Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poź...podeślij tytuł tych piosenek co wczoraj leciały u ciebie w aucie ..

Tam byl Don Omar ? Czy mi sie wydawało .. :mysli: Miałem gdzieś..tą muzykę na drugim komuterze..ale za cholere nie mogę znaleźć :angry:

Opublikowano

Poź...podeślij tytuł tych piosenek co wczoraj leciały u ciebie w aucie ..

Tam byl Don Omar ? Czy mi sie wydawało .. :mysli: Miałem gdzieś..tą muzykę na drugim komuterze..ale za cholere nie mogę znaleźć :angry:

Modern Talking był zawsze u Poziowca :gwizdanie:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:przebiegly::shocked:

dsc00016yu9.th.jpgthpix.gif

5.11.2008, Wierzbno, ok. 17.30

Opublikowano

:przebiegly::shocked:

dsc00016yu9.th.jpgthpix.gif

5.11.2008, Wierzbno, ok. 17.30

Coś dawali za friko.. :decayed:

Opublikowano

:przebiegly::shocked:

dsc00016yu9.th.jpgthpix.gif

5.11.2008, Wierzbno, ok. 17.30

w wiadomościach mówili że chyba zatrudnią panów w białych rękawiczkach do upychania w wagonikach :decayed:

Opublikowano

w dwa dni 20 stron :shocked: spauzujcie troszkie

Opublikowano

w dwa dni 20 stron :shocked: spauzujcie troszkie

Seb...ja to jestem mało zadowolony bo chłopaki coś sie obijają :polew:

Opublikowano

Seb.

Bo to Ragga wypuszcza Adaho, a Toaszust nie chce być gorszy.

Reszta to leszcze :D

Opublikowano

Uwielbiam ten moment, kiedy wracam styrany do domu, robię sobie herbatę albo otwieram piwo, włączam forum i patrzę jak niektórzy z Was się staczają. :D

Niestety mnie też to chyba dotyczy... :decayed:

Opublikowano

Uwazaj zebys sie nie rozczarowal... :naughty: :naughty: :naughty:

Wiem , wiem , juz przekroczyłem zaplanowany budżet na tą robote którą do teraz wykonałem , i oczywiście na gadżety do mieszkania. Zobaczymy , jak sie uda to w zime bedzie swap na 1.8T , tylko nie wiem... AJL podejdzie ??? :naughty: :naughty: czy bede musiał zadowolic sie czymś słabszym typu ANB , ARK , AEB....

Opublikowano

Seb.

Bo to Ragga wypuszcza Adaho, a Toaszust nie chce być gorszy.

Reszta to leszcze :D

oj karwa ... nie było mnie jeden wieczór i coś czuje że już zostałem wrobiony w jakiś grupen-sex :decayed:

Opublikowano

opis :polew: :polew: :polew: :polew:

d04b0a4147325b91ss0.jpg[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 07:54_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A tylko z głosem :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

moskal, to nie prościej zmienić woza? :mysli: Teraz powinno Ci wystarczyć LPG POWER. :decayed:

Opublikowano

ruszyła w wawie konkurencja ze spotami, aut na spocie z tego co wyczytałem było całe 3

Opublikowano

ruszyła w wawie konkurencja ze spotami, aut na spocie z tego co wyczytałem było całe 3

Imponujące :decayed:

Trzeba bedzie kiedyś wpaść :polew:

Opublikowano

zawołamy dziewczyny z A3 zrobią tłum

Opublikowano

zawołamy dziewczyny z A3 zrobią tłum

Dziewczyny z A3 to trzeba do nas zaprosić :guma:

Tylko bez obstawy :decayed:

Seb.

Bo to Ragga wypuszcza Adaho, a Toaszust nie chce być gorszy.

Reszta to leszcze :D

:polew:

Grupa Tarcho..trzyma władzę :decayed:

Opublikowano
Grupa Tarcho..trzyma władzę :decayed:

Grupa Tarcho

wiggers.jpg

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.