Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Cezarbjj napisał:

Narazie jestem na opłaceniu akcyzy (złodzieje :-)) i ubezpieczenia :-( Jak nie wyrobię się do jutra to na pewno będę w następny wtorek.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 

Akcyza to jeszcze nic w porównaniu do ubezpieczenia.

Nie chcę Cię straszyć ale ja za OC + MINI CASCO + NWW musiałem uszczuplić portfel o 1660zł to dopiero złodziejstwo w biały dzień :/

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nawet nie chcę myśleć o tym, mam 3.2 V6 330KM jak myślisz ile zabule :-)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
35 minut temu, Cezarbjj napisał:

Ja nawet nie chcę myśleć o tym, mam 3.2 V6 330KM jak myślisz ile zabule :-)
 

Obstawiam,że co najmniej 2000zł.

Ja mając zniżki od 4lat przy 2.0TDi mnie tak podsumowali.

Pójdź do jakiejś agencji ubezpieczeniowej, wyliczą Ci z kilku firm ubezpieczeniowych.

Ja mam w MTU

Opublikowano

To będzie jakiś chętny na wycinkę Sondy i sai ? Bo nie wiem czy jechać z mojej wioski :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema, jak by ktoś słyszał o jakiejś konkretnej a4 b8 avant 2.0tdi quattro polift na sprzedaż to zapraszam na PW :) bo szukam od początku roku i jest jakiś koszmar z tym co na Polskim rynku...

Opublikowano

Ja jutro podjadę inną b9 co by się Wam moja nie opatrzyła za bardzo ;)

Opublikowano
6 godzin temu, bongod napisał:

To będzie jakiś chętny na wycinkę Sondy i sai ? Bo nie wiem czy jechać z mojej wioski :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Ja byłbym chętny, tylko będę ok 20

 

Opublikowano
20 godzin temu, bongod napisał:

To będzie jakiś chętny na wycinkę Sondy i sai ? Bo nie wiem czy jechać z mojej wioski :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Ja byłbym chętny, tylko będę ok 20

 

Opublikowano

@Kolkov będziesz dziś?

Opublikowano

Myślałem, że ktoś napisze "czy może dzisiaj pod stadionem ?" :)

Opublikowano

No ładnie dziś. Stadion ogarniemy zapewne ale jak będzie już ciepło na dłużej, wtedy może na cały letni okres stadion..

edit: ja dziś nie dam jednak rady. Powodzonka

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor
[mention=4940]Kolkov[/mention] będziesz dziś?


Nie ogarnę się, jeszcze do domu nie dojechałem.

Myślałem, że ktoś napisze "czy może dzisiaj pod stadionem ?" [emoji4]


Na Stadion trochę za wcześnie, ale trzeba będzie zrobić otwarcie sezonu przy grillu :kox:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Ostatnio był zlot BMW pod stadionem, czemu nie zaplanować takiego z AUDI?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 27.03.2017 o 11:07, bongod napisał:

Ok . To wpadam jutro na spota pozgrywać wsady :). Piszę o 1.8t tylko jak coś :) .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Hej kolego, ja niestety jeszcze przed włożeniem DP, bo mechanik przełożył termin :/ Będziesz jeszcze przyjeżdżał na spoty?

Opublikowano

PW pisz to się jakos zgadamy ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Myślę że ogarnięcie jakiegoś spotu pod stadionem na rozpoczecie sezonu jest jak najbardziej wskazane :D

Opublikowano
  • Autor

W sumie w najbliższy wtorek ma być ponad 15 stopni, więc na grylla pogoda jak ta lala.

To jak? Kto chętny na przyszłego spota pod Narodowym?



Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Piszę się!! :) Tylko zmień najlepiej jutro, aby każdy się napatrzeć zdołał:)

Edit: Panowie dajcie znać jak z tym stadionem. Widać po wyświetleniach wątku, że kupę osób tu zagląda, a nikt nic nie napisze.. Podoba się pomysł czy nie? Mi pokazuje, że ma być słoneczko i 17 stopni..

Na spotka pod stadionem to może sam @poziek da się namówić na uczestnictwo ;) No dam Ci spróbować zajumać b9 w 30 sek. :) heh

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Również jestem "za", oby tylko nie padało.

Może w końcu ogarnę ten samochód i powrócę do przyjeżdżania bo ostatnio trochę się zaniedbałem.

Opublikowano

Jestem za :-)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.