Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

ten watek z ta czestotliwoscia postow powinien miec tytul Czat Warszawski ... :polew:

z drugiej strony jest on jak serial Moda na Sukces ... kiedy nie zaczniesz ogladac[czytac] i tak wiadomo o co chodzi ... :decayed:

Opublikowano

przynajmniej mądrze gada :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 22:38_________________________________________________POZIEK - RIDGE FORRESTER?? :mysli:

fcd12391b0370c52.jpg

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

trudno..jak bede miec a4 to najwyzej nie bede wjeżdzać w wąską brame swojego podwórka...jakoś bym to przeżyla:)

Obydwa samochody mi się podobają tylko a3 trochę za mała a a4 duża...ale chyba lepiej mieć miejca "na zapas" niż odwrotnie. Zresztą jak uda się obejrzeć dokładnie to dopiero ocenie.

Przyznam że a4 znam tylko z widzenia ..jakoś tak przykuwa moją uwage :) Tylko do wydania mam max 24-25 tyś.

Jest akurat fajna A4 na sprzedaż :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_a4_19_tdi_97_rok-t59398.0.html

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

no Korzen to już powinieneś się sam domyślić :polew:

Opublikowano

miłego spocikowania jutro :kox:

ciddsc00055tr0.jpg

Opublikowano

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

no Korzen to już powinieneś się sam domyślić :polew:

przynajmniej mi sie humor poprawil, ide spac [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 23:20_________________________________________________

miłego spocikowania jutro :kox:

ciddsc00055tr0.jpg

a myslalem ze jak zrobie fote na -18,5 to bede góru

pewnie mieszkasz w suwałkach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

f*ck, no moze byc jutro chlodno :gwizdanie:

Opublikowano

a myslalem ze jak zrobie fote na -18,5 to bede góru

pewnie mieszkasz w suwałkach :polew: :polew: :polew:

było -19,5C ale nie zdążyłem cyknąć foteksa

hehe tempratura odnotowana w granicach Wawy :cool1:

Opublikowano

jakbym wiedział, że jest taki konkurso to dałbym dzisiejsze -21 :wink4:

Opublikowano

trudno..jak bede miec a4 to najwyzej nie bede wjeżdzać w wąską brame swojego podwórka...jakoś bym to przeżyla:)

Obydwa samochody mi się podobają tylko a3 trochę za mała a a4 duża...ale chyba lepiej mieć miejca "na zapas" niż odwrotnie. Zresztą jak uda się obejrzeć dokładnie to dopiero ocenie.

Przyznam że a4 znam tylko z widzenia ..jakoś tak przykuwa moją uwage :) Tylko do wydania mam max 24-25 tyś.

Jest akurat fajna A4 na sprzedaż :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_a4_19_tdi_97_rok-t59398.0.html

Daj spokój - to jest SEDAN :kox:

A jak wiadomo - sedanem, choćby i eSą :naughty: - lodówki nie przewieziesz :polew:

Nie to co eSa w avancie :tongue4:

Skoro koleżanka Monika rozmyślała o A3 czyli hatchbacku więc zapewne brała pod uwagę aspekt funkcjonalności i wielozadaniowości

A Ten, co tego sedana sprzedaje pewnie się z wiadomych :naughty: względów na avanta przesiada :polew:

Opublikowano

miłego spocikowania jutro :kox:

ciddsc00055tr0.jpg

Ty Żółwiu lepiej fura zatankuj bo do roboty nie dojedziesz :) w zime pali więcej :kox:

Opublikowano

Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. :no:

Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego :mysli:

Opublikowano

Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. :no:

Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego :mysli:

albo zamarzł?

Opublikowano

Raczej nie, bo przednie działają. :rolleyes:

Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry :wink4:

Opublikowano

Ale jak wylacze ogrzewanie kabiny to w 5 min wchodzi na 90-tke :gwizdanie:

Tak, ale jak potem włączysz z powrotem ogrzewanie to moment i spada w dół.

Poza tym to tylko temperatura płynu, a nie oleju.

wiem ale ogrzewanie kabiny szwankuje.. no cóż traktor to traktor

jak tam się dzisiaj odpalało furmanki ? pytam tych co nie mają garaży :decayed:

u mnie było -20 C... ciężko zakręcił ale co dziwne momentalnie załapał ... nagrzał się po 3-4 km do 90C, włączyłem ogrzewanie i spadło prawie do zera :decayed: :decayed:

do roboty dojechałem więc z pierwszymi oznakami hipotermii .. karwa dosyć mam takiego mrozu

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 07:07_________________________________________________

No chłopaki mam komputer!!!!! :evil: na początek http://uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/

nie wiem czy już to ktoś zamieszczał ale warto zobaczyć.....SZOK

Plik do pobrania więc nie zamieszczałem całości....

Orlen cęsto nie spełnia normy :decayed: a z tego co widze przynajmniej w W-wie najlepiej wypadają stacje TESCO :polew:

Opublikowano
:) he u mnie na wsi (łomianki) dziś rano było -23,5[;
Opublikowano

Ja pitole !! Ale mrozica !! :zemdlal:

FrozenGuillaume.jpg

ALE SĄ TEŻ TEGO DOBRE STRONY :kox: :kox:

Freezing-399.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.