Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie ..ale jestem teraz u rodziców pod Lublinem :kwasny:

..jutro mieniam przepływki ..zobaczymy czy sie nie wysrała .. jak tak to podrodze nabęde i podmienie na szybkości ..jak to nie to ..to zgłoszę sie na logi ..Dzięki.

Jaki jest koszt przepływki .. nie musi być ori. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jeszcze jedna kwesia ..podczas spawania nie odłączony był akumulator... mogło to mieć znaczenie ?

nieee tam - nie raz coś było spawane w moich wczesniej posiadanych 'bryczkach' i nigdy nie odpinałem aku .... ale może to tylko fart ? :decayed:

chyba że spawarka była dziabnięta z U-530 to mogła elektryke nieco połechtać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragar ta cena za przepływke jeszcze nie jest taka straszna ja płaciłem 320 zł za przepływke Boscha do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale dziwne bo przepływka była odłączona ..a pokrywa filtra powietrza zdjęta..bo kat wylatywał górą :mysli: Więc nie mogła sie spalić w efekcie nie odłączonego akumulatora :chytry: Kurna juz sam nie wiem ..

Ragar ta cena za przepływke jeszcze nie jest taka straszna ja płaciłem 320 zł za przepływke Boscha do siebie

Dobrze wiedzieć... :naughty:

A co powieta na te z allegro za 99 zł w górę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal spokoj,podobno szybko leca,a przeplywka wazna rzecz...

przeplywke można obejść :kox: jak coś to dzwoń do lukaszar on ma rabaciki :hi:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 23:02_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=QQlzX7EyIwU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś, mówiłem Ci, że jak wywalisz tłumiki to przymulisz auto. :cool1: :gwizdanie:

A po tym spawaniu to już widzę, że fajnych magików dobierasz. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po tym spawaniu to już widzę, że fajnych magików dobierasz. :decayed

Nie znasz nie wypowiadaj sie .

Raguś, mówiłem Ci, że jak wywalisz tłumiki to przymulisz auto. :cool1: :gwizdanie:

Jak można przymulić auto wycinając tłumiki ??

To nie przepływka ..podmieniłem z passata AFN ..i to nie to .. nie chce sie po prosu wkręcać w obroty . :evil:

Macie jakieś pomysły ? Może za małą rurkę wsadziłem w miejsce kata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w bosch serwisie

Sebek a gdzie Ty byłeś obok nas na tarchominie u Kotńskiego może ?

dokładnie tam, polecałeś to podjechałem, już na początku kolesiowi się nie spodobało że mam swoje graty, powiedział że to gorzej :kwasny:

źle założył płytę pod silnikiem, nie chciał wyssać mi oleju z podstawki filtra (twierdził że nic tam nie ma), już nie mówiąc że chciał mi wlać 4L, musiałem sam sobie dolać i sprawdzał bagnetem czy jest olej zaraz po zgaszeniu silnika, takim sposobem to wlałby mi z 6 litrów zamiast 5.2, tych silników 2.5TDI jest od zatrzęsienia już, a 99% mechaników nie zna w nich nawet podstaw, normalnie załamka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można przymulić auto wycinając tłumiki ??

Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można przymulić auto wycinając tłumiki ??

Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać.

Dalczego ?[br]Dopisany: Październik 03, 2008, 09:18:02 am_________________________________________________Może coś sondą jest nie hallo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można przymulić auto wycinając tłumiki ??

Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać.

Dalczego ?[br]Dopisany: Październik 03, 2008, 09:18:02 am_________________________________________________Może coś sondą jest nie hallo ?

z czym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można przymulić auto wycinając tłumiki ??

Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać.

Dalczego ?[br]Dopisany: Październik 03, 2008, 09:18:02 am_________________________________________________Może coś sondą jest nie hallo ?

z czym??

No ..tak palnąłem głupote :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przepływka ..podmieniłem z passata AFN ..i to nie to .. nie chce sie po prosu wkręcać w obroty .

ponieważ nie znam się jakoś specjalnie na temacie napisze tylko to co przypuszczam - czy winą wywalenia kata i tłumików nie będzie problem zakłucen w strumieniu gazów ? być może układ wydechowy obliczono w ten sposób że strmień spalin musi się w pewnym miejscu rozprężać co z koleii powoduje wyrównanie i swobodne wyjście z kolektora .. prosta rura może powodowac jakieś nadciśńienie i w efekcie silnik się "przypycha" ..

ale na chłopski rozum to przez prostą rure powinien pluć bez problemu ... no niewiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanał :thumbdown:

_________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/11334/Takich_cwiczen_jeszcze_nie_bylo - mięśnie Kegla to One chyba mają niczym pneumatyczne zaciski :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho, jest właśnie tak jak piszesz. Układ wydechowy jest tak skonstruowany, że wytwarza się w nim ciśnienie o określonej wartości - jeśli ta wartość znacznie odejdzie od normy to może dojść do spadku mocy. Proste.

Wrzucam cytat:

"Bezwładność gazów w przewodzie dolotowym i wylotowym - zarówno mieszanka paliwowo-powietrzna, jak i gazy spalinowe są sprężyste i przemieszczanie się ich w przewodach podlega zjawiskom falowym. Impuls gazów spalinowych w chwili otwierania zaworu wydechowego ma ciśnienie ponad 0,5 Mpa i wywołuje falę nadciśnienia, która przemieszcza się wzdłuż rury wydechowej z szybkością ok. 600 m/s. Na końcu rury wydechowej fala ta odbija się, by wrócić do cylindra jako impuls podciśnienia wspomagając opróżnienie cylindra ze spalin."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...