Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e chłopy może mi ktoś odebrać kubki od angeli bo w robocie siedze :) ? :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e chłopy może mi ktoś odebrać kubki od angeli bo w robocie siedze :) ? :kox:

Nie :polew:

Opublikowano

e chłopy może mi ktoś odebrać kubki od angeli bo w robocie siedze :) ? :kox:

Kubki dopiero dzisiaj odebrałem z drukarni..., Z Angelą bede sie widział w ten weekend to jej dam..., za tydzien na spocie bedą do odebrania :good:

Opublikowano

a to spoko loko..za tydzień odbiore osobiście :cool1::kox::decayed: =====>lukaszr vel czukundur :evil:

Opublikowano

Fajnie, wezmę czapkę i szalik na wszelki wypadek.

(...)

Weź dwie pary, bo ja już nie zdąże do domu skoczyć :)

Opublikowano

To ja czekam z czerwonym dywanem i szampanem w FW :decayed:

Opublikowano

Norbi jak tam czekanie ? :naughty:

Opublikowano

No i no i gdzie był większy spot..? :decayed:

Opublikowano

Norbi jak tam czekanie ? :naughty:

szampan wypity w dywan się zawinął i czeka aż dojedzie reszta :decayed:

Opublikowano

Było za***iście. :naughty:

Opublikowano

Było za***iście. :naughty:

Łahahahaha :polew:

Opublikowano

co do miejsca to po dzisiejszym spocie mam dosc ale decyzja bedzie podjeta najpozniej do poniedzialku do 20

Opublikowano

co do miejsca to po dzisiejszym spocie mam dosc ale decyzja bedzie podjeta najpozniej do poniedzialku do 20

ja tez......strasznie zimno.....

jestem za tym abysmy od nastepnego wtorku przeniesli sie do FW :)

Opublikowano

fajna miejscówka jest tez w arkadii ale tam też jest chyba chłodno..parking -2 na polu żółtym..nawet w święta jest full miejsca :decayed::kox: nikt o tym miejscu chyba nie wie :shocked::evil:

Opublikowano

Arkadia dobry pomysł :naughty:

Opublikowano

co do miejsca to po dzisiejszym spocie mam dosc ale decyzja bedzie podjeta najpozniej do poniedzialku do 20

ja tez......strasznie zimno.....

jestem za tym abysmy od nastepnego wtorku przeniesli sie do FW :)

co wy opowiadacie mnie tam od silnika było ciepło :decayed::wink4:

myślę Arkadia to nie jest dobry pomysł bo są tam straszne korki koło 19

Opublikowano

co do miejsca to po dzisiejszym spocie mam dosc ale decyzja bedzie podjeta najpozniej do poniedzialku do 20

ja tez......strasznie zimno.....

jestem za tym abysmy od nastepnego wtorku przeniesli sie do FW :)

co wy opowiadacie mnie tam od silnika było ciepło :decayed::wink4:

myślę Arkadia to nie jest dobry pomysł bo są tam straszne korki koło 19

to fakt,młynek tam jest niezly,szczegolnie jak jeszcze cos popada

Opublikowano

Tosik dzieki jeszcze raz :notworthy:

Opublikowano

Tosik dzieki jeszcze raz :notworthy:

Nie ma problemu, chociaż nie zmarzłem :naughty:

A co do miejscówki myślę że Fort Wola na zimę jest :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.