Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czyja diagnoza?

Wczoraj jak wracalem po pracy, to zaczal mi inaczej pracować. Mialem obawy, ze hydraulike sie odezwala :tongue4:

Pojezdzilem dzis z kolesiem z Przasnyskiem, podlaczylismy VAGa i poprostu wyskoczyl blad. Od wczoraj jezdzilem poprostu na awaryjnej mapie.

Poziek :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, mnie czeka wysiedlenie z aktualnego miejsca zamieszkania. Budowę trasy Via Baltica mają rozpocząć wiosną przyszłego roku. Do chwili obecnej nie było żadnego kontaktu z Generalnej Dyrekcji czy którejkolwiek z "instytucji". Nie mam zielonego pojęcia jaką cenę zaoferują za wykup gruntu i budynków. Mieszkałem w tym miejscu od urodzenia, podobnie jak mój ojciec i dziadek. Więc proszę nie wyskakuj mi z "poszlacheckim pieniaczem". "Specustawa" - jasne, super sprawa.. tylko chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek w terminie umożliwiającym mi podjęcie decyzji, czy nawet ustosunkowaniem się do niej.

specu, ale z nimi targowali się od 3 lat :shocked: i chcieli im zapłacić za kawałek ziemi 300kplnów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, mnie czeka wysiedlenie z aktualnego miejsca zamieszkania. Budowę trasy Via Baltica mają rozpocząć wiosną przyszłego roku. Do chwili obecnej nie było żadnego kontaktu z Generalnej Dyrekcji czy którejkolwiek z "instytucji". Nie mam zielonego pojęcia jaką cenę zaoferują za wykup gruntu i budynków. Mieszkałem w tym miejscu od urodzenia, podobnie jak mój ojciec i dziadek. Więc proszę nie wyskakuj mi z "poszlacheckim pieniaczem". "Specustawa" - jasne, super sprawa.. tylko chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek w terminie umożliwiającym mi podjęcie decyzji, czy nawet ustosunkowaniem się do niej.

specu, ale z nimi targowali się od 3 lat :shocked: i chcieli im zapłacić za kawałek ziemi 300kplnów

nie znam dokładnej historii, ale widocznie się nie dogadali :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa, padl mi wytrysk sterujacy :confused4:

MIchał medycyna teraz cuda robi :decayed:

a tak poważnie - :notworthy: działaj ale może daruj sobie Przeasnyską - ja tam już nie pojadę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa, padl mi wytrysk sterujacy :confused4:

MIchał medycyna teraz cuda robi :decayed:

a tak poważnie - :notworthy: działaj ale może daruj sobie Przeasnyską - ja tam już nie pojadę :gwizdanie:

co Ci popsuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ci popsuli?

nic - ale też nie probowali nic zrobić ... nie zapomnieli jednak sobie policzyć :decayed:

może inni są zadowoleni ale ja sobie ich usługi daruję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIchał medycyna teraz cuda robi :decayed

:lol1:

nie zapomnieli jednak sobie policzyć :decayed:

To jak wszyscy .. zrobiła sie taka moda na zarobek "bezdotykowy" każdy by sie chciał opierdlać ile wlezie a ceny to gornolotne :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:guma: Nic nadzwyczajnego - specustawa w praktyce. :yes2:

Teraz facet będzie mógł się co nawyżej o wysokość odszkodowania wykłócać :ranting1:, ale nie będzie mógł dłużej inwestycji blokować :good:

I tak byc powinno :!: :punish:

Dla osób, które w poprzednim porzadku prawnym przez długie lata blokowali inwestycje :bokser: - chwytając się rozmaitych kruczków prawnych :rtfm: - np. jak Gmurkowie - to faktycznie może być szok :decayed:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 20:26_________________________________________________

ale się zapieniłem, byłem dokładnie w takiej samej sytuacji z moją działką na Ursynowie, ponad 2 lata temu zabrali ją pod ekspresówkę, którą jeszcze nawet nie zaczeli robić i jak ostatnio czytałem to może za 2-3 lata ruszy budowa. A teraz bym za nią wziął ze 3 razy więcej i zamiast jeździć 5 letnią A4 lansował bym się Q7 :dance:

Nie oszukuj :acute: Nie mogli Ci jej zabrać - mogli Ci ją wywłaszczyć jeśli nie godziłeś się sprzedać :bicz:

Odcinek od Konotopy do Puławskiej wszedł wg starej specustawy. :no4:

A na Puławska - Lubelska nie ma jeszcze nawet Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach :OMG::strzal::strachliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Stary, mnie czeka wysiedlenie z aktualnego miejsca zamieszkania. Budowę trasy Via Baltica mają rozpocząć wiosną przyszłego roku. Do chwili obecnej nie było żadnego kontaktu z Generalnej Dyrekcji czy którejkolwiek z "instytucji". Nie mam zielonego pojęcia jaką cenę zaoferują za wykup gruntu i budynków. Mieszkałem w tym miejscu od urodzenia, podobnie jak mój ojciec i dziadek. Więc proszę nie wyskakuj mi z "poszlacheckim pieniaczem". "Specustawa" - jasne, super sprawa.. tylko chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek w terminie umożliwiającym mi podjęcie decyzji, czy nawet ustosunkowaniem się do niej.

