Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie bylo wątpliwości chłopaki, to co wyżej to napisala moja kolezanka na moim loginie. Miala okazje poupalac :D

[ Dodano: 13-01-2007, 16:32 ]

Zrobiłem fotki, ale z wrazenia aparat zostawilem w bagazniku :P

[ Dodano: 13-01-2007, 16:33 ]

ciekawe kiedy pokochasz drążek zmiany biegów ;D
Kunio hamuj bajere bo to b. zacna osoba i moga Ci sie kolana ugiac jak ja zobaczysz :053:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zara polece szefie

[ Dodano: 13-01-2007, 17:11 ]

Słaba pogoda, słabe fote, ale całokształt widać. Nie wiem czy foty będą bangladzić bo mekek jestem w temacie wstawiania fot

c361016187b7f8fe.jpg

3db8082dea3806a1.jpg

9bd9c4a145f7b333.jpg

5d61406cbe60aafe.jpg

[ Dodano: 13-01-2007, 17:18 ]

Tu jeszcze dwa, bo tam cos podwoiłem i nie dałem pupy, a pupa to rzecz wazna, jak nie najwazniejsza!!

3b59f9aa75665e15.jpg

493e4223d6ff77d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za***ista stary !!!!!!!! gratki gratki gratki :564: :galy: No i na Norbiego nie ma teraz bata :) To jest to , zero rezania poprostu odjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze trzeba umiec go ogarnać mister Ono, a z tym Ty juz nie masz u siebie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym wy sie tak zachwyacie, przeciez to wygląda jak zwykłe A4, do tego wysoko stoi ;) A takie A4 każdy ma w garazu prawie. W tym aucie licza sie silnik i wrazenia z jazdy :diabelek: A tego już nie kazdy jest w stanie doznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym wy sie tak zachwyacie, przeciez to wygląda jak zwykłe A4, do tego wysoko stoi ;) A takie A4 każdy ma w garazu prawie. W tym aucie licza sie silnik i wrazenia z jazdy :diabelek: A tego już nie kazdy jest w stanie doznać :)
Kunio szefie nie stoi wysoko uwierz mi, ale i też nie leży na ziemi to fakt. Zawieszenie jezeli chodzi o twardosc jest genialne. Nie musze absolutnie uwazac na nierownosciach, tak jak w A4. Nie ma takiej mozliwosci zebym dobil brzuchem do ulicy. Max. ugiecie amorow to 2.7 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit cos mi sie net jebie, sorry za podwojny post. Auto jest wyzej niz standardowe S4, co tam za zawias siedzi? To ze nie musisz uważać to źle, bo będziesz jeździł bezstresowo i rozwalisz felgi, a jak by był niższy to bałbyś się ze ryjkiem gdzies zaczepisz i automatycznie noga z gazu ;) Wiec gleba ma swoje plusy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit cos mi sie net jebie, sorry za podwojny post. Auto jest wyzej niz standardowe S4, co tam za zawias siedzi? To ze nie musisz uważać to źle, bo będziesz jeździł bezstresowo i rozwalisz felgi, a jak by był niższy to bałbyś się ze ryjkiem gdzies zaczepisz i automatycznie noga z gazu ;) Wiec gleba ma swoje plusy :P
Nie jest wyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Norbi, trochę na nerwy dzialasz.

Zaaaazdroszczę.

I gratki!!!

Rozumiem, że we wtorek musowo jesteś słuchać zachwytów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi jak stoi ale jak za***rdala uuuuu . 1.8 T po wilkich wielkich modach wciąga nosem NOSEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo autko bardzo ładne :) te alu to 17-stki BBS??
tak te 18-stki to BBS

[ Dodano: 14-01-2007, 01:40 ]

no nareszcie nie powinno brakowac Ci mocy :D glupie yt, ale jak wychodzi spalanie?? :diabelek:
Jak na razie nie jest żle. Trasa 10.2, miasto jeszcze ie wiem, ale na nastepnym spocie doniose :diabel:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he wielkie gratulacje mistrzu :!: w końcu przyzwoity zapierdalacz a nie traktor zautomatyzowany :D

jak ochłoniesz ;) to sugeruję ładne rameczki klubowe i na lato 18 avusy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...