Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

WARSZAWA proszę narazie o nie komentowanie na forum "mojej sytuacji"

dziękuję

spocik kox, warto było walczyć z furką między Kielcami a Radomiem, żeby wpaść i spuścić baty Bieniowi :tongue::afro:

Po pizzy pojechaliśmy z Adasiem na tvn jeszcze raz i z rolowańca objechałem BMW 330D !!!! i Peugeota 106 gti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

WARSZAWA proszę narazie o nie komentowanie na forum "mojej sytuacji"

Bardzo ładnie to nazwałeś :cool: - jest to dość wyczerpujące stwierdzenie :grin:

Pzdr

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sporo ostatnio sie dzieje ...

chyba bede musial sie zmobilizowac i zawitac i poogladac wasze mordki .... :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky ja to bylem pewien ze ty to sie pojawisz pogoda byla tylko ty sie opierniczasz :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky ja to bylem pewien ze ty to sie pojawisz pogoda byla tylko ty sie opierniczasz :tongue:

poprawie sie ..... :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprzedaje felgi:

197784683

Montaż i inne usługi podobno gratis :cool: :cool:

Ciekawe czy to zaraz za felgą wchodzi w skład zestawu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde miszczostwo marketingu :)

Odbior osobisty ofkoz??

Oczywiście, że tak, to przecież podstawa tych gratisowych usług :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Hornet spokojnie....zapomniałeś co powiedział ci pan doktor???????że to już nie te lata.....i zostały ci rybki i szachy... :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie ogry lansowały i to beze mnie :bicz: i jeszcze jaieś kile były :bicz: utłuke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, niemożemy powiedzieć gdzie były jazdy bo nie wiem czy wiesz ale nasze forum czytają Policjanci

A teraz do Lukasa, Lukas oglądałem zdjęciano i powiem tak jak fotografujesz to walnij kielicha bo łapy ci się trzesą :wink: za zdjęcia masz ode mnie :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie nie wiem jak byl ten aparat ustawiony bo nie byl moj :P ale kaszana straszna ciekawe jak tam filmy nastepnym razem strzele pawelka :polew:

Gdzie sie ogry lansowały i to beze mnie :bicz: i jeszcze jaieś kile były :bicz: utłuke!!

no jak ty juz z miesiac czasu na spoty nie przylatujesz to nie nasza wina ale cos adas wspominal ze czeka na ciebie bo teraz objezdza wszsytko co sie rusza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To superowo,że mu tak lata sprzęt, a słyszałem ,że to nie ostatnie słowo. Musi mnie przewieźć KONIECZNIE, a potem pewnie spuścić baty. Tak naprawde to względem koszty osiągi już dostałem i to mocno :bicz::grin:, a Oniaka też zlał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Masz rację muszę uważać na mój rozrusznik :polew:

Gdzie sie ogry lansowały i to beze mnie :bicz: i jeszcze jaieś kile były :bicz: utłuke!!

Życie - nie było Pana to niech Pan żałuje :bicz: :bicz:

:polew:

Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka :wink:

To fakt .. to może ktoś wykręci górną część zdjęcia :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Ale z Ciebie pazera, chciałby wszystko na raz. Nie za dobrze ???[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 19:46 _________________________________________________

:polew:

Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka :wink:

Niespodzianka może być w dwóch wersjach - wolałbym tą korzystniejszą.

Ale widzisz Lukas, tu przynajmniej masz trochę adrenalinki - kupujesz felgi i nie wiesz na co się w związku z tym dodatkowo narażasz - albo przyjemność albo skucha :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie nie wiem jak byl ten aparat ustawiony bo nie byl moj :P ale kaszana straszna

co wy gadacie :rolleyes:, zdjecia przeciez tradycyjnie ladne :tongue::cheesy::grin:

To superowo,że mu tak lata sprzęt, a słyszałem ,że to nie ostatnie słowo

lata to...uj ale jak pieknie skrzypi :afro:

oniak juz na GP F1 pojechal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...