Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Redżi, na co zbierasz, bo widze Viagra pod młotek idzie :>

Szybka blondyna z małym przebiegiem ..ssanie ręczne ..dwie sprawne poduchy, środek nie wygiełdany.. ..nie podjechana ..pali na dotyk :naughty::kox:

Opublikowano

zawsze jak chcą coś budować w Polsce to coś stoi na przeszkodzie. a to dom a to kolektura lotka a to jakieś krzaki... paranoja!

Paranoja? ciekawe jakbyś gadał gdyby to była Twoja działka a miasto by dawało max. 50% tego co aktualnie jest warta. Pewnie byś inaczej gadał...

Opublikowano

Paranoja? ciekawe jakbyś gadał gdyby to była Twoja działka a miasto by dawało max. 50% tego co aktualnie jest warta. Pewnie byś inaczej gadał...

Dlatego miasto powinno zrobić tak, żeby każdy był zadowolony...

Opublikowano

Tylko, że jak jestem w pracy to właśnie siedzę na forum[; a raczej siedziałem bo praca się skończyła;/ o której jutro się zjeżdżamy??

no wybrnąłeś :good:

ja bede juz o 19 bo długo mnie nie bylo , bede wszystkich z kwiatami witał. [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 06:50_________________________________________________Tomek , bedziesz ???

Opublikowano

siema ogry. kawa i EskaRock na sniadanie ;)

Opublikowano

Siema, niestety tylko kawa , a co tam dzisiaj na WF-ie , kogo męczą ??? wczoraj zbijali z pana Chochlewa (na wspólnej) jakis podrzedny aktorzyna ze wystąpi w tancu z gwiazdami. za kazdym razem gdy wymawiali jego nazwisko to ściszali muzyke do zera i cisza :polew:

Opublikowano

siemanko :hi: już wiem co to znaczy czytać vel oglądać ze zrozumieniem :decayed:

Opublikowano

Siema, niestety tylko kawa , a co tam dzisiaj na WF-ie , kogo męczą ??? wczoraj zbijali z pana Chochlewa (na wspólnej) jakis podrzedny aktorzyna ze wystąpi w tancu z gwiazdami. za kazdym razem gdy wymawiali jego nazwisko to ściszali muzyke do zera i cisza :polew:

hehhe

wiadomosci. Pani mowi co sie dzieje w kraju, a tu nagle figurski sie wtraca. Przepraszam mozesz powiedziec Chochlew ;)

i cisza.....

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Chochlew.. ciszaaaa

_________________________________________________

:hi:

Siemanko brzydale :tongue4:

Pojechałem dzisiaj rano lokalizować wycieki.. :embarrassed: No i zlokalizowali ;( ;(

Furmana idzie pod nóż.. :(

Opublikowano

siema blond przystojniaku, i co , nie zawitasz dzis na Arkadie ???

Opublikowano

ZTM

Opublikowano

Chochlew ;)

i cisza.....

krótko mówiąc przez najbliższe kilka miesiecy bedzie miał chłopak przechlapane , im predzej odpadnie tym lepiej dla niego

wyobraźcie sobie jak znajomi musza łacha z niego drzeć , wiadomo ze bardzo duza liczba młodzieży tego słucha.

Opublikowano

[..] nie zawitasz dzis na Arkadie ???

Będę się starał wpaść, ale jeśli już to na pewno nie przed 20.00 .. Będę dzwonił :)

Opublikowano

Tomek , bedziesz ???

Jeśli pytasz mnie to powiem Ci, że cholernie mi nie pasuje, ale chce przyjechać i przyjadę, tylko że jeszcze nie wiem na którą... Może uda się dojechać do 20:00.

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

Opublikowano

Jak tam Ragga znalazłeś lokum? Spróbuj na nowym portalu waseet(dot)pl na razie nie ma dużo ogłoszeń ale te co widziałem nawet mieszczą się w Twoich oczekiwaniach.

Siema ludziska :hi:

Opublikowano

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

Co co chodzi z tym BK? :mysli:

Opublikowano

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

Co co chodzi z tym BK? :mysli:

Burger King

Opublikowano

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

Co co chodzi z tym BK? :mysli:

szejm on ju :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.