Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, ja już wróciłem jak i szereg innych osób z wojaży.. zapraszam więc wszystkich, którzy nie na feriach, na kolejnego spota w tym roku. Będziemy gościć najpewniej naszego kolegę klubowego, który na co dzień mieszka w UAE, a zagości we wtorek w Warszawie ze znakomitym autkiem - Audi RS4 b8 po lifcie. Jak śledziliście forum to Marka na pewno kojarzycie. Zapraszam jak zawsze we wtorek 23 stycznia od godziny 19 do Arkadii -2H. Ok. 21 zapewne pojedziemy do knajpki pogadać. 

 

Ps. Przypominam o zapisach na Bukowinę. Na razie mało nas z Warszawy ;)

 

Pzdr!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 18.01.2018 o 15:14, black4 napisał:

Witajcie,

Robert masz namiary w mms-ie :D

Pozdrawiam

Dzięki panowie coś mi polokowało  wiadomości ale już mam go

Opublikowano
To był najprawdopodobniej Auto Józefów http://www.autojozefow.pl/
Też u nich robiłem:)

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
18 godzin temu, sentinell napisał:

Też u nich robiłem:)

Siema :hi:

Opublikowano
Siema :hi:
Hejka , jutro będę , nowym nabytkiem :) 0000 :)
Gdzie spot ? Arkadia jak zwykle ?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Raczej to się miniemy ja byłem w zeszły wtorek

Opublikowano
  • Autor

Arkadia, zapraszamy :kox:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja znów odpadam, do piątku auto u lakiernika o ile nie wyjdą jeszcze jakieś kwiatki jak z błotnikiem,że trzeba było szukać innego, drugiego na założenie :(

Jednak za tydzień postaram się być :)

 

Opublikowano

Witajcie, 

I ja niestety odpadam...  Złamanie dosyć poważne w rodzinie i po szpitalach latam :(

Pozdrawiam serdecznie !

Opublikowano
19 minut temu, black4 napisał:

Witajcie, 

I ja niestety odpadam...  Złamanie dosyć poważne w rodzinie i po szpitalach latam :(

Pozdrawiam serdecznie !

ojojoj.. Trzymaj się w takim razie i widzimy się za tydzień! Jak coś trzeba to dzwon śmiało.  pzdr

Opublikowano

Dzięki Paweł :D

Za tydzień powinienem już być.

Udanego spota!

 

Opublikowano

Witam .Moze ktos zabrac na dzis kompa chcialem audi sprawdzic 

Opublikowano

ależ tam ślisko... ;-)

Opublikowano

Chyba musisz zmienić tekst w podpisie z wiecznie zakurzony na wiecznie zabłocony

Biorąc pod uwagę zmianę pogody :hi: 

Opublikowano

No dzięki wszystkim za spota. Rysiek obejrzany na żywo - robi robotę. Kilka fotek na grupie fb (link w podpisie). Zapraszamy w przyszły wtorek! pzdr

Opublikowano
  • Autor

Ja wczoraj odpadłem po 18. Chyba mnie jakaś choroba rozbiera, bo jakiś jestem nie swój... :sad:

Opublikowano
Godzinę temu, Kolkov napisał:

Ja wczoraj odpadłem po 18. Chyba mnie jakaś choroba rozbiera, bo jakiś jestem nie swój... :sad:

No to zdrowiej. Oby do Bukowinki przeszło :)

Opublikowano

Wybiera się ktoś dzisiaj ? Kupiłem Xcarlinka i może dzisiaj bym go na spocie zamontował ;)

Edytowane przez keczu

Opublikowano
56 minut temu, keczu napisał:

Wybiera się ktoś dzisiaj ? Kupiłem Xcarlinka i może dzisiaj bym go na spocie zamontował ;)

Na pewno będzie sporo osób. Na fb kilka potwierdziło obecność. Ja też będę przed 20.

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś nie ogarnę. Awaria w domu, muszę kupić nową indukcję :wallbash:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.