Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj jak my polaczymy tego spota to bedzie zle sie dzialo :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja jestem chętny, tylko musze wcześniej wiedzieć (z naciskiem na "wcześniej" )

Jak u mnie :)

Opublikowano

Panowie kto jutro na poscie bedzie posiadał suwmiarke :question: musze sruby zmierzyć SPRAWA wazna :exclaim: Plati moze ty jak bedziesz :wink:

Opublikowano
Panowie kto jutro na poscie bedzie posiadał suwmiarke musze sruby zmierzyć SPRAWA wazna Plati moze ty jak bedziesz

moge wziasc a jakie sroby chcesz mierzyc?

Opublikowano
Panowie kto jutro na poscie
:rotfl::bicz:
Opublikowano

Planuję się pojawić jutro :lol: po raz pierwszy. jeśli możecie to zabierzcie płytki do navi, mam małą między zegarami rocznik 98 sterowanie jest przy ręcznym, skrzyneczka na cd czarna w bagażniku po lewo, avant.

pozdrawiam i do zobaczenia jutro :evil::a4fan:

Opublikowano

Musze znac dokladny wymiar pod srobki w kole bo pora kupic zabezpieczajaca bo poziek ostatnio sie pytal gdzie auto stoi :rotfl:

Opublikowano
Planuję się pojawić jutro

Nooo, zapraszamy :biggrin:

zabierzcie płytki do navi
A ja nie wiem nawet czy ktokolwiek ma. Może najpierw dowiedz się czy ktokolwiek może pomóc i dogadaj się na PW. :wink: :biggrin:

A tak by the way dziewczynki, jutro Torwar?

Opublikowano

Tak torwar :exclaim:

Opublikowano

dzięki, ale planuję navi załatwić przy okazji, więc i tak się pojawię. :wink:

Opublikowano
Tak torwar
:bicz::evil:
Opublikowano
i tak się pojawię.
zapraszamy

:twisted:

Opublikowano

Tak tak Norbi bylo zostawic sobie to TDI bys mial taniej :lol:

Opublikowano
lukas23 napisał/a:

Tak torwar

co jest szefie :rolleyes: sezon letni sie zaczyna przeciez :wink:

Opublikowano
Tak tak Norbi bylo zostawic sobie to TDI bys mial taniej
Znalazł się doradca co zmienił 1.9TDI na 3.0 PB :lol: Będe jutro panie szefie :quattro: musze Was do Reala przekonać :a4fan:
Opublikowano
1.9TDI na 3.0 PB

:twisted: i nie zaluje :wink:

musze Was do Reala przekonać

nie bo tam mazda szaleje :rotfl:

Opublikowano

Pilnik drobny niech jutro ktoś zabierze, bo w zyciu tych żarówek nie założę. :twisted:

Opublikowano

panowie doszly mnie wiesci ze ma jutro pod wieczor padac...co z tym zrobimy :question::evil:

[ Dodano: 02-04-2007, 23:58 ]

koledzy zapomniale dodac,ze juz niebawe dolaczy do nas staly bywalec spotow :biggrin: B5 2001 avant 1.9TDI PD 115ps quattro :twisted:

Opublikowano

hmmm

Ja tak czy siak pojawię się żeby poznać Was ... będzie mi miło ... prosiłbym tylko o szczegóły na maila(jeżeli jest to możliwe?) hmm nie wiem czy mogę podać maila więc może na pm :) :biggrin:

Opublikowano

Bieniu jaki deszcz zobacz jaka pogoda :cool:

prosiłbym tylko o szczegóły na maila

phona ci wyslalem takze jak cos to dzwon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.