Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fetysz stóp i zamiłowanie do smagania pejczami

skórzane maski z suwakiem i przeklinanie po hiszpańsku :slina:

..siadanie na słoiku :decayed: ............. eeee gruuubo :polew:

kto dzisiaj jedzie na spota .... bo ja nie :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto dzisiaj jedzie na spota .... bo ja nie :decayed:

:no:

Jeszcze się nie wyleczyłem po ostatnim :disgust:

Opublikowano

fetysz stóp i zamiłowanie do smagania pejczami

skórzane maski z suwakiem i przeklinanie po hiszpańsku :slina:

Jeeebany .. :polew: :polew: :polew:

Ledwo co stłumiłem śmiech :decayed:

kto dzisiaj jedzie na spota .... bo ja nie :decayed

Ja jade.. kto będzie bo nie wiem czy wytoczyć poślada z domu ? :decayed:

Opublikowano

No właśnie.. taki dzień, że się człowiekowi ruszyć nie chce.. :embarrassed:

Jeszcze mi kobita pokrzyżowała plany, bo miałem prosto z pracy jechać, a teraz muszę wrócić się do Pruszkowa i z powrotem dymać.. :angry:

Opublikowano

z powrotem dymać.. :angry

Poczekaj :stop:

Ja podymam za Ciebie :sesese::lol1:

Opublikowano

Ja sie dzis wybieram na spota... Bedzie ktos? :decayed:

Opublikowano

Ja być może :gwizdanie:

Opublikowano

No Ja może tysz..

Opublikowano

obecny

Opublikowano
  • Autor

ja też będę :decayed:

Opublikowano

no ja niestety nie.... choc to nic nowego :) Juz sobie zaplanowalem a tu pyk i zona ma wysoka goraczke. No specjalnie to zrobila :)

Opublikowano
No specjalnie to zrobila :)

To chyba tym bardziej powinienes byc... uziemniona w lozku jest. :gwizdanie:

Opublikowano

Strasznie marudna się robi. Podaj mi to, kup lekarstwa, ty mnie nie kochasz. Chcę herbatę... and stuff ;)

Opublikowano

Ja będę :> Ciekawe czy Norbi będzie :gwizdanie:

jak juz pisalem mam zajecia w wtorek :(

a chcialbym sie przejechac seria :) i porownac jak wielka jest przepasc z moim seryjnym 1.8T

Nie ma sprawy :> Kontakt na pw

Ale najlepiej jakbyś się wyrwał i wpadła na spota :kox:

Może wtedy Norbi miałby dość doby powód, żeby nas nawiedzić :gwizdanie:

:polew:

I wtedy to na prawdę miałbyś porównanie :decayed:

Bede :decayed:

Opublikowano

Coś sie działo jak mnie nie bylo ? :embarrassed:

Opublikowano

Ja będę :> Ciekawe czy Norbi będzie :gwizdanie:

(...)

Mnie czasem nie ma (z rzadka), ale Norbiak, to przecież zawsze jest :D

Opublikowano

Ja będę :> Ciekawe czy Norbi będzie :gwizdanie:

(...)

Mnie czasem nie ma (z rzadka), ale Norbiak, to przecież zawsze jest :D

Norbi zawsze pierwszy przybywa...i ostatni wybywa :decayed::polew:

Opublikowano

A3 - :shocked::slina: - Kolo jest prze gość :D . Jestem wielkim fanem takich, co na bezczela wch*ja lecą. Może by mu jakiś fajny status (i nie mówię o "Uciszonym" :D ) ufundować. Jakiegoś VIPa albo innego zasłużonego :D .

Norbiak, co do notebooków.

Nie tak bardzo dawno temu przerabiałem ten temat, i:

- HP - nawet sobie chwalę, nie widzę większej różnicy między 14" i 15 ". Błyszcząca matryca bardzo fajna sprawdza się nawet w słońcu. Trochę przeszkadza umiejscowienie czytnika linii papilarnych-często opierając nadgarstek włącza się aplikacja. Mój spisuje się na medal również mechanicznie - nie mam pojęcia co Oniaki robią ze swoim :D

- Dell 13'' - moim zdaniem jeden z najlepszych wyborów

- jeśli szukasz czegoś relatywnie małego - wybierz właśnie 13" - moim zdaniem najlepsza relacja wielkości wyświetlacz do wygody pracy. Jak pisałem 14 i 15-tki są mocno zbliżone

- Vaio - najfajniejszy i najbardziej lanserski komputerek jaki kiedykolwiek spotkałem. Lekki, poręczny, za***ista bateria. Ma też słabe strony: fabryczny problem z nagrzewającą się w jednym miejscu i rozklejającą się matrycą (kumplowi coś tam na gwarancji naprawiali, ale i tak się rozkleiło), wadliwe i delikatne mocowanie baterii (wyłamało mu się), ciężko na nim dłużej pracować (niewygodne małe g :slina:ówienko-nawet Malinowy coś o tym wspominał)

- jeśli masz możliwość, to załatw sobie instalację XP'ka (choć może to być niezwykle trudne), Vista jest strasznym syfem spowalniającym system. To tak jakby do Twojej eSy wrzuciś paletę cukru

Co do ceny się nie odnoszę.

Dzięki Wit za trafne określenie materii produktu :):hi:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 21:38_________________________________________________No więc byłem pierwszy :decayed: się naczekałem, nikogo nie było i ostatni odjechałem :decayed: razem z Malikiem i Oniakiem zresztą :lol1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 21:51_________________________________________________Aaaa tak apropos Ogra Oniaka, to już po dupinie pot cieknie stuprocentnie :decayed:bf77317725494841m.jpg
Opublikowano

Co oznaczają te numerację w kolorowych kołeczkach? Miejsce zdobyte?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.