Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty najpierw wyślij do mnie tą panią ze zdjęcia :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty najpierw wyślij do mnie tą panią ze zdjęcia :)

słusznie :kox:

ja też nie brałbym kota w worku bez uprzedniego przetestowania :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Powie mi ktoś jak wyglądają te spotkania na parkingu w arkadii? Czy można od tak wpaść czy trzeba dzwonić do kogoś ustalać itp ??

Opublikowano

Powie mi ktoś jak wyglądają te spotkania na parkingu w arkadii? Czy można od tak wpaść czy trzeba dzwonić do kogoś ustalać itp ??

Wpadaj Czarek :good: Wpisowe ustalamy na miejscu :decayed:

Opublikowano

:hi:

Orientuje się ktoś ile kosztuje jedno "badanie" na hamowni w mr-motors?

Więcej niż 100zł ?

Opublikowano

Powie mi ktoś jak wyglądają te spotkania na parkingu w arkadii? Czy można od tak wpaść czy trzeba dzwonić do kogoś ustalać itp ??

Wpadaj Czarek :good: Wpisowe ustalamy na miejscu :decayed:

Nosfer było by dobrze jakby jakieś "krówki" ze sobą wziął :naughty:
Opublikowano

Powie mi ktoś jak wyglądają te spotkania na parkingu w arkadii? Czy można od tak wpaść czy trzeba dzwonić do kogoś ustalać itp ??

Wpadaj Czarek :good: Wpisowe ustalamy na miejscu :decayed:

Nosfer było by dobrze jakby jakieś "krówki" ze sobą wziął :naughty:

Bardzo śmieszne :evil: :evil:

Opublikowano

siema panowie :hi: trochę mnie tu nie było. ale widzę, że bez zmian - tylko Wam d*py w głowach :decayed:

Opublikowano

:hi:

Orientuje się ktoś ile kosztuje jedno "badanie" na hamowni w mr-motors?

Więcej niż 100zł ?

w starych Babicach jest za 50 pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.empireracing.pl/ucp.php?mode=register

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających...

powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa :kox: On na pewno coś zaradzi...

i od tamtej pory cisza :kox: :kox: :kox: :kox:

Problemów niby nie ma, ale ma dokładnie sprawdzone gdzie dzwonić, żeby znaleźć rozwiazanie :D

(...)i to moja zasługa (...)

No, tego to akurat nigdy pewnym być nie możesz.

Choć wiem, że myślisz inaczej :decayed:

Opublikowano

ja pier***e ,toż to Anioł :shocked: :shocked:

mogła by tylko jeszcze mieć kruczo czarne włosy :kox:

..ale Ty bezguście jesteś :polew::decayed:

Pany jak ktoś zmieniał kółka na zimowe to niech sobie posprawdza czy wulkanizator pozakręcał mu dobrze śruby..bo dziś mojego ojca wyprzedziło lewe koło :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Orientuje się ktoś ile kosztuje jedno "badanie" na hamowni w mr-motors?

Więcej niż 100zł ?

w starych Babicach jest za 50 pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.empireracing.pl/ucp.php?mode=register

uprzedziles mnie :cool1:

kiedy jedziemy?

Opublikowano

MOSKAL, KTO WYGRA MECZ???!!! :confused4:

Opublikowano

MOSKAL, KTO WYGRA MECZ???!!! :confused4:

Od przepowiedni to jest Łukasz dablju R :decayed:

Opublikowano

Od przepowiedni to jest Łukasz dablju R :decayed:

Nie zajmuję się takimi duperelami :naughty:

Opublikowano

Od przepowiedni to jest Łukasz dablju R :decayed:

Nie zajmuję się takimi duperelami :naughty:

jakbyś zmienił zdanie daj znać, obstawie conieco

Opublikowano
  • Autor

dziś mojego ojca wyprzedziło lewe koło :kwasny:

:shocked::blink:

ale nic mu się nie stało w związku z tym? Pasek mocno ucierpiał?

Opublikowano

miejmy nadzieje ze nie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.