Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobra myjnia ręczna przy Marynarskiej :naughty:

Dzie? :)

Heh... no rormalnie pod samom Arkadiom :polew:

Pod samom, pod samom.. :decayed:

http://katalog.pf.pl/Warszawa/Sa-Ga-S-C-Parking-i-Auto-Myjnia-F7430124G0B8050-m19.html


trzeba coś wszamać obowiązkowo :)

Nie zapomnij zabrać ze sobą przyjaciółki Krówki :good:

Na pierwszy spot to gadżet obowiązkowy :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja moge byc ewentualnie wczesnie bo jakos nie chce mi sie juz siedziec w domu! Tylko blagam niech ktos wezmie VAG-owy sprzęt;(( bo nie mogę nawet jechać:P

Opublikowano

Dzien dobry:hi: :decayed:

O! 15.03, a Ona "dzień dobry" :naughty: :doh1:

Dobra, jak przyjadę do Arkadii to ktoś mi pokaże gdzie ta myjnia.

Ubierz się w porządnie: kalesony, skarpety z wełny, szalik, czapa, rękawice, bo piździ dzisiaj, że łeb chce urwać :>

Opublikowano

Dzien dobry:hi: :decayed:

O! 15.03, a Ona "dzień dobry" :naughty: :doh1:

noo nie bylo mnie tu was pare dni wiec musze sie jakos przywitac :tongue4:

Opublikowano

Jade dziś na przegląd , mam 3 rzeczy które mnie dyskalifikuja zobaczymy jak pójdzie

1. Brak kata - jak emisja spalin bedzie ok to mnie puszczą

2. wszystkie szyby ciemne - wjade z opuszczonymi , mam nadzieje ze sie uda , rok temu sie udało :good:

3. HID-y , sprawdzimy czy panowie z Krakowa maja racje, , nie mam sprysków ani samopoziomowania , bo i skąd.

jade na legalny przegląd do normalnej stacji , zyczcie powodzenia :)

:polew::nabijasie::buahaha: :laghing2:

POWODZENIA!!!

Ja mam to za sobą :decayed:

Opublikowano

Dzien dobry:hi: :decayed:

Cześć Kwiatku.

Gdzie byłaś?

Opublikowano

Dzien dobry:hi: :decayed:

Cześć Kwiatku.

Gdzie byłaś?

Na obczyźnie.. ;(

Biedaczka..

Opublikowano

Dzien dobry:hi: :decayed:

Cześć Kwiatku.

Gdzie byłaś?

oooo to sie nazywa mile powitanie :naughty:

a czasu nie mam ostatnio zeby zajrzec na forum .......i juz mi sie troche zaczelo tesknic za Wawa ;(

[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 15:13_________________________________________________

Dzien dobry:hi: :decayed:

Cześć Kwiatku.

Gdzie byłaś?

Na obczyźnie.. ;(

Biedaczka..

no wlasnie.... :wallbash: sama jak ten palec.....bo Slaweq w pracy :wink4:

Opublikowano

Endzii a ja dla Ciebie nalepki na kołpaczki woże od pół roku :naughty:

jak tam mały klubowicz/ka ?

Opublikowano

Endzii a ja dla Ciebie nalepki na kołpaczki woże od pół roku :naughty:

jak tam mały klubowicz/ka ?

a dla mnie coś masz;)?? :gwizdanie:

Opublikowano

Endzii a ja dla Ciebie nalepki na kołpaczki woże od pół roku :naughty:

jak tam mały klubowicz/ka ?

no widzisz......pewnie by mi sie i tak nie przydaly bo ja tej zimy bez kolpakow smigam :tongue4:

a maly klubowicz/ka....dobrze, rosnie caly czas a ja przez to coraz grubsza :)

Opublikowano

Raga sprawdź PM

Opublikowano

rosnie caly czas a ja przez to coraz grubsza :)

nie moge cie sobie jakos grubszej Angie wyobrazić.

I ch.j z przeglądem , szyby nie przeszły.

Opublikowano

:tongue4:

Zadzwoniłeś ?

Opublikowano

doberek :>[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 16:13_________________________________________________moskal za ten "smród"to ci dziś chyba lanie spuszczę :tongue4:

Opublikowano

Dopisany: 10 Luty 2009, 16:13[/size]_________________________________________________moskal za ten "smród"to ci dziś chyba lanie spuszczę :tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Nono Moskal :kox: ciekawie Ci się wieczór zapowiada :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

ok 20 dziś będzie jeszcze ktoś na spociku ???wcześniej się nie wyrobię

Opublikowano

o 20 będzie pewnie pełna ekipa.. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.