Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko w Rosji funkcjonuje termin : "Oficjalna strona pirackiego serwera"

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest darmowa aplikacja, dlatego prosiłem

Opublikowano

Uuuu... i znowu widzę, że mnie taaaka imprezea ominęła ;( ;(

Jakiś mało szczęśliwy ten weekend... nawet oponki, które miały na mnie czekać koleś puścił komuś innemu, godzinę po moim przyjeździe :angry: bo myślał, że to byłem ja :wallbash::strzal:

Ech, losie... :smutas::beksa::smutas:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 01:22_________________________________________________Przy okazji

Norbi :siema:

Co Ty w saabie robiłeś a nie w eSie :mysli::D

Opublikowano

Co Ty w saabie robiłeś a nie w eSie :mysli::D

Sprzedał Esę i kupił Saaba w kolorze RS Blau......"prawie jak RS4" :polew:

08-05-17-Russ+parada_0122.JPG

Opublikowano

Boberkowy :decayed:

Dziś stój kołkiem na spocie i czekaj na mnie ..bo podrzuce Ci tą kaszulkę dla Rogalla :kox:

Opublikowano

kaszulkę dla Rogalla

co to za deal ? :decayed:

Opublikowano

kaszulkę dla Rogalla

co to za deal ? :decayed:

http://www.allegro.pl/item478843046_aukcja_charytatywna_champion_boston_celtics.html :good:

Ragguś uszył , Rogalik kupił :decayed:

No ..warto było przerobić stary obrus i poszewke z poduszki :decayed::tongue4:

Opublikowano

Boberkowy :decayed:

Dziś stój kołkiem na spocie i czekaj na mnie ..bo podrzuce Ci tą kaszulkę dla Rogalla :kox:

spox niech strace

Opublikowano

Jakbyscie cieli w tego COD'a albo cos innego na iksboksie to bym sie dolaczyl :)

Opublikowano

w COD jutro mozemy ciąć :P ja dzis do saturna ide :P

Opublikowano

Jakbyscie cieli w tego COD'a albo cos innego na iksboksie to bym sie dolaczyl :)

Ty żyjesz :decayed:

Gdzieś sie podziewał ?

Opublikowano

" a zrobi pan kaczuszkę"

gxQA03A.jpg

Opublikowano

Zapraszamy na WARSZAWSKI SPOT !

***

CH ARKADIA, każdy WTOREK, godz. 19:00

POZIOM -2, ŻÓŁTA STREFA obok CAR-AUDIO SATURN

(od wewnatrz - blisko zejscia obok carrefour'a i blikle'go)

Dla nieznających Arkadii: http://arkadia.com.pl

MAPA: http://arkadia.com.pl/_files/fck2/Image/zdjecia_strona/lokalizacja_en.jpg

Witam. Jestem nowym klubowiczem i mam pytanko czy dzieje się coś na spotach w Arkadii ???? Bo zastanawiam się czy przyjechać .

Opublikowano

Przyjechać przyjechać :th:

Opublikowano

czy dzieje się coś na spotach w Arkadii ????

tyle się dzieje że nie będziemy pisać o tym na forum publicznym :naughty::decayed:
Opublikowano

Trza sprawdzic samemu.

Nowy zawsze musi dać fanta: radio, kolo zapspasowe, lewarek...

Smialo przyjezdzaj! :evil:

Opublikowano

tak jak nie cos z powyższych rzeczy to

mozna oddac portwel kobiete buty itp ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.