Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobilem wtrysk. Przy okazji dowiedzialem sie, ze mam walki przytarte :decayed: Diagtronik 6000km temu mowil, ze sa ladne :kox: i komu tu wierzyc? :naughty:

Mnie rekomendowali olej półsyntetyk...

No, cóż. Mechanicy to generalnie barany.

Nie poradzisz za wiele

:D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu, fajne, ale szczerze mówiąc liczyłem na to, że zobaczę domki w różnych kolorach i facetów popijających różne napoje. :D

Opublikowano

Robilem na Przasnyskiej :przebiegly:

Opublikowano

Bryniu, zeskanuj te notatki i wrzuć tutaj. Pośmiejemy się. :wink4:

Mówisz i masz

to było podejście nr 1 ale gdzieś był błąd

8e3c02f835d8d19cm.jpg

potem zebrałam prawidłow informacje z podejścia nr 1 i za kolejnym razem już wyszło

69247a347f40d6a5m.jpg

Efektywna metoda dla tego przypadku to wykreslanie zbędnych danych w kolumnach i łączeni niektórych wierszy z kolumnami

Bo to trzeba Excela uzyć! :)

Opublikowano

Bryniu, zeskanuj te notatki i wrzuć tutaj. Pośmiejemy się. :wink4:

Mówisz i masz

to było podejście nr 1 ale gdzieś był błąd

8e3c02f835d8d19cm.jpg

potem zebrałam prawidłow informacje z podejścia nr 1 i za kolejnym razem już wyszło

69247a347f40d6a5m.jpg

Efektywna metoda dla tego przypadku to wykreslanie zbędnych danych w kolumnach i łączeni niektórych wierszy z kolumnami

Bo to trzeba Excela uzyć! :)

w czasach Einsteina raczej byłoby z tym ciężko :decayed:

Opublikowano

Brynia, notatki :good:

Przeglądałem maile z 2005r. i natknąłem się na ta zagadkę :decayed:. Pamietam ze wtedy tylko 2 osoby/25 to zrobiły :kox: Ale jaka była zajafka w fabryce :polew:

Opublikowano

Jestem chora

nie da się ukryć :polew:

Opublikowano

Koleś z fletem jest moim idolem. :kox:

Ładnie wymiatają :shocked:

Opublikowano

Też

:shocked::blink::shocked:

Zejdź na ziemię :tongue4:

Opublikowano

Widać , że dopadł was łikend :decayed:

Cisza...nuuuudy :black:

Opublikowano
Widać , że dopadł was łikend

ale Raggaman zawsze w gotowości :decayed:

Opublikowano
Widać , że dopadł was łikend

ale Raggaman zawsze w gotowości :decayed:

Dzie tam .. dziś czilałt w domu :kox:

Opublikowano

Ma ktoś piwo? Mam chęć się napić, ale jak wracałem do domu to zapomniałem zatrzymać się w sklepie. :doh1:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 00:07_________________________________________________No to co z tym piwem..? :mysli:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 02:27_________________________________________________Dobra, idę spać! :foch:

Opublikowano

Wróciłem z Masters of Dirt.

Było zaaaaaaajebiście!

Opublikowano

Ma ktoś piwo? Mam chęć się napić, ale jak wracałem do domu to zapomniałem zatrzymać się w sklepie....

Tomek jak nie piłeś to nie pij !!! ja już miałem nie pić a wczoraj na weselu się pokusiłem i :drunk: było za dużo :gwizdanie: a teraz trzeba za to pokutować :naughty: [br]Dopisany: 19 Październik 2008, 09:46_________________________________________________Znów rodzynek http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=457498258[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 09:55_________________________________________________http://www.sexyandfunny.com/_oddity_media/img_disp/img46cef21056706.jpg

ciekawe co jeszcze potrafi tym języczkiem :naughty:http://www.joemonster.org/filmy/4905/Taniec_jezyka

Opublikowano

Wróciłem z Masters of Dirt.

Było zaaaaaaajebiście!

Też miałem jechać :foch:

Nie wyrobiłem się z pracą :ranting1:

A miałem takie za***iste wejściówki (2x VIP) ;( Wrzuć jakieś foto..

Opublikowano

Normalnie ..dziś widziałem na Toruńskiej babke co jechałe Fiesta..nie było by nic w tym dziwnego gdyby tylne lewe koło było pod kontem 45 stopni :decayed:

Nie czasnąłem fot bo za szybko leciałem .

Opublikowano

jaki to był film co d*pa na biało ubrana kręci za***iście tyłkiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.