Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawie jak lemforder

Opublikowano

prawie jak lemforder

prawie robi wielką różnicę.

Opublikowano

Pełen profesjonalizm :>

Opublikowano

musimy taką maszynę na spota załatwić :naughty: będziemy części na miejscu dorabiać :kox:

Opublikowano

Sorry o którym Billu mowa?

W tym wypadku chodziło mi o Norbiego.. :gwizdanie:

Opublikowano

To w końcu jak z tym spotem wtorkowym?

Gdzie ma być? Musimy podjąć jakąś rozsądną decyzje, ja proponuję na ten tydzień Arkadję, jak się spodoba to zostaniemy, a jeśli nie to się przeniesiemy gdzieś indziej.

Opublikowano

To w końcu jak z tym spotem wtorkowym?

Gdzie ma być? Musimy podjąć jakąś rozsądną decyzje, ja proponuję na ten tydzień Arkadję, jak się spodoba to zostaniemy, a jeśli nie to się przeniesiemy gdzieś indziej.

Mordo jak ja dawno Cię nie widziałem. Ostatni raz spotkanie w centrum (przypadkowe) :hi:

Opublikowano

Chyba zaczynamy gadać jak stare pierniki :evil:

Przyznać się, który w młodości :naughty: był: gitem, depeszem, punkiem, metalem albo grunge'm? (kolejność przypadkowa, nie odzwierciedla chronologii)

Dla tych młodych ludzi to może być jak najbardziej prawdziwe i wiarygodne. Tak jak dla części z nas git, depesz, punk, metal czy grunge

W ten sposób dzieciaki budują swoją tożsamość :gwizdanie:

Ja nie byłem - ja tam ciąłem na kompie w Gunhipa 2000 i bawiłem się w obozy przetrwania :gwizdanie:

Sami wiecie - lansowanie się w "panterce" :decayed:

Ja tam jarałem blanty :decayed:

A to też :wink4:

Opublikowano

Sorry o którym Billu mowa?

W tym wypadku chodziło mi o Norbiego.. :gwizdanie:

NosferTy spamerze :decayed:
Opublikowano

To w końcu jak z tym spotem wtorkowym?

Gdzie ma być? Musimy podjąć jakąś rozsądną decyzje, ja proponuję na ten tydzień Arkadję, jak się spodoba to zostaniemy, a jeśli nie to się przeniesiemy gdzieś indziej.

Ja jestem za Arkadią :naughty::good:

Opublikowano

To zdecydujscie się bo z Norbiastym się ustawiłem na wyściskanko :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Poszukiwania czas zacząć :naughty:

http://nasza-klasa.pl/search?query=%C5%BCaneta&city=&gender=F&min_age=17&max_age=17

w całym linku modyfikujemy min_age=17&max_age=17 wpisując kolejne lata :polew:

Dla pierwszego/pierwszej(?), który(a) znajdzie uroczą Żanetkę - nagroda ....

prosze znalazlem Ci Żanetkę :tongue4::kox:http://nasza-klasa.pl/profile/8333753/gallery/11 jaka nagrode przewidujesz za znalezienie odpowiedniej Żanetki :naughty::D:guma:
Opublikowano

To zdecydujscie się bo z Norbiastym się ustawiłem na wyściskanko :polew: :polew: :gwizdanie:

Mnie tam wszetko rawno, do Promki taki kawał zapier... co tydzień :tongue4: to i gdzie indziej dam rade.
Opublikowano

To zdecydujscie się bo z Norbiastym się ustawiłem na wyściskanko :polew: :polew: :gwizdanie:

Mnie tam wszetko rawno, do Promki taki kawał zapier... co tydzień :tongue4: to i gdzie indziej dam rade.

Mi też bez różnicy.

Opublikowano

prosze znalazlem Ci Żanetkę :tongue4::kox:http://nasza-klasa.pl/profile/8333753/gallery/11 jaka nagrode przewidujesz za znalezienie odpowiedniej Żanetki :naughty::D:guma:

Eee, znalazłęś ją dla dobra wspólnego, wszystkich forumowiczów :naughty::wink4:

Ale to TA ŻANETA?

Solarek, ładny avatar :decayed:

Opublikowano

Mnie tam wszetko rawno, do Promki taki kawał zapier... co tydzień :tongue4

Yhy.. :decayed: Jam Cie ze 4 razy widział od zimy :polew:

Opublikowano

prosze znalazlem Ci Żanetkę :tongue4::kox:http://nasza-klasa.pl/profile/8333753/gallery/11 jaka nagrode przewidujesz za znalezienie odpowiedniej Żanetki :naughty::D:guma:

Eee, znalazłęś ją dla dobra wspólnego, wszystkich forumowiczów :naughty::wink4:

Ale to TA ŻANETA?

Solarek, ładny avatar :decayed:

to dla dobra forumowiczow znajde jeszcze lepsza :wink4::kox: widze ze bardzo Ci sie spodobal moj avatar :good::decayed: to niestety nie jej pstryknąłem fotke abym mogl miec avatar na forum :guma::oczko:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 22:23_________________________________________________AndyN masz tu jeszcze jedna Żanetke http://nasza-klasa.pl/profile/7951123/gallery/16 :naughty::kox::banan2: i tutaj tą dzieki ktorej mam taki avatar :polew::tongue4:http://nasza-klasa.pl/profile/2351576/gallery/54 :polew::sarcastic: narazie chlopcy ide juz w kimono bo juz mnie glowa boli od tych Żanetek :polew::sarcastic::nabijasie::kox:
Opublikowano

Chłopy, ustalcie jakieś takie miejsce najbliższego spota, żebym wysokim autem mógł wjechać.. :mysli::kwasny::kox:

Opublikowano

Chłopy, ustalcie jakieś takie miejsce najbliższego spota, żebym wysokim autem mógł wjechać.. :mysli::kwasny::kox:

Kupiłeś busa ? :tongue4::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.