Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej przez jakąś E-bileterię.. znajdź sztukę - na stronie wtedy zazwyczaj są opdane firmy współpracujące / każda z nich ma wyznaczoną ilośc biletów - szybko i przyjemnie.. odbiór osobisty, albo pocztą.. (oplecam osobisty - zazwyczaj punkty są w centrum warszawy)

-- akurat chyba graja jakies fajne sztuki dla dorosłych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym posłuchał sopranu ..ale to raczej nic na szybkiego nie znajde :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 'Upiór w Operze" w Romie rzuca na kolana, ale z biletami trzeba chyba kilka miechów wcześniej się orientować. "Kwadrat" też ciężka sprawa od ręki, chyba że miejsca na schodach tzw. stojące, ale to chyba Cię nie interesi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy ze chcesz zeby pojezdizła na quadzie :) w taki mróz to znaczy ze chcesz zeby cie znienawidziła ??

No może fakt .. nie ta pogoda ...a Immola w Piasecznie otwarta ? :embarrassed:

moment. to jej urodziny czy Twoje ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 'Upiór w Operze" w Romie rzuca na kolana, ale z biletami trzeba chyba kilka miechów wcześniej się orientować.

No to opcja na inną okazję .. ale się pójdzie :wink4:

"Kwadrat" też ciężka sprawa od ręki, chyba że miejsca na schodach tzw. stojące, ale to chyba Cię nie interesi :cool1:

Absolutnie :tongue4: .. patrzyłem koncerty ...też nic ciekawego :thumbdown:[br]Dopisany: Styczeń 13, 2009, 12:13:08 _________________________________________________

moment. to jej urodziny czy Twoje ? :naughty:

Mojej kobietki ...tylko wiem , że chciała jechać na gokarty ,quady i łyżwy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.borpince.pl - same plusy, swietne wino

http://www.karpielowka.com.pl/PL.PHP - tez goraco polecam, do tej pory nie wierzylem, ze mozna zjesc rownie dobrze na mazowszu jak i w tatrach...

z tą drugą to trzeba uważać, nie zawsze wszystko jest świeże :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) urodziny (...) jazda quadami obowiązkowa (...)

A to Twoje urodziny, czy jej? :polew:

No dobra, bez jaj - napisałeś, ze powaga, więc temat potraktuje poważnie (mimo żartobliwego tonu).

Na początek trochę teorii (dziewczyny nie czytać) - laski w przedszkolu uwielbiają przebierać/bawić się w księżniczki - zostaje im to na całe życie..

Jak chcesz, żeby w ten dzień rozpłynęła się ze szczęścia, to wszystko co zaplanujesz musi być zgodne z tym założeniem. Nawet quady choć uważam, że (nawet jeśli o nich marzyła) to o tej porze roku zły pomysł-facet byłby szczęśliwy mogąc wytaplać się w błocie na quadzie, a potem pierdolnąć żołądkową z gwinta i pierdnąć. Laski zazwyczaj muszą mieć sprzyjające waruny. Przykro mi Ragga, ale moim zdaniem scenariusz Pietro ma największe szanse powodzenia. Adrian ma racje - im to (ja też nie rozumiem dlaczego) nigdy się nie nudzi. I najczęściej (wbrew temu co czasem same mówią) im bardziej przesłodzony scenariusz tym więcej plusów sobie nabijasz.

Ze swej strony proponuję kilka opcji-ja skupię sie na dwóch podstawowych:

Opcja 1

Quady/Gokarty, kino, kebab i browar, kręgle - wszystko w jednej miejscówce i nie tak całkiem drogo na Bemowie koło Carrefour. Ty będziesz miał świetną zabawę. Już Ci zazdroszczę. Ona prawdopodobnie też powie, ze było fajnie. W ich języku bedzie znaczyć: KURWAAAAA!!! A KWIATKI GDZIEEEEE!!!! A MIAŁO BYĆ TAK ROMANTYCZNIEEE!!! JESTEM NIESZCZĘŚLIWAAAAA!!! NIECH MNIE KTOŚ PRZYTULIII!!! Odwróć się do ściany ty cuchnący piwskiem i ostrym sosem z kebaba prostaku - nawet jeśli w rzeczywistości bedzie się nieźle bawić.

Opcja 2

Poświęcasz noc na obejrzenie na kablówce Zone Romantica (czy jakoś tak się to nazywa) i działasz zgodnie z tym karmelem który tam zobaczysz. A więc np:

- punktualnie o 12,01 dostaje od Ciebie życzenia urodzinowe SMSem (nieważne, że mieszkacie razem, nieważne że może bedzie już spać i przeczyta już rano. Ty masz tak zorganizować, żeby SMS miał datę 12,01)

- rano jeszcze w łożnicy życzenia, buziaki, kwiatek, obietnica wieczornej niespodzianki, sex (jak dacie radę :D )

- rano w całym mieszkaniu spotykają ją porozkładane po całym mieszkaniu kwiaty. Nie musi być wypasiony bukiet. Mogą być tanie, ale w kilku miejscach w których będzie chodzić. Blat w kuchni, na wannie, umywalka, na jej ręczniku, na jej butach, w kieszeni kurtki, na klamce, na klapie od sedesu. Im więcej tym lepiej. Jak któregoś znajdzie dopiero po 3-ch dniach, to nawet lepiej - nabijesz punkty po 3-ch dniach. Nie musi być od rana-równie skuteczne jak będzie znajdować kwiaty po Waszym wieczornym powrocie. Wszystko zależy od tego jak Ci się uda zorganizować logistykę.

