Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WARSZAWA proszę narazie o nie komentowanie na forum "mojej sytuacji"

dziękuję

spocik kox, warto było walczyć z furką między Kielcami a Radomiem, żeby wpaść i spuścić baty Bieniowi :tongue::afro:

Po pizzy pojechaliśmy z Adasiem na tvn jeszcze raz i z rolowańca objechałem BMW 330D !!!! i Peugeota 106 gti

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WARSZAWA proszę narazie o nie komentowanie na forum "mojej sytuacji"

Bardzo ładnie to nazwałeś :cool: - jest to dość wyczerpujące stwierdzenie :grin:

Pzdr

Łukasz

Opublikowano

widze ze sporo ostatnio sie dzieje ...

chyba bede musial sie zmobilizowac i zawitac i poogladac wasze mordki .... :afro:

Opublikowano

Spanky ja to bylem pewien ze ty to sie pojawisz pogoda byla tylko ty sie opierniczasz :tongue:

Opublikowano

Spanky ja to bylem pewien ze ty to sie pojawisz pogoda byla tylko ty sie opierniczasz :tongue:

poprawie sie ..... :afro:

Opublikowano

Ktoś sprzedaje felgi:

197784683

Montaż i inne usługi podobno gratis :cool: :cool:

Ciekawe czy to zaraz za felgą wchodzi w skład zestawu :grin:

Opublikowano

kurde miszczostwo marketingu :)

Odbior osobisty ofkoz??

Oczywiście, że tak, to przecież podstawa tych gratisowych usług :grin: :grin:

Opublikowano

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Opublikowano

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Hornet spokojnie....zapomniałeś co powiedział ci pan doktor???????że to już nie te lata.....i zostały ci rybki i szachy... :cheesy:

Opublikowano

:polew:

Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka :wink:

Opublikowano

Gdzie sie ogry lansowały i to beze mnie :bicz: i jeszcze jaieś kile były :bicz: utłuke!!

Opublikowano

Norbi, niemożemy powiedzieć gdzie były jazdy bo nie wiem czy wiesz ale nasze forum czytają Policjanci

A teraz do Lukasa, Lukas oglądałem zdjęciano i powiem tak jak fotografujesz to walnij kielicha bo łapy ci się trzesą :wink: za zdjęcia masz ode mnie :bicz: :bicz:

Opublikowano

heh faktycznie nie wiem jak byl ten aparat ustawiony bo nie byl moj :P ale kaszana straszna ciekawe jak tam filmy nastepnym razem strzele pawelka :polew:

Gdzie sie ogry lansowały i to beze mnie :bicz: i jeszcze jaieś kile były :bicz: utłuke!!

no jak ty juz z miesiac czasu na spoty nie przylatujesz to nie nasza wina ale cos adas wspominal ze czeka na ciebie bo teraz objezdza wszsytko co sie rusza :grin:

Opublikowano

To superowo,że mu tak lata sprzęt, a słyszałem ,że to nie ostatnie słowo. Musi mnie przewieźć KONIECZNIE, a potem pewnie spuścić baty. Tak naprawde to względem koszty osiągi już dostałem i to mocno :bicz::grin:, a Oniaka też zlał??

Opublikowano

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Masz rację muszę uważać na mój rozrusznik :polew:

Gdzie sie ogry lansowały i to beze mnie :bicz: i jeszcze jaieś kile były :bicz: utłuke!!

Życie - nie było Pana to niech Pan żałuje :bicz: :bicz:

:polew:

Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka :wink:

To fakt .. to może ktoś wykręci górną część zdjęcia :cool: :cool:

Opublikowano

dajcie mi namiary na te felgi ............albo na tą panią co jest za felgą :cool: :cool:

Ale z Ciebie pazera, chciałby wszystko na raz. Nie za dobrze ???[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 19:46 _________________________________________________

:polew:

Hornet felga fajna ale dalej to twarzy nie widac takze moze byc niespodzianka :wink:

Niespodzianka może być w dwóch wersjach - wolałbym tą korzystniejszą.

Ale widzisz Lukas, tu przynajmniej masz trochę adrenalinki - kupujesz felgi i nie wiesz na co się w związku z tym dodatkowo narażasz - albo przyjemność albo skucha :grin: :grin:

Opublikowano

jest ryzyko jest zabawa :evil: :evil:

Opublikowano

Witam, no rzeczywiście zdjęcia ze spotu troche się rozmazują ale dobre takie niż wogóle.

Szkoda, że wcześniej uciekłem - chciałbym zobaczyć jak BMW w dupke dostaje hehe :bicz:

Opublikowano

heh faktycznie nie wiem jak byl ten aparat ustawiony bo nie byl moj :P ale kaszana straszna

co wy gadacie :rolleyes:, zdjecia przeciez tradycyjnie ladne :tongue::cheesy::grin:

To superowo,że mu tak lata sprzęt, a słyszałem ,że to nie ostatnie słowo

lata to...uj ale jak pieknie skrzypi :afro:

oniak juz na GP F1 pojechal?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.