Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek Czyż byś wygrał w totka? Bo strasznie dziś coś cwaniakujesz.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziek Czyż byś wygrał w totka? Bo strasznie dziś coś cwaniakujesz.

Materialista :tongue4:

Opublikowano

To jednak jakieś światełko szczęścia ci zaiskrzyło. Pucuj się tu nam. Czyż byś ojcem miał zostać?

Opublikowano

To jednak jakieś światełko szczęścia ci zaiskrzyło. Pucuj się tu nam. Czyż byś ojcem miał zostać?

Nie chłopcy, spokojnie ja sobie jeszcze po kawalersku pożyję :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Wiem, że zazdrość was zżera :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Suli nie zauważył... :gwizdanie: :decayed::tongue4:

A to wogole możliwe? Nawet jakbym chciał bo nie sposób tego (moim zdaniem) nie zauważyć..

Opublikowano

Tego różowego to w ogóle nie widać jak się chce coś nim napisać. :kwasny:

ale do niektórych pasuje wyśmienicie :decayed:

Opublikowano

W promenadzie zawsze parkowalem na zewnatrz przed wjesciem ale mam nadzieje ze sobie jakoś poradze :gwizdanie: wydrukuje mapke i jak chinski turysta bede krecil glowa za wami :)

Opublikowano

To jednak jakieś światełko szczęścia ci zaiskrzyło. Pucuj się tu nam. Czyż byś ojcem miał zostać?

Nie chłopcy, spokojnie ja sobie jeszcze po kawalersku pożyję :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Wiem, że zazdrość was zżera :tongue4: :tongue4:

A co to za różnica. Czy kawaler czy żonaty.

Trza se wychować i już!

Niestety, nie którym nie udało się to zrobić i pętla przycisnęła szyję :polew:

Opublikowano

yyyyy.... :blink:

To teraz nie wiem gdzie sie pojawic - wiem co i kogo zabrać ale nie wiem gdzie przyjechac :wallbash:

Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie:

Jawosz jak to gdzie.. PROMENADA!![br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 13:24_________________________________________________Oskar dziś bedziesz o 18?? czy na 19?

YO

Bede ok. 18:15 :wink4:

Opublikowano

W promenadzie zawsze parkowalem na zewnatrz przed wjesciem ale mam nadzieje ze sobie jakoś poradze :gwizdanie: wydrukuje mapke i jak chinski turysta bede krecil glowa za wami :)

Weż aparat foto i będzie git :kox: (turysta to turysta )

Siema wszystkim :good:

Opublikowano

Trza se wychować i już!

no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trza se wychować i już!

no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jadę nad morze podrywać laski w Heinekenie. cwaniaczku!

Opublikowano

Trza se wychować i już!

no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jadę nad morze podrywać laski w Heinekenie. cwaniaczku!

No tak, bo w Pile już jesteś spalony :evil:

Opublikowano

Trza se wychować i już!

no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jadę nad morze podrywać laski w Heinekenie. cwaniaczku!

No tak, bo w Pile już jesteś spalony :evil:

Jak to bylo z tym telefonem?? :polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 15:57_________________________________________________

W promenadzie zawsze parkowalem na zewnatrz przed wjesciem ale mam nadzieje ze sobie jakoś poradze :gwizdanie: wydrukuje mapke i jak chinski turysta bede krecil glowa za wami :)

Jak wjedziesz na promke od ostrobramskiej to dawaj na parking wielopoziomowy, znaki Cie poprowadzą.. A potem to juz na sama góre..

YO

Bede ok. 18:15 :wink4:

Ja pewnie bede wcześniej, ale pójde może coś wszamać.. Bo głodny juz zaczynam być..

Opublikowano

Trza se wychować i już!

no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jadę nad morze podrywać laski w Heinekenie. cwaniaczku!

No tak, bo w Pile już jesteś spalony :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

No nie mogę - tyle już czasu mineło a mnie to wciąż za***iście śmieszy.

Co siędzieje z Aydaho - ?? nie odzywa się jakoś :(

Opublikowano

Trza se wychować i już!

no ty sobie tak wychowałeś ze na Paintballa nie jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jadę nad morze podrywać laski w Heinekenie. cwaniaczku!

No tak, bo w Pile już jesteś spalony :evil:

Ciiii

Ciiiii

Czy to iphone dzwoni ??

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

See ya at SPOT girls :decayed:

Opublikowano

E tam spalony. Przy wyjściu dali mi wejściówki, tyle że na przyszły rok :>

Aydaho Opala tyłek nad morzem.

Opublikowano

Aydaho Opala tyłek nad morzem.

masz jakieś spy photos ? :naughty::decayed:

Opublikowano

masz jakieś spy photos ? :naughty::decayed:

wielkiej białej du.py Aydaha ??? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.