Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d*pa, Ci*a. Teraz to ja już nic nie zobaczę. Dopiero jutro w pracy :-(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiciu spokojnie wytrzymaj do jutra to sie odstresujesz :D

Opublikowano

Byli złote gwiazdki w podpisach i już nie ma :angry: i avatarka gdzie wetło...

Opublikowano

Dajcie znać jak Wam się widzą te naklejki, jutro dam znać jak wygląda sprawa kosztów. Dziś mam tylko projekty w zrarowykm pdf`ie:

http://momoshare.com/file.php?file=550a6b6bd9fd3f46c0f57f6de7a6fda1

Możemy modzić co chcemy, na wewnętrzną stronę szyby, na zewnętrzną stronę szyby..

Kolory, wielkość, wszystko do obgadania.. tylko z różem nie przeginać :grin:

Jeżeli ktoś będzie miał problem z pobraniem pliku z serwera to dajcie znać podeślę na maila.

Opublikowano

Norbi ale masz avatara no chyba ze uzytkownik nie widzi swojego bo ja np. mojego nie widze tylko x

Opublikowano

Norbi ale masz avatara no chyba ze uzytkownik nie widzi swojego bo ja np. mojego nie widze tylko x

To dokładnie mam tak samo szefie, tyż krucyfiks :afro:
Opublikowano

U mnie z avatarem ok, widzę i swojego i Wasze :)

Norbi ma kółeczko z czterema innymi w środku, Luk-ass swojej fury :D

Jak będziecie mieli chwilę to zerknijcie stronkę wcześniej na projekty naklejek, bo ja się napaliłem :)

Opublikowano

Dajcie znać jak Wam się widzą te naklejki, jutro dam znać jak wygląda sprawa kosztów. Dziś mam tylko projekty w zrarowykm pdf`ie:

http://momoshare.com/file.php?file=550a6b6bd9fd3f46c0f57f6de7a6fda1

Możemy modzić co chcemy, na wewnętrzną stronę szyby, na zewnętrzną stronę szyby..

Kolory, wielkość, wszystko do obgadania.. tylko z różem nie przeginać :grin:

Jeżeli ktoś będzie miał problem z pobraniem pliku z serwera to dajcie znać podeślę na maila.

Ta ostatnia jest najbliższa memu sercu :a4fan:
Opublikowano

Norbi ale masz avatara no chyba ze uzytkownik nie widzi swojego bo ja np. mojego nie widze tylko x

To dokładnie mam tak samo szefie, tyż krucyfiks :afro:

Norbi! czyżbyś chciał się nawrócić??? To ja Ci na spocie jutro ego te absolvo nieodpłatnie zrobię. Niech tylko ktoś "wode święconą" przyniesie :-D

Opublikowano

ja widzę wasze i moje avatary :) i swój również

Opublikowano

Wita zrobiles tysiaka postow jutro to opijemy tylko oby nie ta woda swiecona ;)

Opublikowano

Norbi link=topic=45.msg136784#msg136784 date=1179173185]

Norbi ale masz avatara no chyba ze uzytkownik nie widzi swojego bo ja np. mojego nie widze tylko x

To dokładnie mam tak samo szefie, tyż krucyfiks :afro:

Norbi! czyżbyś chciał się nawrócić??? To ja Ci na spocie jutro ego te absolvo nieodpłatnie zrobię. Niech tylko ktoś "wode święconą" przyniesie :-D

Z okazji tysięcznego maila na forum najserdeczniejsze życzenia składa Spetsu :lol:

Opublikowano

No ładną motorownie mam w podpisie!!!! Szybko mi wklepywać AGB na stan, panie Hugo, Lukas, i inne Poźki :cheesy:

Opublikowano

Norbi nie wiedzialem ze takie pazdziochy to tez sa S4 hehe

Opublikowano

Norbi nie wiedzialem ze takie pazdziochy to tez sa S4 hehe

A niby spec od A4 jesteś hłehłe :grin:
Opublikowano

zamiast się sperać o jakieś pierdoły lepiej mi powiedzcie dlaczego zaraz po zalogowaniu wyskakuje mi na Spociki Warszawskiej i to na strone 415 i tak jest zawsze .... za co ta kara :evil:

Opublikowano

chlopaki, prośbę mam. Moglby ktos jutro przywiezc lapa z VAGiem? Musze wkoncu dojsc co jest z tym autem

Opublikowano

chlopaki, prośbę mam. Moglby ktos jutro przywiezc lapa z VAGiem? Musze wkoncu dojsc co jest z tym autem

a Qunia znasz?:)

chopaki co trzeba ustawic, bo jak wchodze na nasze spociki to od razu na stron nr 1 wrzuca...juz mnie c**j z tym strzela..nie widac co jest nowo napisane...uchh...wracam po 23 z pracy do domu a tu takie klocki:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.