Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suli... Nie zgubiles rejestracji ? :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuchajcie dziewczyny:

mam problem i albo coś źle szukam, albom goopi. Chodzi o takie zachowania się auta: Jak jest ciepły to na trójce ok 3tys obr mam lekkie zaniki mocy, w temperaturach >20st jak jest rozgrzany to na światłach jak stoje trzęsie sie i drga, czasem lekko falują obroty i Kuba twierdzi, że dziwnie odpala. Jakieś sprawy połączone? Każda z nich niezależnie? mam już dość tego starego trupa :wallbash:

Opublikowano

bo to dyzel :decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 17:53_________________________________________________http://prowokujacanadia.sympatia.onet.pl/index.html

be komentarza

Opublikowano

Ok...zrobilem 3 fotki...sorry za zasmiecenie ale please looknijcie i dajcie feedback jak zadzialac zeby pozbyc sie defektu w miare jak najlepiej:

Umyj ładnie to miejsce a najlepiej całą furkę i wpadnij na następny spot. Zobaczymy czy coś się da zrobić czarami Meguiarsa.

Opublikowano

Umyj ładnie to miejsce a najlepiej całą furkę i wpadnij na następny spot. Zobaczymy czy coś się da zrobić czarami Meguiarsa.

I niech weźmie ze sobą NITRO żeby można było zmyć farbę i zobaczyć jaki jest stan lakieru.

Opublikowano

spoty w Media na ostrobramskiej,

tam byl moj pierwszy spot ... :decayed:

Pamietasz lot bokiem eSą przez skrzyżowanie na blokach :naughty:
Opublikowano

witam Panowie - czy to normalne jak w b5 paka prawa i lewa sprężyna z przodu w takim samym miejscu, praktycznie w tym samym czasie? w dolnej części?

Opublikowano

witam Panowie - czy to normalne jak w b5 paka prawa i lewa sprężyna z przodu w takim samym miejscu, praktycznie w tym samym czasie? w dolnej części?

Nie
Opublikowano

mój dobry znajomy wczoraj mi przyniósł dwa takie kolczyki z przednich sprężyn... :kox:

wracał z pracy i coś zaczeło ,u dzwonić w jednym kole....

Opublikowano

lukaszr , malik - dzieki za poradę.

Postaram się przygotować w takim razie furkę na kolejny spocik :)

Opublikowano

Uwaga dla jadących w stronę pragi mostem Łazienkowskim !!!

http://www.zw.com.pl/artykul/2,351528_Pozar_autobusu_na_Trasie_Lazienkowskiej.html

tia.. widzialem - na szczescie w druga strone jechalem

Lucky you .... ;( :decayed:

Ja próbowałem w przeciwną. Ok. 17.00 korek zaczynał się już na Batorego w stronę Niepodległości .... :naughty:

Opublikowano

spoty w Media na ostrobramskiej,

tam byl moj pierwszy spot ... :decayed:

Pamietasz lot bokiem eSą przez skrzyżowanie na blokach :naughty:

ja pamietam jak wytrzepywał cos ze spodni nogawką :blink:

Opublikowano

... i moja pierwsza wizyta.

Dumny i blady z przejęcia, a tu dopada do mnie jakiś Koleś i "AKN? Dawaj śrubokręt - wałki Ci sprawdzę" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fakt Witek miales wejscie bylismy pewni ze w parafii robisz :gwizdanie:

Opublikowano

Pany, mój samochód jest agresywny - kopie mnie i to bardzo. Za każdym razem jak wysiadam to mnie prąd przeszywa. Co zrobić, żeby tego nie było? :mysli:

Tylko proszę Was - nie piszcie, że powinienem kupić Audi. :decayed:

Opublikowano

Wiedziałem, że tak będzie. :decayed:

Audi też czasem kopało, ale chyba mniej...

Opublikowano

Wiedziałem, że tak będzie. :decayed:

Audi też czasem kopało, ale chyba mniej...

lato idzie, słońce, susza, autka się elektryzują i kopią :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.