Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a4-klub.eu :mysli: coś takiego ostatnio widziałem na b5 - wyszła kiedyś taka tura od nas?

Wyszła...nie wróciła :naughty:

:polew:

Już wszystko jasne :gwizdanie: http://www.a4club.eu/

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a4-klub.eu :mysli: coś takiego ostatnio widziałem na b5 - wyszła kiedyś taka tura od nas?

Wyszła...nie wróciła :naughty:

:polew:

Już wszystko jasne :gwizdanie: http://www.kaszana.eu/

nie dziala

Opublikowano

hmm nie wiec co na to przyszła twoja zona zebym to zrobił :)

Zvaginujesz ..Starszą .. na weselu takie akcje są dozwolone :naughty::kox:

ale hmm lepiej nie nie namawiaj mnie do taich rzeczy bo sie D dowie i będzie lipa :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ciśnie obroża ? :naughty::polew:

Ragga.

O przeKABLOWanie na PW poproszę :decayed:

Szło-po..szło - po ..szło -po :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 17, 2008, 11:32:36 _________________________________________________

przez 3 miesiące nigdzie nie wyjde bo wczoraj spóźniłem sie 30 min :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

...aż tak ciasno .. ?? :decayed: :decayed: :polew: :polew:

Mój koleżka ma psa... który de facto jest tak głupi , że nadaje sie tylko na łańcuch ..po paru latach oszalał z braku suczki ...i nieustannie posuwa metalową miskę na jedzenie :polew: :polew:

Wnioski trzeba wyciągnąc samemu :P

Opublikowano

Lukas/Lukaszr - wrzućta info do pierwszego posta, że jutro na spocie zbieramy kaskę na cele charytatywne.

Bardzo proszę :wink4:

Ja będę dopiero koło 20 (dentist)

Zrób sobie kilka kartoników z tekstami na ten spot, bo nie wiadomo czy będziesz w stanie mówić :polew:

Opublikowano

nie ciśnie ale po co mi problemy :P

lepiej powiedziec ze sie jedzie do łukaszar :) na kurs VAGa :)

Opublikowano

epiej powiedziec ze sie jedzie do łukaszar :) na kurs VAGa

Kiedyś sie mówiło , że sie pomyka do kolegi pograć na Pegasusie :laghing2: :lol1:

Albo z Adaho na piwo :P;)

Opublikowano

lepiej powiedziec ze sie jedzie do łukaszar :) na kurs VAGa :)

Tylko poinformuj mnie o tym wcześniej żeby potem nie było wtopy :polew:

Opublikowano

lepiej powiedziec ze sie jedzie do łukaszar :) na kurs VAGa :)

Tylko poinformuj mnie o tym wcześniej żeby potem nie było wtopy :polew:

spoko D nie ma numeru do Ciebie :)

zreszta ja nie robie takich akcji :P za pożądny zemnie Puci :polew: :polew: :polew: no chyba ze popije ostro to mi si emoze pomylic :P:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no chyba ze popije ostro to mi si emoze pomylic

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

:drunk::brawo::radocha::boobs::JC_fan:

:banan3::patrzy:

Opublikowano

no chyba to by był jakis fajny pomysł :P

moglibysmy gdzies potańczyć

ale D pewnie tez by chciął iść :(:polew: :polew:

a po co drzewo do lasu :P a tego jej nie wytłumacze ze wróce w nocy :P

Opublikowano

no chyba to by był jakis fajny pomysł :P

moglibysmy gdzies potańczyć

ale D pewnie tez by chciął iść :(:polew: :polew:

a po co drzewo do lasu :P a tego jej nie wytłumacze ze wróce w nocy :P

Powiedz , że jedziesz na nocke na ryby ..jedziesz pomóc koledze wsadzić nowy zawias ..albo najlepiej zrób to z sakocznia.. :decayed:

Dobry tekst ..to nocny maraton horrorów :P

Kurna ...myślałem , że ja mam przejebane :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na horrory to by była pierwsza :) wiec by nie przeszło :)

na ryby nie uwierzy bo za zimno :)

zawieszenie sie zmienia w warsztacie albo w dzień :)

nie tylko ty masz przejebane :):polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja moze i bym mógł tylko nie chce usłyszec tego jak ty mozesz to ja tez chce :P:polew: :polew: :polew: :polew:

i po co mi to :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

no popieram :good:

Opublikowano

ja moze i bym mógł tylko nie chce usłyszec tego jak ty mozesz to ja tez chce :P:polew: :polew: :polew: :polew:

i po co mi to :):polew: :polew: :polew:

hahaha :polew:

Znam To.. :naughty::toon::witch:

Ja moja chce gdzieś iść ..to nawet zawioze pod samą impreze ... :polew::decayed:

Opublikowano

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

no popieram :good:

Bierhalle Arkadia :naughty:

Opublikowano

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

no popieram :good:

:oklaski: :thumbup:

A reszta pantofli ? :decayed::D

Brać smalec do obrączek :laghing2: ( Adaho sie nie liczy bo On jest ten cwańszy :decayed: ) i prasować kanty ze studniówki .. :good::kox:

Opublikowano

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

:drunk::brawo::radocha::boobs::JC_fan:

:banan3::patrzy:

kaaarwa ... tylko mi smaku narobicie tym gadaniem ..wesele balety, dupeczki ...

pare lat za późno - teraz jedyne balety to mam jak 'se' wyjde dywany wytrzepać :polew:

family RULEZ :naughty:

ale już za tydzień jest wyjazd i przez tydzień grzeje ryja na lodowcu :dance:

Opublikowano

Łomatko :blink: Czyzby Piotrek byl jedynym przyzwoitym gosciem na tym forum? :shocked:

Nie łapie tego... Ja robiłem na boku wszystkie moje dotychczasowe partnerki. Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm :D

Wyrazy wspolczucia panowie :kox:

Opublikowano

Łomatko :blink: Czyzby Piotrek byl jedynym przyzwoitym gosciem na tym forum? :shocked:

Nie łapie tego... Ja robiłem na boku wszystkie moje dotychczasowe partnerki. Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm :D

Wyrazy wspolczucia panowie :kox:

poczekaj jeszcze z rok i też będziesz kombinował jak tu się choćby na spota urwać :polew:

Opublikowano

Łomatko :blink: Czyzby Piotrek byl jedynym przyzwoitym gosciem na tym forum? :shocked:

Nie łapie tego... Ja robiłem na boku wszystkie moje dotychczasowe partnerki. Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm :D

Wyrazy wspolczucia panowie :kox:

poczekaj jeszcze z rok i też będziesz kombinował jak tu się choćby na spota urwać :polew:

on powinien zadac sobie pytanie

co to jest spot chłopaki :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.