Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

którą pogodynkę pociskasz ? :decayed::D

Gardias - Skóra :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 13:32_________________________________________________Boberek naj naj :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boberek 100 lat zycia 200 picia :drunk:

Opublikowano

Boberek - najlepszego :good:

Opublikowano

chyba się nam Piotruś nawalił bo cały czas nieobecny :decayed: albo kręci w kolejnym MTB

Opublikowano

Boberek - najlepszego :good:

To i ja sie dołacze - najlepszego!! :notworthy:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 14:12_________________________________________________

Boberek to tak z okazji urodzin :naughty:http://www.grymix.pl/926/daj-jej-klapsa/ inni też mogą spróbować :decayed:

Krzyniu.. to przeciez gra w HEYAH ;p Ja mam 736 :D :>

Opublikowano

chyba się nam Piotruś nawalił bo cały czas nieobecny :decayed: albo kręci w kolejnym MTB

jestem jestem w pracy mam jakiś ciężki czas :) tylko praca i praca ;)

a to ze pedałuje czały czas na MTB to juz co innego :)

Dziekuje serdecznie wszystkich za życzenia :)

Wy mordy moje kochane :):kox: :kox:

Opublikowano

Najlepszego misztrzu rezaczu :kox:

Opublikowano

chyba się nam Piotruś nawalił bo cały czas nieobecny :decayed: albo kręci w kolejnym MTB

jestem jestem w pracy mam jakiś ciężki czas :) tylko praca i praca ;)

a to ze pedałuje czały czas na MTB to juz co innego :)

Dziekuje serdecznie wszystkich za życzenia :)

Wy mordy moje kochane :):kox: :kox:

:drunk: na spota wkońcu przyjedź

Opublikowano

:drunk: na spota wkońcu przyjedź

Na przykład dzisiaj :decayed: Pogoda idealna :lol1:

Opublikowano

Boberek dzisiaj w prezencie JA zVAGuję Ci furę :naughty: Powłączam Ci takie opcje o jakich Ci się nie śniło !!! :decayed:

(Tylko weź VAG-a bo nie mam :kox:)

100-LAT, 100-LAT :thumbup::friends:

Opublikowano

Najlepszego Boberek :hi:

Opublikowano

100 lat :)

W Kraju Rad :tongue4:

Opublikowano

Przyłączam się do poprzedników - Piotrek mega rezaczu wszystkiego najlepszego :drunk: i co tam dusza zapragnie .

I żebyś jeszcze raz w tvn turbo wystąpił :gwizdanie:

Opublikowano

Przyłączam się do poprzedników - Piotrek mega rezaczu wszystkiego najlepszego :drunk: i co tam dusza zapragnie .

I żebyś jeszcze raz w tvn turbo wystąpił :gwizdanie:

pewnie już zaprosił ich na jakiś zlot :kox:
Opublikowano

oZIX siema ...jedziesz nz spota ? Ja jak by co będę :good::hi:

Opublikowano

oZIX siema ...jedziesz nz spota ? Ja jak by co będę :good::hi:

no jade jade;) ostatnio ciągle pracuję więc czas się rozerwać ;)) zastanawiam się tylko ile od siebie z Bemowa będę jechał :wallbash:
Opublikowano

a tego to najstarsi górale nie wiedzą

dziś jak wracałem z uczelni przed 15 myślałem że pierdo...ca dostanę :disgust:
Opublikowano

juz sie chyba uspokoilo na drogach, sloneczko wyszlo :)

Opublikowano

nie załamuj się taka jest stolica , a po za tym chyba się już przyzwyczaiłeś trochę śmigasz po Warszawce :naughty::tongue4:

Dobra spadam na spota Pzdr PIXI :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.