Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjątkowa furmanka przez 8, może 10 lat trzymana w garażu jako eksponat, wyprowadzana tylko na co sobotni wosk :shocked:

jak była sprowadzona do polski to miała 106.000 w książce , po roku moja laska odkupiła go od 1 właściciela w polsce przy stanie 146.000 , to ile mógł nabic łepek przez rok ??? 100.000 ???

jezeli w szkopowni nie cofali licznika to jest ok.

poza tym na moje to moze miec realnego w rej chwili i 300.000 przez cały czas mojego uzytkowania zero błędów, zadych wycieków , rozrząd wymieniałem , przy 200.000 bede wymieniał razem z łańcuchem , oleju nie bierze , no może minimalnie ale tyle ze nie musze od wymiany do wymiany dolewać. Przez 1.5 roku wymieniłem tylko alternator wiec

KAZDEMU ZYCZE ZEBY MIAŁ TYLE PROBLEMÓW ZE SWOIM AUTEM CO JA Z MOIM ADEEREM

. Zachowujecie się tak, jakbyście nigdy nie widzieli mojej Perełki,

ja widziałem nie raz i nie moge sie pogodzić z myślą ze sprzedajesz "auto doskonałe" :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 08:28_________________________________________________a tak w ogóle to dobry :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

ja mam 149 000km :polew:
Opublikowano

a ja 162 000km i szykuję się na drugą wymianę rozrządu :>

Opublikowano

ja mam 149 000km :polew:

a ja 162 000km i szykuję się na drugą wymianę rozrządu :>

czyli "średnia krajowa netto" :polew: :polew:

widzisz Andy jakimi sie jeżdzi autami ?? :polew:

Opublikowano

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

ja mam 149 000km :polew:

:decayed:
Opublikowano

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

ja mam 149 000km :polew:

:decayed:

specu tylko na spoty przyjeżdża , stąd mały przebieg :decayed:

Opublikowano

motor gdzieś Ty zimował :shocked:

Nooo, Motorowy, też tak dumałem, gdzie Ty teraz śrubki w podsufitce przykręcasz :D

ja tam widzialem zdjęcia że motor ma prawdziwy motor :wink4:

Witek na wiosne moze da sie motor namowic na spota 2 kołowego :gwizdanie:

Rozbijam się po świecie :wink4:

Póki co nie mam audioli to przylece bandziorem w któryś piękny dzień :JC_fan:

Odświeżę sobie zmiany waszych aczwórek i mordek.

U mnie było 260.000km jak kupowałem w 2006/2007 jak sprzedawałem rok temu było 297.000km pojechalismy z Markiem do Rogala i sprawdził przebieg...NIE COFANY!

B5 99'/00' 1,9 TDI z przebiegiem mniejszym niż 250.000 w 2006 roku w Niemcolandiii nie do znalezienia pojazd ,a teraz mamy 2009 to chyba 350.000km to taki rozsądny przebieg jak ktoś szuka.

Opublikowano

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

ja mam 149 000km :polew:

Ja podobnie, ale ile ma w rzeczywistości to trudno powiedzieć :polew:

Kiedyś ktoś mi to sprawdzał i twierdzi, że nie dużo cofnięty, ale mam pewne wątlipowści :gwizdanie:

Opublikowano

Motor te ledy do rej co nam kupowałeś na prawdę długo wytrzymały :naughty: jedna mi jeszcze nawet świeci :decayed:

co do przebiegu to u mnie jest niecofany :)

Opublikowano

Adam Słodowy, zrób to sam? :mysli:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 15:07_________________________________________________http://paulis1990.sympatia.onet.pl/25325186,0,4030666,foto.html#f2t1i mam nadzieje, że okej :decayed:

Opublikowano
Rormalnie umierłem, ale fachman :shocked:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 15:25_________________________________________________
JANIOŁ :slina:
Opublikowano

ja widziałem nie raz i nie moge sie pogodzić z myślą ze sprzedajesz "auto doskonałe" :polew:

No właśnie pukam się w głowę. :decayed:

Opublikowano

Ja podobnie, ale ile ma w rzeczywistości to trudno powiedzieć :polew:

Kiedyś ktoś mi to sprawdzał i twierdzi, że nie dużo cofnięty, ale mam pewne wątlipowści :gwizdanie:

tylko jedna cyfra z 4 na 1 :decayed:

Opublikowano

Motor te ledy do rej co nam kupowałeś na prawdę długo wytrzymały :naughty: jedna mi jeszcze nawet świeci :decayed:

co do przebiegu to u mnie jest niecofany :)

...to niedługo powinny 3 lata poświecić..

Opublikowano

Popatrzcie na to :D

:tongue4:

:polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::polew: :polew:

RS6 wymiata :good: Nie ma jak v10 BiT :radocha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.