Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można zorganizować jaką strefę kibica :wink: Jak złapie LTE w podziemiu to można będzie obejrzeć transmisję na sport.tvp.pl.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rzutnik by się przydał :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nikt nie dorezal tv w audi? ;)

Opublikowano

Gdyby nadal był sygnał radiowy, a nie cyfrowy to byśmy obejrzeli u mnie w navi :P:grin:

Opublikowano

tia komu przeszkadzał analog jakby nie mogły być nadawane oba sygnały

Opublikowano

Witam, Panowie ogarnia ktoś spolszczenie nawigacji i menu w A4 B7 z nawigacją między zegarami?

Opublikowano

Panowie jest ktoś chętny pomoc w wymianie płynu wspomagania +odpowietrzenia układu na spocie lub popołudniu oczywiście nic za darmo

Opublikowano

Na spocie jak rozlejesz płyn dookoła samochodu podczas odpowietrzania albo nalewania to pogoni Cię ochrona z podziemnego

Opublikowano

Panowie Potrzebuje kogoś z ori VAG-COM. Mam ze 3 kable i żadnym nie mogę się podłączyć do RNSE led i go zakodować. Wszystkie podłączenia kabli raczej są prawidłowe, wcześniej miałem std RNSE i nie było problemu z połączeniem. Chce wykluczyć na 100% że to nie jest problem kabli.

Opublikowano

Mój VCDS Lite do tej pory łączył się ze wszystkimi sterownikami w B6

Opublikowano

Roberto będziesz może we wtorek na spocie to możemy spróbować ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany ma ktoś jeszcze w swoich zbiorach na odsprzedanie klubową naklejkę ? :D

Opublikowano

Kolega z Wa-wy Juliusz Stefankiewicz zamawiał u mnie oplot HELa, ale przez przypadek pomyliłem nr telefonu i paczka wróciła. Ma ktoś może namiar do niego ?

Opublikowano

Roberto będziesz może we wtorek na spocie to możemy spróbować ?

Na razie nie ma furaka dopiero w sierpniu ale jak chcesz to coś wymyśle i podjadę w ten wtorek z lapciakiem

Kolega z Wa-wy Juliusz Stefankiewicz zamawiał u mnie oplot HELa, ale przez przypadek pomyliłem nr telefonu i paczka wróciła. Ma ktoś może namiar do niego ?

Siema nie kojarzę typa a co to za oplot na przód czy tył? może się skusze do kolejnego setupu

Opublikowano
  • Autor

Też nie wiem kto to.

Rob, jaki setup? Przód? Jakby co, ja jestem chętny na Twoje 320 :decayed:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

przód 347 czy jakoś podobnie :) będzie ale najpierw do Deva muszą podesłać na zrobienie w proszku bo kupiłem polakierowane zwykłym lakierem i gdzie niegdzie poododpażało a leżały tylko w bagaju .. więc trzeba zrobić od nowa lakier w proszku i do tego zastanawiam się nad oplotem

Opublikowano

Koledzy zaplace za zrobienie logow i diagnozę czy mam czyścić turbo czy wymienić N75 przy błędzie 17965. Na najbliższym spotkaniu jeśli ktoś będzie miał chęci proszę o PW.

Opublikowano

panowie czy ktoś mógłby wziąć jutro na zlot VAG-a gdyż mam problem z adaptacją FIS-a oraz tempomatu i sam nie mogę sobie z tym poradzić oraz mam problem po dołączeniu aku wyświetla się (ABS ESP oraz miga kontrolka od ręcznego ) i nie działa mi otwieranie bagażnika tylko z pilota chodzi . Czy ktoś jutro pomoże :)

Opublikowano

Mateusz ja mam wezmę na jutro.

Opublikowano

Czy mógłby też liczyć na pomoc w zrobieniu logów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.