Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wit :D aż dostałem czkawki :polew: :polew: Hehehehe polać mu wódki !!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety,ja sie wybieralem na SSS ale po wczorajszym kawalerskim nie bylem nawet w stanie wyprowadzic prosto auta z garazu :drunk: . nie mowiac juz o jezdzie dokadkolwiek.a mialo byc tak delikatnie...

Opublikowano

niestety,ja sie wybieralem na SSS ale po wczorajszym kawalerskim nie bylem nawet w stanie wyprowadzic prosto auta z garazu :drunk: . nie mowiac juz o jezdzie dokadkolwiek.a mialo byc tak delikatnie...

zawsze tak jest, przerabiałem ostatnio :kox:
Opublikowano

Szkoda że Ogry Was tak niewielu było w Modlinie, rozdawali tak całkiem za darmo fajowe kileliszki do białej :decayed:6870c7699d771e6bm.jpg

Opublikowano

Szkoda że Ogry Was tak niewielu było w Modlinie, rozdawali tak całkiem za darmo fajowe kileliszki do białej :decayed:6870c7699d771e6bm.jpg

Order uśmiechu czy nagroda publiczności ? :decayed:

Napisz coś wiecej Norbi :good: tak czy siak ..graty :naughty:

Opublikowano

Order uśmiechu czy nagroda publiczności ? :decayed:

stawiam na to drugie..,, zobaczcie jak on się uśmiecha :naughty:
Opublikowano

Była kampania blendamed i dawali za poszrzałe zęby :kox: Poziek dostał 4 :shocked::polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 20:21_________________________________________________Zajebista impreza, bije czachą o podłoge przed Poziowcem. Fura ogarnięta, czas mega wyjebisty!!!

szaraczek dał rade jak cholera!!!

Opublikowano

Norbi, zapodaj jakieś foty albo linki.

Opublikowano

Foty trzaskała Qrycha,a filmiki hmm... bedo ale póżniej :tongue4:

Opublikowano

Norbi za śpiewanie kanikuły pewnie pucharek :>

gratulacje :good:

Opublikowano

Norbi za śpiewanie kanikuły pewnie pucharek :>

gratulacje :good:

Byłeś :!: :?: :?: :?: a ja Cię nie zauważyłem :decayed:
Opublikowano

Panowie Gratulacje :hi: :hi: :hi:

Szkoda że nie udałao nam się przyjechać, tak jak planowalismy

Ale bardzo prosze o konkrety; miejsca, czasy itp itd

poziowy 13,17 :kox:

Opublikowano

Mła 13.4. w Street AWD turbo. Poż przez wyjebanie wersalki z tyłu został wrzucony do draga i z kieliszka nici

Opublikowano

Zawody super :>

Gratulacje dla Norbiego nie dał rady EVO ale tam koników było że cho cho :wink4:

Poziu dostał baty od mojego kumpla w niebieskiej Octavi 1.9 TDI tak mocno dłubniętej :gwizdanie:

Gratulacje dla kolegi Maćka z PM&Motorsport za ogarnięcie Killera :good:

Opublikowano

Pare fotek z dzisiejszej imprezy:

http://picasaweb.google.pl/malinowy/modlin

IMG_5745.jpg

Niestety musialem sie wczesniej zmyc dlatego nie dane mi bylo uwiecznic finalu.

Opublikowano

spoko fotki :decayed: mało hostess :) poziu dobra reklama klubu :evil: część kasy ze składek powędruje na Twoją benzyne :notworthy:

Opublikowano

Poziek za reklame klubu :oklaski: ,za czas tez brawa

Opublikowano

spoko fotki :decayed: mało hostess :)

No niestety, hostess jak na lekarstwo i z powodu pogody poubierane pod szyję :disgust:

Opublikowano

Poziu dostał baty od mojego kumpla w niebieskiej Octavi 1.9 TDI tak mocno dłubniętej :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu dostał baty od mojego kumpla w niebieskiej Octavi 1.9 TDI tak mocno dłubniętej :gwizdanie:

Poziek :vaglogi:

:bag:

A ten sie nie rozpadl przypadkiem? :polew: :polew: :polew:

IMG_5623.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.