Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to fajnie, ze impra wypalila..oniak jeszcze chyba spi bo nic nie napisal :question::lol:

dzisiaj zrobilem z K inicjacje na 2007 imprez z cyklu"Lodu u Zólwia" :wink:

+ lans na rowerku po okolicznych wsiach :biggrin:

oniak moze wpadniesz na bajku na lody jutro :question: jakby co to wpadniemy jutro z K do ciebie

reszte ekipy zapraszamy na lody jak co roku :a4fan:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jasne żółwik jutro sie zgadamy :) Ja już dzisiaj na rowerkach latałem

Impra była git jak zawsze, uśmiałem sie, popiłem pojadłem ... malina :) Dzieki Poź.

Opublikowano

Siema All

Cieszę się że sie dobrze bawiliście :) Piszę z Poznania (chwilowo dorwałem se do sieci )

Ja niestety nie mogłem pić :((( ale odbrobię to na 100000%

Pozdrawiam

Opublikowano
Ja niestety nie mogłem pić :((( ale odbrobię to na 100000%

hahahah wytrąbiłeś tych Redbuli tyle że ja to przez tydzień bym nie zasnął i nie potrzebowałbym Audi żeby się przemieszczac...... :biggrin:

Opublikowano
, hhacek nie smucić mi tu. Przyjazd, kiełba, flaszka wódki na dwóch i spadówa do domu, bo hhacek w sobotę wyjeżdża. Żadnego balowania do 7-mej rano i za*ygiwania krawężników, ale Klubowiczowi z GB pożegnanie trza zrobić jak się patrzy. Howgh).

szkoda ze nie dalem rady, next time, ale jestem juz w domu :)

Opublikowano
jestem juz w domu :)

miales zadzwonic :evil:

acha napisz ile wyszlo spalanie bo tu jest wielu speców :wink: co nie za bardzo wierzy w twoje wyniki z 2.8 q tip....z niektórmi gadales na spocie ostatnio :rotfl:

spadam na rower bo sie jakos wybrac nie moge :biggrin:

Opublikowano
Ja niestety nie mogłem pić :(((

Wiemy, że bolało :wink:

Opublikowano

Dzięki mister Poziowi wiem ,że turbawki jeszcze jakoś banglają. Ładowanie na poziomie 1.1 bara przy maxie :quattro: Senkju Poź.

Opublikowano

Dziewczynki. Dajcie znać, czy przypadkiem ktoś z Was nie wybiera się do Zakopca na długi weekend? Bo ja chyba będę od czwartku, to może spota trza zrobić? :biggrin:

Opublikowano
Dzięki mister Poziowi wiem ,że turbawki jeszcze jakoś banglają. Ładowanie na poziomie 1.1 bara przy maxie :quattro: Senkju Poź.

To trochę Ci pompują za dużo :) jak na ko3..

Opublikowano
napisz ile wyszlo spalanie bo tu jest wielu speców

8 l/100km jak jechalem spokojnie

10l/100km normalnie tzn 150km/h - 200km/h

13/l 100km po wawie

czyli caly czas tak samo.

Opublikowano

Dziewczynki wczoraj mialem impreze na ktorej rozlalem 12 litrow wodki ja to mam dopiero teraz wprawe takze nastepnym razem wam pokaze :twisted:

Opublikowano
To trochę Ci pompują za dużo :) jak na ko3..
Martwiłbym sie jakby by ło za mało, a w takim przypadku... :quattro:
Opublikowano

moje pompuja do 1.2

Opublikowano
moje pompuja do 1.2
i bardzo pięknie :exclaim:
Opublikowano

Kuniak był u mnie w rest i CIę pozdrawia Norbi :cool:

Opublikowano
Kuniak był u mnie w rest i CIę pozdrawia Norbi
jak przyjaciel, przyjaciela sie ma rozumieć :lol: też mu dam buziaka jak go spotkam,a o moje turiny sie nie pytał :rotfl:
Opublikowano

był grzeczny jak nigdy :-) wpadł na obiad ze swoją kobitką..

Opublikowano

UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!

MAM WIELKA PROSBE DO WARSZAWIAKOW LUB/I OKOLIC!!

A wiec potrzebuje na majowke (28.04-06.05) belki dachowe do B5 sedan. Ma ktorens pozyczyc?

UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!

Opublikowano
Ma ktorens pozyczyc?

Tylko na relingi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.