden tu zbiera na nowe Turbo :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.