Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze nie sprzedal :D

No ale jest decyzja, to tak jakby sprzedał. :decayed:

Opublikowano

To nie jest "Klub 69" tylko forum A4-klub.pl / jak chcecie mieć takie forum proponuje założyć.

Opublikowano

To nie jest "Klub 69" tylko forum A4-klub.pl / jak chcecie mieć takie forum proponuje założyć.

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie wiem po co ten stres i po co te nerwy :decayed:

Opublikowano

hejka :hi:

nie było mnie przez jakis czas i musze nadrobić zaległości więc zagłębiam sie w czytanie tego co mnie ominęło

Opublikowano

Co tam gadacie Ragga za***ista Esa :kox: Łykaj :good::naughty:

Opublikowano

:hi: kurfa was trzeba leczyc :wink4:

Ragga szukasz jeszcze? http://www.allegro.pl/item562778629_audi_s4_v6_biturbo_quattro_265km_skora_xenon_alu.html :gwizdanie:

Ale kolor kupa :thumbdown::kox:

kumpel robi przymiarki ,ale przebieg za***isty :polew:

co się czepiasz mam taki sam przebieg, a mój jest rok młodszy :naughty:
Opublikowano

:hi: kurfa was trzeba leczyc :wink4:

:polew:

Widzę, że toczy się batalia..dobra ze złem ..Świagier kontra cały świat :tongue4::D

Wyluzujta poślady ..bo wjade :decayed::polew:

To nie jest "Klub 69" tylko forum A4-klub.pl

Jak to :blink::shocked: :shocked:

Czuję się oszukany :decayed:[br]Dopisany: Luty 23, 2009, 07:41:24 _________________________________________________

Co tam gadacie Ragga za***ista Esa :kox: Łykaj :good::naughty:

Chyba śline :thumbdown:

Opublikowano

za***ista zwłaszcza ustawienie tylnych świateł spasowane jak nic :polew: no i ten przebieg tapicera zajechana na maxa ale przebieg jak nic 160tysi :polew:

Opublikowano

Faktycznie :shocked:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 19:44_________________________________________________

Co tam gadacie Ragga za***ista Esa :kox: Łykaj :good::naughty:

Lakier igiełka, przynajmniej na fotach i tu pytanie dlaczego tak za***isty :mysli:

W środku też malina

Opublikowano

za***ista zwłaszcza ustawienie tylnych świateł spasowane jak nic :polew: no i ten przebieg tapicera zajechana na maxa ale przebieg jak nic 160tysi :polew:

Tylnych świateł czy tylnego zderzaka ? :chytry:

Widzę, że jesteś kimś w rodzaju X-menów..miernik lakieru w oczach te sprawy :D

Opublikowano

a jak ma sie te zdolności :tongue4:

Opublikowano

kasia82 ma racje. Bity w pupkę raczej napewno, tłumik nie ori też może o tym świadczyć. Malowany raczej cały.

Ragga ja bym brał na Twoim miejscu, ode mnie tak tanio nie wyrwiesz :decayed:

Opublikowano

a jak ma sie te zdolności :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:doh1: :nose::zyzol:[br]Dopisany: Luty 23, 2009, 07:55:13 _________________________________________________

Ragga ja bym brał na Twoim miejscu, ode mnie tak tanio nie wyrwiesz :decayed:

Ja nie chce Ci nic wyrywać :decayed:

Na razie to ja se mogę włosy z głowy wyrwać :wallbash:

Opublikowano

A nie z klaty? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A nie z klaty? :polew: :polew: :polew:

Jeszcze nie mam :decayed: Za młody jestem :polew:

Jak będę w Twoim wieku to się może doczekam ..troszkę futra na klacie ..trochę na plecach..może zima przez to mniej przejbana będzie :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7737889 to jest wypas :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:12_________________________________________________no tak wszyscy uciekli wiec i ja spadam narka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.