Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki dzwon był u mnie na wsi :(

nikomu nic nie jest :)

ale czy to A4 cz A6

010829a47e714fa7.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boberek

nikomu nic nie jest smiley

chyba jechal sam kierowca bo pasazer to raczej by z tego nie wyszedl.. :no:

Opublikowano

a tego nie wiem wczoraj w nocy był ten dzwon :) mnienie było kolega mi foty podesłał ;)

Opublikowano

taki dzwon był u mnie na wsi :(

nikomu nic nie jest :)

ale czy to A4 cz A6

ja ma srebrne listwy wew. to wezmę ....no chyba że będzie jeszcze naprawiał :decayed:

maskra z tymi naszymi drogami :thumbdown:

Opublikowano

Redżi, walnij jakiś fajny tekst bo tu jakoś nudno i szaro jest .... :naughty:

Słucham jak dorośli po sobie jadą :decayed:

A tak na serio to właśnie grałem w kropki w pracy :polew::decayed:

Andy pochwal się po co ci lakiernik :naughty: :naughty: :decayed:

Może znowu wyrósł kaki słupek, śmietnik :tongue4:

taki dzwon był u mnie na wsi :(

nikomu nic nie jest :)

ale czy to A4 cz A6

Ładna masakra.. :kwasny:

Opublikowano

Spenkej wymaga od nas poprawnej formy językowej czynności którą wykonuje co drugi dzień :naughty: :naughty: :naughty:

nie nas tylko od Ciebie ... zgodnie z dumnym Twoim czerwonym podpisem .... :wink4::kox:

p.s bede czekał na kolejna nowa i ciekawe definicje ... :naughty:

ehhh ... szkoda ze juz Cie nie ma :confused4: .... moze jest tu jakis inny leszcz/mieczak .... moze lukaszr ... ??? :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: ku..rwa umierłem
Opublikowano

ehhh ... szkoda ze juz Cie nie ma :confused4: .... moze jest tu jakis inny leszcz/mieczak .... moze lukaszr ... ???

Patrz, a już myślałem, że ten duży, napompowany mięśniak, uciekający na widok drgnięcia mojej powieki, zapomniał o mnie ... ufffff już mi lepiej :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jedzie ktoś jutro na pstrągi?

Opublikowano

Jedzie ktoś jutro na pstrągi?

Dam znać co i jak, ale pewnie znowu będzie pełno ludzi.

Opublikowano

Jedzie ktoś jutro na pstrągi?

Dam znać co i jak, ale pewnie znowu będzie pełno ludzi.

Mam 3 miejsca i łódkę zarezerwowane. :>

Opublikowano

Jedzie ktoś jutro na pstrągi?

Gdzie na te pstrągi jeździcie ?? Do Makro może ?? :polew:

Opublikowano

Całość nie jest zbyt porywająca, ale końcówka jest świetna. :D

http://pl.youtube.com/watch?v=ot2nmdRi_bY

Opublikowano

Trzeba sie bardzo nudzić i miec konkretnie najebane w głowie żeby takie cos nagrywać :shocked:

Opublikowano

Gdzie na te pstrągi jeździcie ?? Do Makro może ?? :polew:

Tak naprawdę, to walimy na prąd :) jeden przynosi akumulator z samochodu, drugi inwerter, i u sąsiada z za płota w oczku dajemy voltaż.

Opublikowano

Lamborghini Forum:

- Powietrze świszcze pod uszczelkami szyb przy 330 km/h, czy to normalne?!

Porsche-Cayenne-Forum:

- Zużycie paliwa poniżej 40L/100km - czyżby coś z motorem się działo?

Smart Forum:

- Wbudowałem motor od kosiarki: wreszcie więcej koni pod maska!

Seat Marbella Forum:

- He he dzisiaj dogoniłem ciężarówkę!

Bentley Forum

- Użyłem dziś popielniczki,gdzie dostane nowa?

Honda Accord forum

- Mama dała mi właśnie to auto. Gdzie dostanę tanie 18 calowe aluśki ?

Porsche forum

- Złapałem właśnie kapcia, czy lepiej oddać auto w rozliczeniu, czy sprzedawać na własną rękę ?

Ford 2.3 forum

- Pomocy! Wymieniłem już wszystko i dalej nie startuje!

Fiat-Forum

- Czy poza warsztatem jest jeszcze jakiś inny świat ?

