Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy witek ma hamownie? ile kosztuje u niego ta przyjemnosc?

Nie mam :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

który to potracił niewidomego na Ursynowie - przyznać się ???

Moro99...on nigdy nikogo nie widzi :decayed:

Siema cipulinki :kox:

i jestem szczesliwy :D

Opublikowano

Panowie wypijcie zdrowie Pana Młodego Redźiego w Pile :decayed::wink4::polew: :polew: :polew:

Piłować się tam na otro ogry :naughty::evil:

Opublikowano

Witam. Panowie ten spocik to dalej aktualny?? W najbliższy wtorek będziecie?

Opublikowano

Spoty sa regularne jak miesiaczka :wink4:

Opublikowano

Spoty sa regularne jak miesiaczka :wink4:

Jak by co to miesiączka jest co miesiąc :polew: :polew: :polew: ale jak by co to można zmienić :good:

Opublikowano

chcesz terminy miesiaczek zmieniac ? - odwazny gosc z ciebie :)

Opublikowano

Yyy, no wiesz ja to wole mieć na papierze :) po urlopie z babą to nigdy nic nie wiadomo co z kalendarzykiem - terminem może się zmienić :embarrassed::cool1:

Opublikowano

siemka Warszawiaki :decayed: , dzięki za towarzycho podczas imprezowania , nie jesteście wcale tacy źli , jak o Was Krakusy mówią :decayed::wink4: (żart) pozdro :good:

Opublikowano

siemka Warszawiaki :decayed: , dzięki za towarzycho podczas imprezowania , nie jesteście wcale tacy źli , jak o Was Krakusy mówią :decayed::wink4: (żart) pozdro :good:

dorzucam się do podziękowań .... fajna wiara jest z Wawy ....

Lukas, Poziek i inni ... zapraszamy do Poznania na wyścigi na torze kartingowym :evil:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 17:52_________________________________________________Spanky ....pozdrowienia od mojej córki Julki :):cool1:

Opublikowano

No i ledwo dojechaliśmy w całości - teraz przydałyby się 3 dni na regeneracje.

Czy ktoświe czy Anal Intruder Oniak i Suli dojechali ???

Opublikowano

No i ledwo dojechaliśmy w całości - teraz przydałyby się 3 dni na regeneracje.

Czy ktoświe czy Anal Intruder Oniak i Suli dojechali ???

Dojechali, właśnie Suliego odstawiliśmy z Przemkiem do domu,a Oniak od nas spod domu już sam pojechał, ale ciągle mówił, że "niezbyt dobrze się czuje" :):evil:

Opublikowano

No i ledwo dojechaliśmy w całości - teraz przydałyby się 3 dni na regeneracje.

Czy ktoświe czy Anal Intruder Oniak i Suli dojechali ???

Dojechali, właśnie Suliego odstawiliśmy z Przemkiem do domu,a Oniak od nas spod domu już sam pojechał, ale ciągle mówił, że "niezbyt dobrze się czuje" :):evil:

"niezbyt dobrze..." o biedny - trzeba bylo mu wlozyc paluszek w pupe - mozeby sie lepiej poczul :polew:

Opublikowano
Lukas, Poziek i inni ... zapraszamy do Poznania na wyścigi na torze kartingowym

Mysle ze jest to realne można zabrać jeszcze oniaka, strzelałby bąkale kartem :naughty:

Zlot KOX szkoda tylko tej jednej B7 i dwoch B5, lisa i opony Suliego :gwizdanie:

po dzisiejszej nocy strasznie mnie kręgosłup napiernicza a miał być tylko paluszek :przebiegly::polew:

Opublikowano
Lukas, Poziek i inni ... zapraszamy do Poznania na wyścigi na torze kartingowym

Mysle ze jest to realne można zabrać jeszcze oniaka, strzelałby bąkale kartem :naughty:

Zlot KOX szkoda tylko tej jednej B7 i dwoch B5, lisa i opony Suliego :gwizdanie:

po dzisiejszej nocy strasznie mnie kręgosłup napiernicza a miał być tylko paluszek :przebiegly::polew:

jako ze nie bylem na zlocie

co sie stalo z jedna B7 i dwoma B5 ?

Opublikowano
Lukas, Poziek i inni ... zapraszamy do Poznania na wyścigi na torze kartingowym

Mysle ze jest to realne można zabrać jeszcze oniaka, strzelałby bąkale kartem :naughty:

Zlot KOX szkoda tylko tej jednej B7 i dwoch B5, lisa i opony Suliego :gwizdanie:

po dzisiejszej nocy strasznie mnie kręgosłup napiernicza a miał być tylko paluszek :przebiegly::polew:

jako ze nie bylem na zlocie

co sie stalo z jedna B7 i dwoma B5 ?

B5 - dzwon po drodze na lotnisko - zaparkowal kolega koledze w dupe

B7 - nie jestem pewien ale chyba skrzynia

Opublikowano

Zlot KOX szkoda tylko tej jednej B7 i dwoch B5, lisa i opony Suliego :gwizdanie:

O sprzęgle nie wspominając :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Na każdej wojnie muszą być jakieś straty :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox:

po dzisiejszej nocy strasznie mnie kręgosłup napiernicza a miał być tylko paluszek :przebiegly::polew:

:shocked: :shocked: :shocked:

O kurfa. Od dziś na spotach staję tyłem do ściany :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"kazdy to wie ze SULI jest krolem tańca..." :notworthy::kox:

Opublikowano
O kurfa. Od dziś na spotach staję tyłem do ściany

Suli to chyba nie pamietasz jak ono w tancu Cie obracał :gwizdanie:

generalnie to mam zakwasy od smiechu dzis rano było ostro

Opublikowano

"kazdy to wie ze SULI jest krolem tańca..." :notworthy::kox:

:shocked:

:mysli: :mysli: :mysli:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.