Specu, podaj mi dokładną lokalizację, najlepiej zaznacz na mapie z szukacza albo Google, to Ci powiem na jakim etapie są prace i kiedy możesz spodziewać się jakiś ruchów.[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 20:41_________________________________________________

Mariusz, nie moga Ci badac hamulcow... zapytaj przed badaniem, a jesli nie beda wierzyc, to kaz zadzwonic do innego diagnosty lub bezposrednio do Audi.

Spytam może głupio :kox: jake jak wiadomo laikiem jestem :decayed:

DLACZEGO :?:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 20:45_________________________________________________

Ta specustawa to chyba dobry bat na poszlacheckich pieniaczy ...

Spetsnaz[/b], kiedy mają według planów zrobić odcinek Wyszków - Ostrów? To mają być dwa pasy w jedną stronę jak między Radzyminem a Wyszkowem?

Tak jak pisałem zaczynają roboty ziemne za wiosnę. Mają iść 2 pasy w jedną stronę z technicznym. Pas zielini ma wynosić 11m, co pozwalać będzie na dobudowanie w przyszłości 3 pasa. Przewidywany termin oddania do użytku maj 2012. (Wyszków-koniec obwodnicy - Ostów Mazowiecka-początek obwodnicy)

Odcinek koniec obwodnicy Wyszkowa - poczatek obwodnicy Ostrowi :?: :shocked:

Specu - coś Ci się musiało pomylić albo ktoś Cię wkręca :klamie:

Tam nie ma jeszcze nawet Decyzji środowiskowej, nie zlecono jeszcze projektu budowlanego, a zgodnie z nową specustawą (z września br.) jest on niezbędny do decyzji lokalizacyjnej na podstawie której następuje przejęcie gruntu i jest równozanczne z pozwoleniem na budowę.

O żadnej wiosnie na tym odcinku nie moze być mowy :no:

Chyba, że 2010 r. - w najlepszym przypadku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[author=Flyer link=topic=45.msg530317#msg530317 date=1224152462]

Mariusz, nie moga Ci badac hamulcow... zapytaj przed badaniem, a jesli nie beda wierzyc, to kaz zadzwonic do innego diagnosty lub bezposrednio do Audi.

Spytam może głupio :kox: jake jak wiadomo laikiem jestem :decayed:

Stanowisko do badania hamulców musi być przystosowane do aut AWD. :gwizdanie:

Musisz mieć możliwość wjazdu na rolki wszystkimi czterema kołami. Chyba że chcesz zamęczyć przekładnię Torsen :evil:

Suli, jak tam silnik, ogarnięty? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualniejsze informacje masz na stronie firmy Scott Wilson Polska

http://www.viabaltica.scottwilson.com.pl/

To jest co innego - to jest Strategiczna Ocena Odziaływania na srodowisko dla korytarza drogowego.

Droga ekspresowa S8 Warszawa - Białystok to odrębna chocć jednoczesnie trochę powiązana sprawa.

Powiązana o tyle, że I paneuropejski korytarz sieci TEN - T ma się z tą droga pokrywać - ale tylko częściowo.

Tzn. kiedyś - od czasów kiedy premierem był Cimoszewicz - miał się pokrywać całkowicie, tzn. przechodzić przez Białystok - choć prze Łomże jest o kikadziesią km bliżej i omija się cenne przyrodniczo Puszczę Knyszyńsą i Białowieską.

Od kiedy weszliśmy jednak do UE, gdzie sprawy ekologii traktuje się na prawdę poważnie i zrobiła się afera z obwodnicą Augustowa sprawy te, zgodnei z prawem UE traktuje się odrębnie.

harmonogramem zamieszczonym w tych materiałach nie masz sie co przejmowac bo jest całkowice nieaktualany - czytaj opóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działaj ale może daruj sobie Przeasnyską - ja tam już nie pojadę :gwizdanie:

Eeee... ja mam jak najlepsze doswiadczenia z nimi jak na razie. Tarcze i klocki zrobione na czas... w dobrej cenie.

Dzis z Adamem pojezdzilem moim autem, wykryl usterke... cena za wymiane tez OK. Nawet wtryskiwacz chcieli mi zaamowic po nizszej cenie jak w detalu, ale jak powiedzialem, ze bede mial taniej, to stwierdzieli, ze tym lepiej dla mnie.

Gadalem z nimi o tym dzwieku, ktory mamy i stwierdzili, ze to normalka (u mnie), zasysane powietrze, roznica cisnien... Nawet jakby nowa suszarke wsadzili, ze nieznacznie sie to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko do badania hamulców musi być przystosowane do aut AWD. :gwizdanie:

Musisz mieć możliwość wjazdu na rolki wszystkimi czterema kołami. Chyba że chcesz zamęczyć przekładnię Torsen :evil:

Suli, jak tam silnik, ogarnięty? :mysli:

Dobrze wiedzieć :>

A w silniku - a w zasadzie w elektryce/elektronice wciąż grzebią :confused4:

Zobaczymy co wygrzebią jutro :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :hi:

A co tam panie Suli grzebią, bo pare minut mnie nie było i nie w temacie jestem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...