Renault-Forum:

- Odsprzedam kartę miesięczną na autobus. Samochód naprawili wcześniej niż oczekiwałem

Honda CRX Forum:

- Pomocy, jak się otwiera pasy bezpieczeństwa? Kończy mi się prąd w notebooku....

TDI Forum

- Pomocy, sportowy wydech nie daje odpowiedniego dźwięku!

Polo Forum

- Wreszcie skróciłem sprężyny zawieszenia, ale mikrofon w McDrive teraz za wysoko!

Audi A6 TDI-Forum

- Gdzie jest wlew paliwa?

VW-Forum

- Jak zrobić mojego Polo 1.0 żeby był głośniejszy?

Audi A8 Forum

- Gdzie naprawiają Rolexy?

Opel Forum:

- Moja corsa nie rdzewieje (NAPRAWDĘ) (Temat zablokowany przez admina).[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 12:12_________________________________________________Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała!

Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic!

Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi:

- Panie, trzeba kuć!

- Co Pan, k---a? Gres z Włoch za 4 tys. euro!

- Jest inna metoda, ale może się nie spodobać...

- Panie, wszystko ale nie gres...

Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić...

- Co Pan, k---a odpie---sz? - pyta mąż

- Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum

Żydowi zmarła żona. Poszedł do biura ogłoszeń aby zamieścić nekrolog w gazecie. Pyta ile kosztuje ogłoszenie, dostaje odpowiedz:

- do pięciu wyrazów jest za darmo, powyżej pięciu trzeba płacić.

Pani pyta jaki ma być tekst.

Żyd odpowiada:

- zmarła Izylda Goldman

Pani mówi:

- ma pan jeszcze dwa wyrazy

Żyd myśli ciężko i po chwili dodaje:

- sprzedam opla

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 12:14_________________________________________________Zamożny właściciel masarni miał przygłupiego syna.

Ale rad nierad chciał go wprowadzić w biznes i przekazać obowiązki, w końcu to syn.

Prowadzi go na halę i pokazuje urządzenie.

- Patrz synu, to jest automat do parówek, kumasz?

- Nie

- OK, wkładasz barana z jednej strony z drugiej wychodzi parówka.

Rozumiesz?

- Nie bardzo.

- K..wa, co tu nie rozumieć ?! Baran, maszyna, parówka.

- Patrz, tu wsadzamy barana. Chodź na drugą stronę. Tu wychodzi parówka.

Wiesz o co chodzi ?

- Nie za bardzo...

- K..............wa mać, czy Ty jesteś pierd.....ty?

- Tato, a nie ma takiej maszyny, żeby włożyć parówkę i żeby wyszedł baran?

- Tak, k..wa, jest !!!!!!!!!!!! Twoja matka.[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 12:17_________________________________________________Imprezka, na parkiecie tańczą dziewczyny, a obok nich chłopcy. Przy ścianie stoi chłopak który nie tańczy. Nagle widzi na wprost siebie piękną dziewczynę i myśli " kurcze podszedłbym do niej i zagadał, ale nie wiem tylko jak". Podszedł do baru i wypił dwie lufki. Czując że to nie to wypił kolejne dwie i myśli " to jeszcze nie to, muszę wypić więcej" Zamówił jeszcze dwie kolejki, a w tym czasie dziewczyna wyszła do toalety. Wypił dwie lufy, dziewczyna wyszła z toalety. Ujrzawszy dziewczynę chłopak podszedł luźnym krokiem niczym król parkietu. Spojrzał głęboko w oczy i zapytał seksownym głosem:

-S*ałaś?

Opublikowano

Wam też nie działają powiadomienia o nowej wiadomości na @ ?

Opublikowano

Wam też nie działają powiadomienia o nowej wiadomości na @ ?

przyślij mi pw to Ci powiem :decayed:

Opublikowano

Wam też nie działają powiadomienia o nowej wiadomości na @ ?

przyślij mi pw to Ci powiem :decayed:

napisałem Ci na gg :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wam też nie działają powiadomienia o nowej wiadomości na @ ?

przyślij mi pw to Ci powiem :decayed:

napisałem Ci na gg :polew: :polew: :polew:

powiadomienie :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 16:13_________________________________________________PW jest powiadomienia NIET :thumbdown:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 16:16_________________________________________________poprawka jest powiadomienie :wink4: z małym poślizgiem ale jest :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.