Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yyy Panowie,

Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. :decayed:

Na zlot letni możemy pojechać czymś takim. :naughty:

9a8cdd73746a53ccmed.jpg

Za dużo rezania. Daj se spokój

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tomek ..zapierdol Jelcza z wywrotką ..lepsze atrakcje bo niebo widać podczas jazdy :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1078615

ja to bym dach opier... i zrobił baletowóz :kox:

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1078615

ja to bym dach opier... i zrobił baletowóz :kox:

Widziałem tego Ikarusa za piątaka, ale ciekawe ile kosztowałby remont. :mysli:

Mam chęć zrobić jeżdżącą dyskotekę - barek za kierowcą, DJ na tyle, tancerki na przegubie. :naughty:

Opublikowano

Yyy Panowie,

Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. :decayed:

Na zlot letni możemy pojechać czymś takim. :naughty:

jak masz zamiar tym do Arkadii wjechać :decayed: będzie trudniej niż Hummerem LONGiem

Opublikowano
  • Autor

skontaktuj się z tymi kolesiami www.westcoastcustoms.com i napisz do MTV by zrobili nowy program "Pimp My Bus" :polew:

Opublikowano

przez chwile skłaniałem sie ku temu

Ja proponuje "BryTomek" :>

Ale po tym decyzja została zmieniona na

Łoszust

Miasto teren przekaże Wam lada chwila - tyle, że z domkiem i jednym panem co się w nim chowa :dziura::polew: :polew:

ochrona obiektu jest w zakresie wykonawcy ty urzędasie , podstaw nie znasz !!!! :kox::polew: :polew: :kox:

Opublikowano

Tomek ..zapierdol Jelcza z wywrotką ..lepsze atrakcje bo niebo widać podczas jazdy :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1078615

ja to bym dach opier... i zrobił baletowóz :kox:

jeden już dziś zrobił cabrioleta 30 dzieciaków w szpitalu :confused4:
Opublikowano

Mam chęć zrobić jeżdżącą dyskotekę - barek za kierowcą, DJ na tyle, tancerki na przegubie. :naughty:

I nagle wchodzę Ja - cały na biało :)

Opublikowano

Yyy Panowie,

Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. :decayed:

Na zlot letni możemy pojechać czymś takim. :naughty:

9a8cdd73746a53ccmed.jpg

jakbyś potrzebował kierownika tego jamnika to mam na to uprawnienia :naughty:
Opublikowano

Miasto teren przekaże Wam lada chwila - tyle, że z domkiem i jednym panem co się w nim chowa :dziura::polew: :polew:

ochrona obiektu jest w zakresie wykonawcy ty urzędasie , podstaw nie znasz !!!! :kox::polew: :polew: :kox:

Ale mnie chodziło o tę nieprzejętą do końca działkę z ludkiem, który wciąż tam pomieszkuje :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale mnie chodziło o tę nieprzejętą do końca działkę z ludkiem, który wciąż tam pomieszkuje :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a tego to nie wiem , zawsze moze sie przytrafić wypadek na budowie :)

śmiertelny wypadek :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:01_________________________________________________zarejestrowałem sie wiecie gdzie i dziś wrzuce moją padaczke do dział "moja A4" , ciekawe jaka bedzie reakcja bo jest cała w "naszych" logach :>

Opublikowano

Yyy Panowie,

Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. :decayed:

Na zlot letni możemy pojechać czymś takim. :naughty:

9a8cdd73746a53ccmed.jpg

jakbyś potrzebował kierownika tego jamnika to mam na to uprawnienia :naughty:

To już wiemy na co możemy się zrzucić... Pojeździmy po Wawce i będziemy zawijać dziewczyny... :P:D :gwizdanie:

Opublikowano

To prawda. Sam zaproponował. Działamy.

Ja proponuje "BryTomek" :>

Łosz_esz_Tomaszu (w szkrócie Łoszu, albo maszu)

Opublikowano

Yyy Panowie,

Mam chęć kupić Ikarusa przegubowca. Czy ktoś ma jakąś orientację ile takie cudo może kosztować (mowa o cenie i kosztach remontu). Ile takie cuś pali itp. :decayed:

Na zlot letni możemy pojechać czymś takim. :naughty:

9a8cdd73746a53ccmed.jpg

jakbyś potrzebował kierownika tego jamnika to mam na to uprawnienia :naughty:

To już wiemy na co możemy się zrzucić... Pojeździmy po Wawce i będziemy zawijać dziewczyny... :P:D :gwizdanie:

kurde musze sie do nowego nicka przyzwyczaić :):polew: :polew:

Opublikowano

Jak w KRK sprzedawali te Ikarusy, to najtaniej poszły za 4 tys :decayed: złomiarze brali po kilka sztuk :tongue4:

Opublikowano

Ale mnie chodziło o tę nieprzejętą do końca działkę z ludkiem, który wciąż tam pomieszkuje :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a tego to nie wiem , zawsze moze sie przytrafić wypadek na budowie :)

śmiertelny wypadek :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:01_________________________________________________zarejestrowałem sie wiecie gdzie i dziś wrzuce moją padaczke do dział "moja A4" , ciekawe jaka bedzie reakcja bo jest cała w "naszych" logach :>

Jakieś zakłady - ile czasu upłynie od Twojej wrzuty do zabanowania :?: :polew: :polew:

Obstawiam pół godziny :kox::decayed:

Opublikowano

Bezapelacyjnie BryTomek żóndzi :kox:

do tego stopnia mi się podoba, że każdemu kto zagłosuje na BryTomek zapewniam przejażdżkę Evelinką :evil::naughty:

Opublikowano

do tego stopnia mi się podoba, że każdemu kto zagłosuje na BryTomek zapewniam przejażdżkę Evelinką :evil::naughty:

no więc kiedy jeździmy ?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.