Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie mycha świeci co :decayed: pasuje do Audi :decayed:

Hmm, jak mam to rozumieć? :mysli::decayed:

TOM77, Ty to jesteś ten co miałeś pasek na spodniach i przyjechałeś takim srebrnym paździochem..? :mysli: :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajnie mycha świeci co :decayed: pasuje do Audi :decayed:

Hmm, jak mam to rozumieć? :mysli::decayed:

TOM77, Ty to jesteś ten co miałeś pasek na spodniach i przyjechałeś takim srebrnym paździochem..? :mysli: :>

Nie to nie ja :polew:

Opublikowano

Nie to nie ja :polew:

Hmm, myślałem, że skoro jesteś niby najdłuższy to że ma to związek z tym paskiem... :decayed:

No nic, widać wyraźnie, że muszę zacząć nadrabiać spotkania w Arkadii, bo niedługo każdy będzie dla mnie nowy. TOM, za cholere nie wiem który to Ty jesteś... :decayed:

Opublikowano

Strzała ogry przebrzydłe, no i ogrzyce też :decayed:

Opublikowano

Nie to nie ja :polew:

TOM, za cholere nie wiem który to Ty jesteś... :decayed:

nie Ty jeden :>
Opublikowano

Panowie ja was wszystkich kojarzę, a wy nie możecie :mysli:

Przecież bardzo wyróżniam się się z tłumu :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

TOM, daj linka do jakiejś naszej klasy albo cuś. Możesz mnie zaprosić - znajdziesz mnie po nicku. :decayed: Jak przyjadę za tydzień to spróbuję Cię namierzyć. :th:

Opublikowano

Ok :)

Opublikowano

Strzała ogry przebrzydłe, no i ogrzyce też :decayed:

Właśnie dziś na siłce taka piosenka leciała:

"wazne, ze potrafisz czynic dobro

coś tam coś tam coś tam ogrom"

Jakby ło nas :kox:

Opublikowano

Dobry wieczór :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

TOM77 to nasz Diler.

Opublikowano

TOM77 to nasz Diler.

od części i nie tylko :naughty::kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 09:52_________________________________________________14 luty się zbliża więc http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq
Opublikowano

TOM77 to nasz Diler.

No właśnie wiem, bo na spocie ktoś się o niego pytał, a ja nie wiedziałem który to jest.. :decayed:

Opublikowano

TOM77 to nasz Diler.

No właśnie wiem, bo na spocie ktoś się o niego pytał, a ja nie wiedziałem który to jest.. :decayed:

:hi:

To ja pytałem :) i już wiem który to TOM77.

Opublikowano

Siemano wszystkim :)

TOM77 będę miał do Ciebie biznes :D

Opublikowano

:) no dzisiejszy spocik był sporawy:) również dziękuje za pomoc przy autku:) (te cholerne kabelki) no i ustawienie ryglowania drzwi[; do następnego! :hi:

spoko faktura juz wystawiona :):polew: :polew:

boberek, dzięki za VAGowanie :th:

faktura przyjdzie pocztą nie ma za co :)

Było miło dziękować za ryglowanie drzwi :) dajcie znać jak ktoś ogarnie składanie lusterek przy domykaniu szyb, pozdr.

Mariooo :hi:

Na pewno Boberek bo on ma moc jak dżedaj z gwiezdnych wojen :gwizdanie:

A przy okazji dzięki Piotrek za antenkę na wyświetlaczu :good:

Pixi działa antenka ?? zapaliła sie ??

Było miło dziękować za ryglowanie drzwi :) dajcie znać jak ktoś ogarnie składanie lusterek przy domykaniu szyb, pozdr.

no probemo

z lusterkami sie pomysli poczytam troche ale wydaje mi sie ze moze być problem :)

a co do wymiany raggi drązka Tosik se chyba poradził :)

ae7aca456616704d.jpg

29d9745383535348.jpg

Opublikowano

Dzień dobry!

Widzę, że wesoło było :)

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.