Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dziecko, bo osoba w wieku 13 lat nim jest, nie zgłosiła skargi i taki dorosły jak Ty czy inny znajomy tego człowieka nie zareagował, to w ten sposób dajesz przyzwolenie na szerzenie się pedofilii, bo ten "kolega" to nikt inny jak pedofil, który jeszcze do tego ma akceptację społeczną na robienie takich rzeczy.

Kasiu ale nie stresuj sie juz tak. Ja nie powiedzialem ze to popieram. Z tego co wiem, to ona chciala wiec - podobno, wiec jak miala isc z tym na policje skoro ten sport jej sie spodobał. Ja mu powiedzialem co ja mysle na ten temat. Skoro nic z tego nie wyciagnał, to tak jak Oskar mówi jest idiotą..

No Paweł - przygotuj się na wizytę misiaków, ale szybko skamufluj swoje IP - milo było poznać - wyślę Ci paczkę (dorzucę też coś dla kolegi)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:13_________________________________________________

Dyskusja przypomniała mi o tym obrazku :)

80450502.jpg

Jakby tej z lewej dać cycki tej ze środka to byłaby super :good:Aydaho jedziemy na urlop do Szwecji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A jak jest "na hiszpana"? :blink:

Na serio nie wiesz? :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:48_________________________________________________[br]

Drażnią mnie takie rzeczy, bo to są po prostu jeszcze głupiutkie dzieci, które nie mają świadomości jak sobie niszczą życie takimi sprawami.

Może pamiętasz jeszcze te czasy gdy miałeś 13 lat, też pewnie chciałeś różnych rzeczy, to nie znaczy dorosła osoba musi ulec i się zgodzić na fanaberie dziecka i to do tego głupią.

Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

:wink4:

Smutne, ale podobno to masowe zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką..

miałem małą przygodę z 14_latką, ja wtedy miałem .... 20-ścia :wink4: z tym że ona wyglądała i zachowywała się jak 18-stka :decayed: skąd mogłem wiedzieć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sza.

Dość już zostało powiedziane o tym gościu czy innym, któremu jakby do pierdla trafi zrobiliby z d*py jesień średniowiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką..

miałem małą przygodę z 14_latką, ja wtedy miałem .... 20-ścia :wink4: z tym że ona wyglądała i zachowywała się jak 18-stka :decayed: skąd mogłem wiedzieć......

:shocked::fool::zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miłośnicy brzoskwinek bez meszku .... :wallbash:

Możecie zmienić temat?

Obyście z waszymi córkami nie mieli problemów tego typu :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem małą przygodę z 14_latką, ja wtedy miałem .... 20-ścia :wink4: z tym że ona wyglądała i zachowywała się jak 18-stka :decayed: skąd mogłem wiedzieć......

Krzyniu! Masakra! Nie mogę uwierzyć, że napisałeś coś takiego na forum publicznym! W jakim celu? Mamy Cię oklaskiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając juz do tematu, mam kumpla który swojego czasu był z 13 latką..

miałem małą przygodę z 14_latką, ja wtedy miałem .... 20-ścia :wink4: z tym że ona wyglądała i zachowywała się jak 18-stka :decayed: skąd mogłem wiedzieć......

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo to są przestępstwa ścigane z urzędu.. :naughty: Wystarczy, że przeczyta to Pan policjant i będzie miał obowiązek zareagować :naughty: Chcesz, żeby za jednym i drugi łazili ? A sąsiedzi, żeby gadali ? :naughty: Szczęście, że jeszcze nie mam uprawnień... :przebiegly: :gwizdanie: :kox:

** Już nie wspomnę o tym, że każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma obowiązek powiadomić o tym Policję bądź Prokuraturę.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:48[/size]_________________________________________________[br]

Drażnią mnie takie rzeczy, bo to są po prostu jeszcze głupiutkie dzieci, które nie mają świadomości jak sobie niszczą życie takimi sprawami.

Może pamiętasz jeszcze te czasy gdy miałeś 13 lat, też pewnie chciałeś różnych rzeczy, to nie znaczy dorosła osoba musi ulec i się zgodzić na fanaberie dziecka i to do tego głupią.

Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności.

:wink4:

Smutne, ale podobno to masowe zjawisko.

Czizessss widziałem ten film... Masakra, aż strach mieć dzieci :P:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne :bicz:

hehe, w regulaminie dodać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. trzeba wprowadzic zarzadzenie ze o laskach ponizej 18stki nikt nie pisze bo to jest niesmaczne :bicz:

No, i górny limit wiekowy też należałoby wprowadzić. Bo to też niesmaczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa :good: dolna granice mamy, pozostaje jeszcze granice powyzej ktorego uznajemy wiek geriatryczny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniu, opisz nam co to za przygoda :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojna wasza rozczochrana :wink4: do niczego nie doszło :cool1: ja nie z takich coby wykorzystywali takie małolaty :no: to był tylko przykład że jak tak 14-latka będzie coś chciała to tak będzie ściemniać że nikt za nią nie trafi [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 19:41_________________________________________________

Krzyniu! Masakra! Nie mogę uwierzyć, że napisałeś coś takiego na forum publicznym! W jakim celu? Mamy Cię oklaskiwać?

oklaskiwać możecie za to że się zachowałem i nic nie było (wiecie co mam na myśli) a za ręce to chyba nie grzech się trzymać na spacerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czizessss widziałem ten film... Masakra, aż strach mieć dzieci :P:blink:

Data premiery: 2009-09-25

Jak na PL produkcję to dość szybko widziałeś ten film :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...