- wieczorem kroki: jedzenie, balety (BARDZO WAŻNY PUNKT), ROMANTYCZNY sex w domciu (no chyba, że będziecie tak rozgrzani, ze trzeba będzie wcześniej: na baletach, w tramwaju, czy w krzakach pod blokiem :D )

- jedzenie: zależnie od gustów. Węgierska Flyera wygląda ciekawie (a i logistycznie dobry punkt). Tradycyjnie włoskie są pewniakami-ja polecam Piccolo Italia przy Grójeckiej/Krakowskiej, nie jest najtaniej, ale to 1000% pewniak (namiary znajdziesz w necie). W jednej z przecznic nowego światu jest też fajna włoska w podziemiach (będziesz zainteresowany-daj znać to znajdę namiary). Sushi (jak jadacie) - Akashia rządzi, ale tylko ta przy Jana Pawła (adamooo - ta w Złotych to szit).

Podczas kolacji masz być jak j**any Antonio Banderas (możesz sobie nawet flamastrem wąsik pierdyknąć). Szarmancki, wyprostowany jakbyś miał kij w d*pie, marynara i krawat obowiązkowo (nie wiem co one w tych garniakach widzą), całujący w dłoń, podtrzymujący krzesło, podający sól i biegający po świeżo zmielony pieprz do kelnerów, patrzący głęboko w oczy, powtarzający, ze wyjątkowo pięknie wygląda/pachnie/porusza się/uczesała się/umalowała się/wszystko. Tutaj nigdy nie będzie grzechu przesady, może być conajwyżej foch różnego stopnia z powodu Twojego zaniechania. Nawet jak przegniesz z tym staraniem się, to zawsze możesz obrócić to w żart i powiedzieć "To wszystko dla Ciebie kochanie" - będzie powód do śmiechu, a i tak będzie Cię kochać (jeszcze bardziej).

- balety - bardzo ważne, bo 1) będzie fajnie, 2) pokazuje, ze się starasz (więc ona kocha Cię jeszcze bardziej), 3) nie będzie wrażenia, ze było zaplanowane żarcie i wyro 4) one zawsze strasznie lubią tańczyc (znowu nie wiem dlaczego). Miejscówka zależnie od gustu i logistyki. Zwyczajowym pewniakiem są:

a) kluby salsy (Poziowy podpowie gdzie są) - jeśli nie tańczysz salsy to rozwiązanie może wymagać samozaparcia od Ciebie, bo będziesz wyglądał i czuł się jak kretyn próbując nieudolnie naśladować fantastycznie poruszających się tancerzy

B) kluby z muzą arabsko/bollywoodzką. Mogę polecić jeden w okolicach Placu Powstańców Warszawy (nie pomyl z Sofią :polew:). Znacznie fajniejsze rozwiązanie jeśli jesteś tanecznym lebiegą - wystarczy rytmiczne podskakiwanie, bliżej nieskoordynowane wymachy ramion, szeroki uśmiech i klimacik miejsca załatwiają temat (no, nie powiem, ze zalkoholozowanie sie zaszkodzi :decayed: )

- sex w domciu - bardzo ważny punkt. Zadbaj, żeby nie przesadzić z alkoholizowaniem, bo romantyzm chj strzeli jak zamiast być ognistym Włochem w łożu będziesz musiał polecieć wiesz gdzie i zrobić wiesz co. Co do tego punktu nie będę się rozwodził. Odpowiednie światło, muzyczka. Na wejście może być numer z kwiatami (zamiast rano). Zresztą jak chcesz to w tym obszarze też parę rzeczy mogę pokazać :decayed:

Patrząc na stopień rozpisania się - rekomenduje opcję 2 :decayed: , choć w zależności od stopnia zaangażowania możesz ją wzmacniać lub osłabić (poprzez dodawanie/usuniecie poszczególnych elementów)

Uwaga.

Udzielam Raggamanowi jednorazowej, bezpłatnej licencji na wykorzystanie opisanych powyżej pomysłów na wieczór. W innych przypadkach należy mi się opłata za prawa autorskie w postaci dwóch solidnych porcji żołądkowej gorzkiej (mogą być z gwinta)

Ja pierdziutam, ale sie rozwinąłem :blink::shocked::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą drugą to trzeba uważać, nie zawsze wszystko jest świeże :sick3:

Ło... bylem tam raz dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś jebaniutki......... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Uwielbiam go czytać :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś jebaniutki......... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Uwielbiam go czytać :decayed: :decayed: :decayed:

marnuje sie w tej swojej pracy, powinien pisac do jakiegos Brawo Girl ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s

Wit..juz mowilem , ze jestes moim mentorem :decayed:..aleś Ty mi opisał wyjebiste opcje na pierwszą randkę ..bo na urodziny to tak sredniawo :kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qtwa niesamowity tekst Wicia... Nic dodać nic ująć.... Chyba zostaniesz naszym Guru od tych spraw :evil: ... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) nie będzie wrażenia, ze było zaplanowane żarcie i wyro

:mysli: zawsze jest, chyba ze rzeczywiscie znajdzie cos po 3 dniach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...