Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już się nie opłaci edytować bo za niedługo będą w promce :grin::grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A może jakieś nowe miejsce na ciepłe wieczory, ewentualnie weekendowe spoty pod PKP Stadion ?

Opublikowano

stare jest ok widok ładny :whistling:

Opublikowano

Mam nadzieje że kiedyś mnie ktoś zabierze :). Sam wole nie jechać bo sklep za blisko :).

Opublikowano

To jesli mowa o pkp stadion to kilka info:

W ta sobote o 20 pierwszy spot grupy Nocna jazda Audi

6 kwietnia od 12 otwarcie sezonu youngtimerow

Kiedys jezdzilem w czwartki na 20 na tzw. Czwartki na kamykach. Fajna sprawa przyjezdza pelno fur roznych marek.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jeszcze na kamykach:

29 marca - rozpoczęcie sezonu 2speed.pl

19 kwietnia - ogolnoklubowe rozpoczęcie sezonu

Ja się wybieram na wszystkie imprezy, oprócz youngtimerów, nie skończę 126tki :kwasny:

Opublikowano

Pany co w ta sobote sie dzieje bo ja nie w temacie bo w delegacji jestem a zjezdzam na wieczor w sobote:) to moze by dolaczyl?:)

Opublikowano
Czwartki na kamykach

ej kolego

tak dobrze to sie nie znamy

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Właśnie pany może zróbmy spota pod narodowym? Miejscówka moim zdaniem bardzo w porządku a 19 kwietnia będzie jeszcze cieplej niż teraz więc myślę że to ciekawa alternatywa.

Poza tym ma być kilka ekip m.in: z forum volvo, seata itp. więc myślę że kilka A4-ek wsi by tam nie robiło tym bardziej że bywałem na czwartkowych spotach youngtimer warsaw na kamyczkach i czasami przyjeżdżały straszne padła.:wink:

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/1421025884811160/?notif_t=plan_user_invited

Opublikowano

Witajcie,

Mam nadzieję że się nie obrazicie jak powiem iż mam mobilną myjkę parową i piorę tapicerki u klienta i jak by któryś z was chciał to zapraszam:P ceny dla forumowiczów oczywiście taniej:)

Opublikowano
Właśnie pany może zróbmy spota pod narodowym? Miejscówka moim zdaniem bardzo w porządku a 19 kwietnia będzie jeszcze cieplej niż teraz więc myślę że to ciekawa alternatywa.

Poza tym ma być kilka ekip m.in: z forum volvo, seata itp. więc myślę że kilka A4-ek wsi by tam nie robiło tym bardziej że bywałem na czwartkowych spotach youngtimer warsaw na kamyczkach i czasami przyjeżdżały straszne padła.:wink:

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/1421025884811160/?notif_t=plan_user_invited

Ja się wybieram, więc można ustawić się gdzieś wcześniej i podjechać już ekipą :decayed:

Opublikowano
Właśnie pany może zróbmy spota pod narodowym? Miejscówka moim zdaniem bardzo w porządku a 19 kwietnia będzie jeszcze cieplej niż teraz więc myślę że to ciekawa alternatywa.

Poza tym ma być kilka ekip m.in: z forum volvo, seata itp. więc myślę że kilka A4-ek wsi by tam nie robiło tym bardziej że bywałem na czwartkowych spotach youngtimer warsaw na kamyczkach i czasami przyjeżdżały straszne padła.:wink:

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/1421025884811160/?notif_t=plan_user_invited

Ja się wybieram, więc można ustawić się gdzieś wcześniej i podjechać już ekipą :decayed:

Też chętnie bym tam wpadł większą paczką :wink:

Opublikowano

To jak cos bd ustalone to i ja dolacze.

Opublikowano
Właśnie pany może zróbmy spota pod narodowym? Miejscówka moim zdaniem bardzo w porządku a 19 kwietnia będzie jeszcze cieplej niż teraz więc myślę że to ciekawa alternatywa.

Poza tym ma być kilka ekip m.in: z forum volvo, seata itp. więc myślę że kilka A4-ek wsi by tam nie robiło tym bardziej że bywałem na czwartkowych spotach youngtimer warsaw na kamyczkach i czasami przyjeżdżały straszne padła.:wink:

Link do wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/1421025884811160/?notif_t=plan_user_invited

Ja się wybieram, więc można ustawić się gdzieś wcześniej i podjechać już ekipą :decayed:

Też chętnie bym tam wpadł większą paczką :wink:

No fajnie by było wpaść większą ekipą i ustawić się gdzieś razem koło siebie :wink:

Opublikowano

Dzis arkadia czy juz przenosimy sie do promenady?

Opublikowano

Arkadia. Zimno jeszcze na Promkę.

Opublikowano

Bede dzisiaj takźe Adrian dawaj wieczorem :decayed:

Opublikowano
Bede dzisiaj takźe Adrian dawaj wieczorem :decayed:

Matko Bosko Kochano :shock3:

Jak tak, to musowo być.

Adasia jeszcze za ucho złap i przyprowadź, bo się ostatnio omyka mocno :decayed:

Opublikowano
Bede dzisiaj takźe Adrian dawaj wieczorem :decayed:

Matko Bosko Kochano :shock3:

Jak tak, to musowo być.

Adasia jeszcze za ucho złap i przyprowadź, bo się ostatnio omyka mocno :decayed:

Wujek zarobiony wiec raczej nie dotrze :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.