Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zeby nie bylo wątpliwości chłopaki, to co wyżej to napisala moja kolezanka na moim loginie. Miala okazje poupalac :D

[ Dodano: 13-01-2007, 16:32 ]

Zrobiłem fotki, ale z wrazenia aparat zostawilem w bagazniku :P

[ Dodano: 13-01-2007, 16:33 ]

ciekawe kiedy pokochasz drążek zmiany biegów ;D
Kunio hamuj bajere bo to b. zacna osoba i moga Ci sie kolana ugiac jak ja zobaczysz :053:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To skocz po aparat, bo jak ukradna S4 to nawet zdjec nie bedzie :one: hehe zart :564:

Opublikowano

Zara polece szefie

[ Dodano: 13-01-2007, 17:11 ]

Słaba pogoda, słabe fote, ale całokształt widać. Nie wiem czy foty będą bangladzić bo mekek jestem w temacie wstawiania fot

c361016187b7f8fe.jpg

3db8082dea3806a1.jpg

9bd9c4a145f7b333.jpg

5d61406cbe60aafe.jpg

[ Dodano: 13-01-2007, 17:18 ]

Tu jeszcze dwa, bo tam cos podwoiłem i nie dałem pupy, a pupa to rzecz wazna, jak nie najwazniejsza!!

3b59f9aa75665e15.jpg

493e4223d6ff77d7.jpg

Opublikowano

WOW pelen wypas :D Gratuluje furki :one:

Opublikowano

No piekna , piekna, pozazdroscic :564: Uaktualnij profil sobie :P

Opublikowano

No za***ista stary !!!!!!!! gratki gratki gratki :564: :galy: No i na Norbiego nie ma teraz bata :) To jest to , zero rezania poprostu odjazd :)

Opublikowano

Ale jeszcze trzeba umiec go ogarnać mister Ono, a z tym Ty juz nie masz u siebie problemu :)

Opublikowano

nie wiem czym wy sie tak zachwyacie, przeciez to wygląda jak zwykłe A4, do tego wysoko stoi ;) A takie A4 każdy ma w garazu prawie. W tym aucie licza sie silnik i wrazenia z jazdy :diabelek: A tego już nie kazdy jest w stanie doznać :)

Opublikowano

No i fajnie ze nie avant :one:

Opublikowano
nie wiem czym wy sie tak zachwyacie, przeciez to wygląda jak zwykłe A4, do tego wysoko stoi ;) A takie A4 każdy ma w garazu prawie. W tym aucie licza sie silnik i wrazenia z jazdy :diabelek: A tego już nie kazdy jest w stanie doznać :)
Kunio szefie nie stoi wysoko uwierz mi, ale i też nie leży na ziemi to fakt. Zawieszenie jezeli chodzi o twardosc jest genialne. Nie musze absolutnie uwazac na nierownosciach, tak jak w A4. Nie ma takiej mozliwosci zebym dobil brzuchem do ulicy. Max. ugiecie amorow to 2.7 cm.
Opublikowano

shit cos mi sie net jebie, sorry za podwojny post. Auto jest wyzej niz standardowe S4, co tam za zawias siedzi? To ze nie musisz uważać to źle, bo będziesz jeździł bezstresowo i rozwalisz felgi, a jak by był niższy to bałbyś się ze ryjkiem gdzies zaczepisz i automatycznie noga z gazu ;) Wiec gleba ma swoje plusy :P

Opublikowano
shit cos mi sie net jebie, sorry za podwojny post. Auto jest wyzej niz standardowe S4, co tam za zawias siedzi? To ze nie musisz uważać to źle, bo będziesz jeździł bezstresowo i rozwalisz felgi, a jak by był niższy to bałbyś się ze ryjkiem gdzies zaczepisz i automatycznie noga z gazu ;) Wiec gleba ma swoje plusy :P
Nie jest wyżej
Opublikowano

ssssssssssstary ale WYPASIK :) wpadaj we wtorek na spota :a4fan:

Opublikowano

Norbi gratulacje, chetnie zobacze na zywo we wtorek :)

Opublikowano

no nareszcie nie powinno brakowac Ci mocy :D glupie yt, ale jak wychodzi spalanie?? :diabelek:

Opublikowano

noo autko bardzo ładne :) te alu to 17-stki BBS??

Opublikowano

Oj Norbi, trochę na nerwy dzialasz.

Zaaaazdroszczę.

I gratki!!!

Rozumiem, że we wtorek musowo jesteś słuchać zachwytów :D

Opublikowano

Stoi jak stoi ale jak za***rdala uuuuu . 1.8 T po wilkich wielkich modach wciąga nosem NOSEM

Opublikowano
noo autko bardzo ładne :) te alu to 17-stki BBS??
tak te 18-stki to BBS

[ Dodano: 14-01-2007, 01:40 ]

no nareszcie nie powinno brakowac Ci mocy :D glupie yt, ale jak wychodzi spalanie?? :diabelek:
Jak na razie nie jest żle. Trasa 10.2, miasto jeszcze ie wiem, ale na nastepnym spocie doniose :diabel:
Opublikowano

he he wielkie gratulacje mistrzu :!: w końcu przyzwoity zapierdalacz a nie traktor zautomatyzowany :D

jak ochłoniesz ;) to sugeruję ładne rameczki klubowe i na lato 18 avusy :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.